Sizce hangi versiyon daha iyi ?

• V0.51.5.0

Oy: 37 29.4%
  • V0.43.6.0

Oy: 5 4.0%
  • fabrika çıkış hali

Oy: 33 26.2%
  • V0.51.19.0

Oy: 17 13.5%
  • V0.51.22.0

Oy: 22 17.5%
  • V0.51.38.0

Oy: 12 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    126
ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
F fikoloji 51.19 full yazılım ne zaman çıkar
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Birde şu kulaklık çıkışında eq ayarı yapmayı açsalar şahane olur

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

Teknoline 

Aktif Üye
15 May 2020
125
47
Sikayetvar. Com da bu kulaklik ses ayari ile ilvili sikayet vardi. O yuzden guncelleme gelmis olabilir. Ayrica servisler kisiye gore yazilimmi yukluyor anlamadim
Adam yazmis kjlaklik ayari yapamiyordum. Servis geldi yazilim yjkledi kulaklik ayari yapabilir duruma geldi yazmis taa mayis ayinda

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Sikayetvar. Com da bu kulaklik ses ayari ile ilvili sikayet vardi. O yuzden guncelleme gelmis olabilir. Ayrica servisler kisiye gore yazilimmi yukluyor anlamadim
Adam yazmis kjlaklik ayari yapamiyordum. Servis geldi yazilim yjkledi kulaklik ayari yapabilir duruma geldi yazmis taa mayis ayinda
Modlanlmis yazılım yüklüyor lar yüz yıllardır dile getiriyoruz hepsine yapın diye ilk defa 230 da oldu ☺️

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Tam olmamış aslında tv çıkış seçtiğin de hala kulaklık çıkışına da ses gönderiyor

R Çevrimdışı

rasittumbalı

Yeni Üye
1 Ocak 2020
37
41
Bu ses olayı ne kadar kötü olmuş. Harici 5+1 bağlı bende eskiden güzel ses veriyodu. Şimdi tv de kısık veriyor, hariciye aldım mı sadece hopörlerden geliyo. Sürekli degiştirmem gerekiyo. Eskiye dönme şansı var mı. Zaten bi umut hep şu memc olayında bi gelişme olur diye güncelliyorum. Sesle falan niye uğraşıyorlar ki bence daha kötü olmuş son güncelleme

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bu ses olayı ne kadar kötü olmuş. Harici 5+1 bağlı bende eskiden güzel ses veriyodu. Şimdi tv de kısık veriyor, hariciye aldım mı sadece hopörlerden geliyo. Sürekli degiştirmem gerekiyo. Eskiye dönme şansı var mı. Zaten bi umut hep şu memc olayında bi gelişme olur diye güncelliyorum. Sesle falan niye uğraşıyorlar ki bence daha kötü olmuş son güncelleme
Eski sürümleri yukliyebilirsiniz

tahir40 Çevrimdışı

tahir40 

Aktif Üye
7 Haz 2018
96
41
Ben optik çıkış üzerinden Z5500 bağlıyorum. Ses çıkışı düşmüşse bile fark etmedim zira hoparlörün çıkış gücü çok yüksek, tam açmam zor :)
Eski Vestel üretimi JVC tvde hem optikten hoparlörü bağlayıp hem tv hoparlöründen aynı anda ses alabiliyordum. 55U9500'de sadece birini seçip ses alabiliyorum. Bu arada TV yazılım güncelleme yapınca menü değişiyor, simgeler falan uçuyor... Menüye basıyorsun böyle ne olduğunu göremediğin abuk subuk bi menü geliyor... Bi resetleme istiyor TV.

IMG_20200808_141200.jpg

R Çevrimdışı

rasittumbalı

Yeni Üye
1 Ocak 2020
37
41
Bahsettiğim sorunu kendimce çözdüm. Ses çıkışını TV olarak seçip ses sekmesinden gelişmiş ayarına gelerek , kulaklık seviyesini yükseltirsem , kullandığım ses sisteminin hoparlöründen gelen ses yükseliyor, kısarsam televizyona yoğunlaşıyor. Daha güzel oldu şu an bende logitech z506 var kumandalı olmadığı için bazen ses yükselince kısmam için kalkmam gerekiyordu. Artık tv kumandası ile yapabiliyorum. Birde eski sürümlerde netflixteyken tv nin renk ve ses ayarlarına girdigimde geç tepkime veriyordu. Son sürüm gayet stabil. Teşekkürler...

B Çevrimdışı

bortecine81

Yeni Üye
18 Nis 2020
5
44
Arkadaşlar 0.51.19 sürümde bariz iyileştirme olmuş,wifi geç bağlanma problemi gitmiş, 0.51.5 sürümünde tv yi açtıktan birkaç dakika sonra wifiye bağlanıyordu, şuan tv yi açar açmaz bağlanıyor,wifi display bağlantı hızı iyileştirilmiş, tema değişmiş, menü ekran altına çekilmiş,menü hızı iyileşmiş geldi bana. Şimdilik tespitlerim bunlar

S Çevrimdışı

Stimpy75TR61 

Yeni Üye
18 Ocak 2020
21
48
Arkadaşlar bende bir sorun var simple smart iptv uygulamala,
Trabzon a gitmeden önce gayet güzel çalışıyordu ama şimdi 2 hafta sonra basıyorum ona çalışmaya başlıyor ama ondan sonra sadece siyah bir ekran ve hiç birşey.
haburda başkasında aynı sorun varmı yada nedeni bilen var mı?

NOT:hal ettim, fişini çıkart, az birşey bekle,gene tak (normal modem kafa yeme çözme yöntemi gibi)

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271
79CFE587-4B8E-4A1E-A23B-C28680A7AB62.jpg

Bugün tv kendisi yükleme yapmak istemiş ve bu versiyonu yüklemiş son versiyon bumudur acaba?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt