hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
20201109_001231.jpg
Hilevel 55 uhl 960 servis menüsü
sizin paneliniz dolby vision desteklemiyor...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
T TommyData benim cok yogun tamir isleri ile ugrastigim dönemde forumu günlük olarak takip ediyordu.Mesajlarina baktigimda daha sonra bir kac konuda yardim istemis yardimci olabilen kisi olmamis görünüyor.Ben davet ettim geldi ama gelisini degerlendiremedik sanki..
Maalesef evet .

Evet o durumu farkettim. Adam konulara yazmış ama dönen olmayınca bırakmış. Forumda çekirdek kadro sınırlı olduğundan her TV'ye erişim mümkün olmuyor.
Aslında olay çekirdek kadro ve sadece tomy ile alakalı değil,zamanında bende kullanıcılardan bir şeyler istemiştim ,bir kul çıkıp da "al arkadaş bende var" demedi ,veya en azından " bunu mu istemiştin" diyen dahi çıkmadı ,ve hatta "istediğin şeyi tvden nasıl alırım" diyerek sorma zahmetinde bile bulunmadı :)(Bilerek kalın yazdım :) )
Kullanıcıların hepsinde değişik model kart tv var ,hepsi hemen hemen profillerini aldı ,modladı ve yükledi.Daha dün gece hosbulduk hosbulduk ,bir kullanıcıya "profillerini yükle kontrol edelim" yazdı ,cevaben "dosyaları sildim" oldu :)
Yani kısaca ,çekirdekle falan alakalı değil maalesef sevgili EXcomZkko EXcomZkko ,işini gören bir daha arkasına bakmıyor bile ,forumda kalanların da çoğu "farklı bir şey çııkartılsa da kullansam" modundalar.

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Maalesef evet .

Aslında olay çekirdek kadro ve sadece tomy ile alakalı değil,zamanında bende kullanıcılardan bir şeyler istemiştim ,bir kul çıkıp da "al arkadaş bende var" demedi ,veya en azından " bunu mu istemiştin" diyen dahi çıkmadı ,ve hatta "istediğin şeyi tvden nasıl alırım" diyerek sorma zahmetinde bile bulunmadı :)(Bilerek kalın yazdım :) )
Kullanıcıların hepsinde değişik model kart tv var ,hepsi hemen hemen profillerini aldı ,modladı ve yükledi.Daha dün gece hosbulduk hosbulduk ,bir kullanıcıya "profillerini yükle kontrol edelim" yazdı ,cevaben "dosyaları sildim" oldu :)
Yani kısaca ,çekirdekle falan alakalı değil maalesef sevgili EXcomZkko EXcomZkko ,işini gören bir daha arkasına bakmıyor bile ,forumda kalanların da çoğu "farklı bir şey çııkartılsa da kullansam" modundalar.

Aslında işin o kısmına da değinmiş, mesajı göndermeden önceden kısa keseyim diye silmiştim. Bizim insanımız kafa yormak, uğraşmak istemiyor. Tembellik ve bencillik karışımı değişik bir boşvermişlik var.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Aslında işin o kısmına da değinmiş, mesajı göndermeden önceden kısa keseyim diye silmiştim. Bizim insanımız kafa yormak, uğraşmak istemiyor. Tembellik ve bencillik karışımı değişik bir boşvermişlik var.
En yakın dün gece yaşadık işte ,dosyaları silmişim dendi :) ,neyse sustum :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
ben bir üyeden mb130t profili istemistim aksam yollarim demisti ,aslinda huyum degildir yinelemem ama konusu gecince nazikce hatirlattim, evde olmadigi icin gönderemedigini aksam gönderecegini söylemisti ,üstünden 1 hafta gecti sanirim...Bu arada modlama isini toolbox sayesinde yapiyoruz bence tommy yi rütbe olarak onere etmek iyi olabilirdi..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
ben bir üyeden mb130t profili istemistim aksam yollarim demisti ,aslinda huyum degildir yinelemem ama konusu gecince nazikce hatirlattim, evde olmadigi icin gönderemedigini aksam gönderecegini söylemisti ,üstünden 1 hafta gecti sanirim...Bu arada modlama isini toolbox sayesinde yapiyoruz bence tommy yi rütbe olarak onere etmek iyi olabilirdi..
Aynen katılıp altına imzamı attım gitti,onere konusu hakkında "susma hakkımı" kullanıyorum :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
pvr ile kaydettigimiz videoyu pc de seyretmek icin yapmaniz gerekenler ilk mesaja eklendi. fikir icin B bioyilmaz a tesekkür..
Recordingencyrptionmode "0" yapmaniz gerekiyor.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
  • DownloadProfile.mb80
  • DownloadProfile.mb81
  • DownloadProfile.mb82
  • seklinde isimleri degistirip deneyin indirdiginiz dosya icindeki dosya isimlerini,kendiniz hazirlamayin.

B Çevrimdışı

bioyilmaz 

Yeni Üye
9 Kas 2020
6
38
  • DownloadProfile.mb80
  • DownloadProfile.mb81
  • DownloadProfile.mb82
  • seklinde isimleri degistirip deneyin indirdiginiz dosya icindeki dosya isimlerini,kendiniz hazirlamayin.

Flash bellek içerisine bu şekilde dosyalar koyunca herhangi bir aktarım olmuyor. Yalnızca "read" isimli klasör açınca onun içene birkaç dosya geliyor.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Flash bellek içerisine bu şekilde dosyalar koyunca herhangi bir aktarım olmuyor. Yalnızca "read" isimli klasör açınca onun içene birkaç dosya geliyor.
aldiginiz dosyalar icinde toolbox ile degisiklik yapacaginiz sw_profil dosyasi mevcut degil, teraspy teraspy mb82 icin read dosyasi ile dosyalarinin indirilecegi bilgisini paylasmis, sizin kartiniz mb81 ..mb8x lerde profil dosyasi almadigim icin yorum yapamayacagim,bir fikrim yok.Aksam teraspy teraspy online oldugunda gerekli bilgiyi paylasir..

Geri
Üst Alt