17MB180 Yazılım Güncelleme

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,596
Merhaba,

Verdiğiniz 1.48.1.0 sürümünü başarılı bir şekilde güncelledim. Az önce tvde güncel yazılım indirildi dedi ve 1.57.0.0 sürümüne güncelledi otomatik. Kullandıkça deneyimlerimi paylaşırım.

Teşekkür ederim ilginize
Rica ederim. Tv üzerinden tekrar yazılım güncelleme aratın güncelledi diye yazdığınız yazılımın varsa daha güncelini çekecektir.

K Çevrimdışı

Koniçiva

Yeni Üye
13 Haz 2020
10
47
Merhaba bende güncel yazılımı rica ediyorum. şimdiden teşekkür ederim.

IMG_20231102_174847.jpg

A Çevrimdışı

arbede59

Yeni Üye
30 May 2020
12
54
Merhabalar. 2 yıl önce 55Q9900 vestel tv'mi yazılımı V. 1.44. 2.0 olarak aldım. İnternete devamlı bağlı olduğu, otomatik güncelleme açık olduğu halde kendimde ara sıra manuel güncelleme yapmama rağmen herhangi bir değişiklik olmadı. Televizyonun güncel versiyonu gerçekten bunu? Eğer daha günceli varsa rica edebilirmiyim? Teşekkürler.

IMG_20231219_140632.jpg

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,578
Merhabalar. 2 yıl önce 55Q9900 vestel tv'mi yazılımı V. 1.44. 2.0 olarak aldım. İnternete devamlı bağlı olduğu, otomatik güncelleme açık olduğu halde kendimde ara sıra manuel güncelleme yapmama rağmen herhangi bir değişiklik olmadı. Televizyonun güncel versiyonu gerçekten bunu? Eğer daha günceli varsa rica edebilirmiyim? Teşekkürler.

IMG_20231219_140632.jpg
Güncel sürüm için indirme yetkisi verdim.
Yükleyip bilgi verirsin.

A Çevrimdışı

arbede59

Yeni Üye
30 May 2020
12
54
Güncel sürüm için indirme yetkisi verdim.
Yükleyip bilgi verirsin.
Merhaba. Dosyayı fat 32 usb bellek içine winrar ile çıkartıp tv taktım. Tv yi açıp menü 1505 ile yüklemeyi yaptım. Tv kendini kapatıp açtı fakat mavi ekran çıktı ve software error hatası verdi. Tvnin fişini çekip taktım. Yazılımı versiyonunu kontrol ettim değişmemiş. Televizyon normal çalışıyor. Nerde hata yapmış olabilirim?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,596
Merhaba. Dosyayı fat 32 usb bellek içine winrar ile çıkartıp tv taktım. Tv yi açıp menü 1505 ile yüklemeyi yaptım. Tv kendini kapatıp açtı fakat mavi ekran çıktı ve software error hatası verdi. Tvnin fişini çekip taktım. Yazılımı versiyonunu kontrol ettim değişmemiş. Televizyon normal çalışıyor. Nerde hata yapmış olabilirim?
Verilmiş olan yazılım doğru görünüyor bu yöntemi deneyin tv yi ilk kuruluma dönderin kanal kurulumu yapmadan yazılımı yükleyin yükleme bittikten sonra kanalları ayarlarsınız. Yazılım yüklenmez ise yüklemeye çalışmayın ana kart zarar görür tv nin yazılım güncelleme menüsünü kullanarak internet üzerinden güncelleme çektirin otada yazılım varsa güncelleme alınacaktır.

ktasliel Çevrimdışı

ktasliel

Yeni Üye
22 Kas 2023
4
43
VestelMainboard.jpg

Benim cihaz 65q9900 için güncel yazılım var mı ?

Amacım aslında Plex yada benzeri bir uygulama ile NAS cihazındaki filmleri izlemek mümkün mü ?

A Çevrimdışı

arbede59

Yeni Üye
30 May 2020
12
54
Verilmiş olan yazılım doğru görünüyor bu yöntemi deneyin tv yi ilk kuruluma dönderin kanal kurulumu yapmadan yazılımı yükleyin yükleme bittikten sonra kanalları ayarlarsınız. Yazılım yüklenmez ise yüklemeye çalışmayın ana kart zarar görür tv nin yazılım güncelleme menüsünü kullanarak internet üzerinden güncelleme çektirin otada yazılım varsa güncelleme alınacaktır.
Yardımlarınız için teşekkür ederim.Dediğiniz gibi yaptım v.1.48.1.0 yazılımı yüklendi.Televizyonu tekrar sıfırladım ve kanal kurulumunu yaptım.Otadan güncelleme tarattım herhangi bir şey çıkmadı.

Geri
Üst Alt