17MB130 Connected TV Güncel yazılım, EYLÜL 2018 3.62.24

K Çevrimdışı

kuzgun

Yeni Üye
12 Haz 2018
2
42
Selamlar MB130 kullanıcıları.

Uzun süredir beklediğiniz yeni yazılımınız geldi.

31 Ağustosta gelen yazılımı 1-2 gün kurcaladım. Biraz da siz kurcalayın bakalım :ok

[Gizli içerik]
tesekkurler
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

tesekkürler Deneyeceğim hemen

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Ado Can mesaj attim kac kere ama sallamiyorsun :) Ben forunu birakiyorum sanirim burasi pek ise yaramayacak kolay gelsin sizlere

Azizim;

Defalarca yazdık sebebini ve hiç mecbur olmadığım halde aksaklıklar için defalarca özür diledim.

Yine de GÖNÜLLÜLÜK ESASINA BAĞLI OLARAK yardımcı olmaya çalıştığımız forumdan gitmek isterseniz, arzu ederseniz hesabınızı da silebilirim.

Siteminize rağmen uslubunuzu bozmamanızdan ötürü teşekkür eder, Bundan sonraki hayatınızda sağlık ve esenlikler dilerim :ok

E Çevrimdışı

Eggelli

Yeni Üye
26 May 2018
21
46
Abi ii aksamlar kac defa denedim tv nin uydusundan hic goruntu alamiyorum artik guncellemeyi yaptiktan sonra uydu gitti frekanslari bile gormez oldu servisi cagirsam nasil olur ado abi

E Çevrimdışı

Eggelli

Yeni Üye
26 May 2018
21
46
Abi ii aksamlar kac defa denedim tv nin uydusundan hic goruntu alamiyorum artik guncellemeyi yaptiktan sonra uydu gitti frekanslari bile gormez oldu servisi cagirsam nasil olur ado abi

image70afb6ba878b2140.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Özetleyelim ki durmu anlayabileyim (Geçmiş mesajları okuyacak kadar vaktim olmuyor çünkü)

Sizin bir tv vardı ve çalışıyordu, siz çekirdek yazılım yüklediniz artık kanalları çekmiyor

durum bu mu?

Öyle ise Seri verirmisiniz lütfen

E Çevrimdışı

Eggelli

Yeni Üye
26 May 2018
21
46
Eğer bir aparmanın ortak uydu sşstemine bağlı iseniz arama ayarlarından direk bağlantı yerine a b c d seçenekli dayzek seçeneğini seçetek arama yaptırmalısınız
Tesekkur ederim baya ugrasmistim bulamamistim bundan sonra ellemiyecem su anda sadece 4k yayin cikmiyor ne yapabilirim tkgs ye gore ayarladim herseyi

Geri
Üst Alt