17MB130 Connected TV Güncel yazılım, EYLÜL 2018 3.62.24

G Çevrimdışı

gezgin_ 

Aktif Üye
27 Ara 2017
190
46
ud 9400 TV de 62.13.0 yüklü TV deki sorun avi formatlı filmleri açmıyor birde tv de netten film izlerken takılmalar oluyor acaba sürüm ile alakalı mı ,böyle sorunla karşılasan oldumu çözüm nedir

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
45
ud 9400 TV de 62.13.0 yüklü TV deki sorun avi formatlı filmleri açmıyor birde tv de netten film izlerken takılmalar oluyor acaba sürüm ile alakalı mı ,böyle sorunla karşılasan oldumu çözüm nedir
slm
surum ile alakali degil ve su an en stabil surum yuklu cihazinizda.yeni tv lerin butun yazilimlarinda kodek problemi mevcut en son yazilim dahil.mesela ben eski 6 yillik regal tvde hemen hemen tum formatlari acarken 49ud8300 vestel tv de acamiyorum (tüm sürümler modifiye vs denenmistir )Zamanla uygulama yazilim surum unun guncellemesi ile sorun cozulecektir diye umuyorum ...

Son düzenleme:
G Çevrimdışı

gezgin_ 

Aktif Üye
27 Ara 2017
190
46
slm
surum ile alakali degil ve su an en stabil surum yuklu cihazinizda.yeni tv lerin butun yazilimlarinda kodek problemi mevcut en son yazilim dahil.mesela ben eski 6 yillik regal tvde hemen hemen tum formatlari acarken 49ud8300 vestel tv de acamiyorum (tüm sürümler modifiye vs denenmistir )Zamanla uygulama yazilim surum unun guncellemesi ile sorun cozulecektir diye umuyorum ...
Cevap için teşekkürler , ben bu konuları anlamıyorum yani bu 62.24 yuklesem de sorun cozulmezmi diğer ua9300 böyle bir sorun yok yani avı, internette takılma olmuyor ama bunda oluyor .söylediğiniz kodek problemi mi nasıl çözebiliriz yeni bir surumlemi düzelir yoksa servislik bir durumu tşk ederim.

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
45
Cevap için teşekkürler , ben bu konuları anlamıyorum yani bu 62.24 yuklesem de sorun cozulmezmi diğer ua9300 böyle bir sorun yok yani avı, internette takılma olmuyor ama bunda oluyor .söylediğiniz kodek problemi mi nasıl çözebiliriz yeni bir surumlemi düzelir yoksa servislik bir durumu tşk ederim.
slm
bu kodek problemi icin cok ugrastim ama olmadi .uygulama surum un yukseltilmesi gerekli yani su an yapilabilecek bir sey yok.youtube de video izlerken takilma olmuyor ise sizin int den film izlediginiz siteden kaynakli olabilir.6.24 surum unu renk kalibrasyonundan dolayi benim tv imde pek tad vermedi renklerde dogallik ve canlilik yok ...49ud8300 lg ips panel

C Çevrimdışı

Cagicag

Yeni Üye
14 Eyl 2018
32
Selamlar MB130 kullanıcıları.

Uzun süredir beklediğiniz yeni yazılımınız geldi.

31 Ağustosta gelen yazılımı 1-2 gün kurcaladım. Biraz da siz kurcalayın bakalım :ok

[Gizli içerik]
Toshiba 50u5863dat tvye yukledim.
Goruntu bozuldu. Sanki negatif foto gibi yada kontrast bozuk ne yapabilirim

Geri
Üst Alt