17MB130 Connected TV Güncel yazılım, EYLÜL 2018 3.62.24

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
MB130 anakartlı Vestel TV'ye sahip olup da, bana sw ve hw profile dosyalarını verebilecek olan var mı?

JVC, Toshiba'dan ziyade, Vestel olursa daha iyi olur.

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
45
Sevinirim hocam.

Kulaklık modu dediğiniz ne oluyor bu arada?
Merhaba

Dosya linkte.kulaklik modu yeni gelen vestel tv lerde ses sistemini kulaklik cikisina taktigimizda ayni anda hem tv den hem ses sisteminden geliyordu.linkteki profil dosyalari ile bu sorun duzeltildi.
Not: Yalniz mb130 kartlar icin uygundur.Tavsiyem ses problemi icin dosyanin icinde bulunan sw bin dosyasini kullanmaniz
TV VESTEL 49UD8300

Saygilarimla...

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Merhaba

Dosya linkte.kulaklik modu yeni gelen vestel tv lerde ses sistemini kulaklik cikisina taktigimizda ayni anda hem tv den hem ses sisteminden geliyordu.linkteki profil dosyalari ile bu sorun duzeltildi.
Not: Yalniz mb130 kartlar icin uygundur.Tavsiyem ses problemi icin dosyanin icinde bulunan sw bin dosyasini kullanmaniz
TV VESTEL 49UD8300

Saygilarimla...

Dosyalar için teşekkür ederim. Kendim farklı bir TV kullanıyorum, smart uygulamalarıyla alakalı olarak istedim

Bir de son olarak; TV ayarlarında (Şu yazılım versiyonunun yazdığı, otomatik kapanma vs ayarlarının olduğu ekran) "uygulama sürümü" olarak çıkan versiyon numarası nedir sizde?

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
45
Dosyalar için teşekkür ederim. Kendim farklı bir TV kullanıyorum, smart uygulamalarıyla alakalı olarak istedim

Bir de son olarak; TV ayarlarında (Şu yazılım versiyonunun yazdığı, otomatik kapanma vs ayarlarının olduğu ekran) "uygulama sürümü" olarak çıkan versiyon numarası nedir sizde?
3.10.0.0

X Çevrimdışı

xunalx

Yeni Üye
13 Eyl 2018
7
44
Ado üstadım, teşekkürler.
Bende 49" JVC var ancak Optik ses çıkışında sorun yaşıyorum, arıza olduğuna eminim ama yeni güncellemeyi deneyeceğim bakalım belki düzelir.

Edit: Yazılımı yükledim, ps4 ile deneme yaptım (HDR açık) ve ilk olarak seslerde sorun yaşadım, son derece kısık geliyordu. TV yi kapatıp açınca kendine geldi, şimdilik sorun yok gibi. Öte yandan ben JVC ye özel yazılımlar ile Vestelin çekirdek yazılımları arasında bariz renk tonu farkı olduğunu düşünüyorum. Zira üzerinde en son JVC yazılım var iken bu güncelleme sonrası yine pastel renkler gitti, daha parlak ve biraz daha keskin görüntü geldi. Bu bana göre bu olumlu tarafı. Olumsuz gördüğüm şey ise (göz kararı) sanki bu güncelleme ile görüntüler akışkanlığını biraz kaybediyor gibi hissettim. Sanki 60hz' den 50hz ye düştü gibi..
Optik çıkışa gelince, maalesef düzelme olmadı. Servis çağıracağım.

Son düzenleme:
sahin50 Çevrimdışı

sahin50

Aktif Üye
30 Mar 2018
105
59
teşekkürler.Bende denemek istiyorum ama şu sıralar pek imkanım yok anca ekim ayında imkanım olabilir.

Geri
Üst Alt