17MB120 Güncel Çekirdek Yazılım. 2.45.122 (2.45.12.2)

T Çevrimdışı

turan56 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
54
68
Arkadaşlar Merhaba;

17MB120 kullanıcıları için hiç beklemediğim halde yeni bir güncelleme geldi.

Yeni Yazılımınız Ektedir :ok

[Gizli içerik]
üstadım bu yazılımı yükledim fabrika yazılımına yani full yazılıma nasıl döndürürüm tv yi,full yazılımı yüklemeye çalışıyorum ama hiç bir işlem olmuyor yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
üstadım bu yazılımı yükledim fabrika yazılımına yani full yazılıma nasıl döndürürüm tv yi,full yazılımı yüklemeye çalışıyorum ama hiç bir işlem olmuyor yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin
full yazılımınızı paylaşmıştım, başka tv için mi arıyorsunuz ?

T Çevrimdışı

turan56 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
54
68
full yazılımınızı paylaşmıştım, başka tv için mi arıyorsunuz ?

üstadım işte o paylaştığınız full yazılımı tv ye yükleyemiyorum.aynı 1.nci adımdaki anlatılanları uyguluyorum fakat tv standbay konumuna geçiyor.tekrar power yaptığımda yazılımın atılmadığını görüyorum onun için rica etmiştim fikoloji kardeşim.(başka tv değil aynı tvye)

M Çevrimdışı

m.skzc

Yeni Üye
13 Ocak 2019
9
32
Merhaba forumu yeni keşfettim. Televizyonum Toshiba marka Almanya'da yaşıyorum. Aldığımdan beri güncelleme yapamadım Tv ye şuan ip tv kullanıyorum ott player ve ssip tv de ses var ama görüntü yok son zamanlarda. Bu yüzden güncelleme yapmak istiyorum ama hangi güncellemeyi yükleyeceğimi bulamadım bu başlık altındaki güncelleme Toshiba için uygun mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

IMG_20190113_161310.jpg
IMG_20190113_160117.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba forumu yeni keşfettim. Televizyonum Toshiba marka Almanya'da yaşıyorum. Aldığımdan beri güncelleme yapamadım Tv ye şuan ip tv kullanıyorum ott player ve ssip tv de ses var ama görüntü yok son zamanlarda. Bu yüzden güncelleme yapmak istiyorum ama hangi güncellemeyi yükleyeceğimi bulamadım bu başlık altındaki güncelleme Toshiba için uygun mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

IMG_20190113_161310.jpg
IMG_20190113_160117.jpg
Selam ip tv için şunu uygulayınız
https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-65ub9100-ip-tv.2680/#post-68623

M Çevrimdışı

m.skzc

Yeni Üye
13 Ocak 2019
9
32
Selam,
kontrol sağladım sizin için en güncel core yazılım:
yazılım versiyon 2.45.10.0
core yazılım yükleme anlatım : Tıklayınız
Ustam, verdiğiniz linkteki yazılımı ilgili konuda ki talimatlara birebir adım adım uyarak yüklemeyi denedim. Malesef olmadı. Flash belleği fat32 olarak biçimlendirip ekteki dosyayı içerisine atıyorum lakin menü 1505 kombinasyonu yaptığım zaman Tv hiç bir tepki vermiyor. Farklı flash bellekler ile de denedim ama neden olabileceğini çözemedim. İlginiz için tekrar teşekkür ederim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ustam, verdiğiniz linkteki yazılımı ilgili konuda ki talimatlara birebir adım adım uyarak yüklemeyi denedim. Malesef olmadı. Flash belleği fat32 olarak biçimlendirip ekteki dosyayı içerisine atıyorum lakin menü 1505 kombinasyonu yaptığım zaman Tv hiç bir tepki vermiyor. Farklı flash bellekler ile de denedim ama neden olabileceğini çözemedim. İlginiz için tekrar teşekkür ederim.
Kullandığın uydu acısı vs var mı ? Tv de hangi kaynak açık

M Çevrimdışı

m.skzc

Yeni Üye
13 Ocak 2019
9
32
Kullandığın uydu acısı vs var mı ? Tv de hangi kaynak açık
Uydu alıcısı kullanmıyorum ama o an bilgisayar bağlıydı hdmi ile. Bir de internet kablosu. Bilgisayarın bağlı olması etkilemiş olabilir mi? Bilgisayarın bağlı olduğu hdmi 2 kaynağı açıktı denediğimde. Olmayınca ext1 de denemiştim ama sonuç aynı oldu.

Geri
Üst Alt