17MB120 Güncel Çekirdek Yazılım. 2.45.122 (2.45.12.2)

Z Çevrimdışı

z_kartal

Yeni Üye
25 Eki 2017
34
ben V.2.45.7.0 yazılımı yükledim.

Sonra mb120 anakartımı modladım...
Bazı serverlerden aldığım m3u dosyalarında ses var görüntü yoktu.
Ben Hdr , pvr , çifte ekran,iptv, iptvplayer özelliklerini aktif ettim.

E Çevrimdışı

Emreyun

Yeni Üye
8 Ara 2018
7
33
Beyler sorunun çözümünü buldum iptv server linkinizin sonundaki.ts yi silin .m3u8 yazip linke tiklayim o sekilde kanal listesi pcnize inecektir inen kanal listesini not defteri ile acin tek tek kanallarin linki cikicak sonlarindaki m3u8 yazan yerleri silip ts yazin kaydedin daha sonra kanal listesini my playistten liste olarak yukleyin bu sekilde butun kanallar acilacaktir ses gelip goruntu gelmeyen serverlarin yayinlarini bu sekilde izleyebilirsiniz ssiptvde 7 8 tane farkli serverda bizzat kendim denedim oldu.

A Çevrimdışı

Aziz güney

Yeni Üye
29 Ara 2018
3
33
Herkese merhaba mb120 anakartlı Vestel 4K tv için kullanılan yazılım V.2.43.4.0 yazılım 2017 de güncellenmiş tv yeni aldım görüntü kalitesi hiç iyi değil. yazılımını menüden güncellemeye çalıştım “bulanamadı” diyor.güncel yazılımların görüntü kalitesine pozitif etki yapıp yapmayacağınıda bilmiyorum ekran hafif sisli puslu TRT 4K yayınında bile akan görüntülerde kasılmalar var yardım lütfen...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Herkese merhaba mb120 anakartlı Vestel 4K tv için kullanılan yazılım V.2.43.4.0 yazılım 2017 de güncellenmiş tv yeni aldım görüntü kalitesi hiç iyi değil. yazılımını menüden güncellemeye çalıştım “bulanamadı” diyor.güncel yazılımların görüntü kalitesine pozitif etki yapıp yapmayacağınıda bilmiyorum ekran hafif sisli puslu TRT 4K yayınında bile akan görüntülerde kasılmalar var yardım lütfen...
https://tavsiyeforumu.com/konu/mb120-yeni-yazilim-geldi-mujde.3011/#post-60061

Z Çevrimdışı

z_kartal

Yeni Üye
25 Eki 2017
34

17MB120 2.45.7.0 yazılımını yükleyin. Ben bu yazılımı kullanıyorum...

I Çevrimdışı

ibalaban

Yeni Üye
29 Ara 2018
11
Beyler sorunun çözümünü buldum iptv server linkinizin sonundaki.ts yi silin .m3u8 yazip linke tiklayim o sekilde kanal listesi pcnize inecektir inen kanal listesini not defteri ile acin tek tek kanallarin linki cikicak sonlarindaki m3u8 yazan yerleri silip ts yazin kaydedin daha sonra kanal listesini my playistten liste olarak yukleyin bu sekilde butun kanallar acilacaktir ses gelip goruntu gelmeyen serverlarin yayinlarini bu sekilde izleyebilirsiniz ssiptvde 7 8 tane farkli serverda bizzat kendim denedim oldu.
Evet teşekkürler. Yazılım yenilemeye gerek yokmuş. Şimdi canlı yayınları izleyebiliyorum. Bir aydır ses geliyordu görüntü yoktu. Arkadaşa teşekkürler.

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
İndirip deneyeceğim. Tek sorum şudur. Kanal listesi silinir mi . Baştan mi taşıma vs yapacağım. Teşekkürler ado üstad

Geri
Üst Alt