17MB120 Güncel Çekirdek Yazılım. 2.45.122 (2.45.12.2)

M Çevrimdışı

m.skzc

Yeni Üye
13 Ocak 2019
9
32
tv kaynağı seçilmeli
Tamamdır hocam dediğiniz şekilde tv kaynağını seçerek işlemi çok basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirdim. Güncelleme ile birlikte Tv eskisine göre daha stabil çalışıyor ayrıca eskiden telefonun ekranını Televizyona yansıtmak istediğimde görüntü görülmeyecek derecede yırtılmalar oluyodu bu güncelleme ile birlikte bu sorun ortadan kalktı şükür. Şimdilik gözlemlediklerim bu kadar. Tekrardan çok teşekkür ederim emeğinize sağlık.

C Çevrimdışı

Celil cil

Yeni Üye
9 Ara 2017
13
Arkadaşlar Merhaba;

17MB120 kullanıcıları için hiç beklemediğim halde yeni bir güncelleme geldi.

Yeni Yazılımınız Ektedir :ok

[Gizli içerik]
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar mb 120 çekirdek yazılımı yukleyemedim hata veriyor.2.45.12.2 olanı.yardimci olursanız sevinirim Google driver hat
Arkadaşlar Merhaba;

17MB120 kullanıcıları için hiç beklemediğim halde yeni bir güncelleme geldi.

Yeni Yazılımınız Ektedir :ok

[Gizli içerik]
Erişim hatası alıyorum yardım edermisiniz

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

babavura

Yeni Üye
27 Ocak 2019
12
33
vbyic-jpg.jpg

vbure-jpg.jpg

Bu surumdeki gibi hem netflix hem blutv hem tivibu go hemde filboxum olsun istiyorum 49ua9300 mb120 vestel televiztinumda nasil yapabilirim ? Tesekkurler

B Çevrimdışı

babavura

Yeni Üye
27 Ocak 2019
12
33
Bende tivibu go ve filbox cikmadi blutv ve bein geldi ne yapmaliyim ? Fisi cikarip taktim, yazilimi fabrika ayarina dondurdum??

Son düzenleme:
G Çevrimdışı

gokhangedik

Yeni Üye
24 Mar 2019
8
37
Deneyip paylaşacağım ilk güncellemem olacak :)

konulu sorunuma belki çözüm olur dedim olmadı :)
49UB8300 sorunsuz yüklendi eskisi V.2.29.11.0
Arada bir fark göremedim.

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Makubey

Yeni Üye
23 Mar 2019
9
27
destek sunduğunuz için teşekkürler ilk kez yazılım kuracağım resimdeki benim tv bi sıkıntı yok değilmi acaba :)

caa9037a-59ae-4301-9b96-44b4b6f386c4.jpg

K Çevrimdışı

knn1903

Yeni Üye
24 Mar 2019
3
42
.

merhaba televizyonum 40pf7070 hangi yazılımı tavsiye edersiniz

M Çevrimdışı

Makubey

Yeni Üye
23 Mar 2019
9
27
Deneyip paylaşacağım ilk güncellemem olacak :)

konulu sorunuma belki çözüm olur dedim olmadı :sirit
49UB8300 sorunsuz yüklendi eskisi V.2.29.11.0
Arada bir fark göremedim.
BEnim tv'de 55UA8300 aynı sürüm yüklü V.2.29.11.0 ve 5+1 ses sistemi almıştım samsung marka çok uğraştım ama bir türlü bir birine tanıtamadım bir süre aux ile kulandım sonra tekrar aynı işlemleri yaptım tanıdı yani bilemiyorum bazen kafasına esince iş yapıyor gibi :)

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
Ado ustam teşekkürler sanki uygulamalardan ekleme olmuş gibi
deneyelim.

Güncelledikten sonra dikkatimi ceken görüntüde kötüleşme olmuş önceki görüntüye göre biraz daha bulanık geldi bana görüntü.Önceden çok hızlı sahnelerde olan bulanıklaşma şimdi en ufak harekete kendini gösteriyor.Aşağıda ki arkadaşın paylaştığı resimdede eski yazılımın görüntüsü biraz daha canlı biraz daha güzel gözüküüyor.

En azından ben bu şekilde algıladım.

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Makubey

Yeni Üye
23 Mar 2019
9
27
aynı hatayı gene yaptım:alsana her seferinde görüntüde iyleşme varmı diye bi ekran görüntüsü alayım diyodum,
gene unutup yeni çekirdek yazılımı yükledim bu yeni yazılımı yüklemeyen arkadaşlar varsa ricamdır
lütfen bi önceki 17MB120 2.45.101 yada iki önceki ki bendede 17MB120 2.45.70 vardı o anki bir hd yada trt4k da olur
yada hazır uhd göüntülerden youtubede var aynı sahne mümkünse bi gözle görülür fark varmı diye merak ediyyorum
yalnış anlaşılmasın inanın anlayamadım kanal 7 ki görüntüsü gercekten kötü bu kanal acıktı bakalım :alala ne değişti dedim inanın bi farkı göremedim en azından yüklemeyen arkadaşlardan böyle bi güzellik yaparsalar farketmişte oluruz zamanım olursa sıfırlayıp inanın ben bile denicemde bu ara yoğunluk olmasa :(:krotey

Buyrun iki yazılım arasındaki 4k fark bende pek bişey göremedim açıkçası
safff.jpg

saff.jpg

Geri
Üst Alt