17MB120 Güncel Çekirdek Yazılım. 2.45.122 (2.45.12.2)

Ado

Adem Helvacı
Administrator
17 Şub 2017
13,229
113
46
Moderatör tarafında düzenlendi:

Deimos

Moderatör
6 Nis 2018
647
63
Yükledim, görüntüde iyileşme mevcut, Dahili DVB-C Kablo TV de kanal geçişlerinde ses öncekinden daha erken geliyor. :ok Menüde bir değişiklik göremedim.

• Beğen
Tepkiler: Ado

Ado

Adem Helvacı
Administrator
17 Şub 2017
13,229
113
46
Deneyimlerinizin sonuçlarını paylaştığınızda bu başlık altında herkes sorularının cevabını bulacaktır.

Temennim, hepinizin istediği iyileştirmeleri bulmanız yöndedir.

Fabrikadaki kardeşlerimize de teşekkür ederim :ok

Deimos

Moderatör
6 Nis 2018
647
63
Teşekkürler, ellerine sağlık ustam :ok
2.45.10.1 den 2.45.7.0 a inmiştim, bunu yükleyip deneyelim nasıl olcak :mutlu
Yükledim, görüntüde iyileşme mevcut, Dahili DVB-C Kablo TV de kanal geçişlerinde ses öncekinden daha erken geliyor. :ok Menüde bir değişiklik göremedim.
2.45.10.1 den sonra 45.70 e inmistim bide bunu deniyleim varmi deneyen arkadaslar

Deimos

Moderatör
6 Nis 2018
647
63
Deneyimlerinizin sonuçlarını paylaştığınızda bu başlık altında herkes sorularının cevabını bulacaktır.

Temennim, hepinizin istediği iyileştirmeleri bulmanız yöndedir.

Fabrikadaki kardeşlerimize de teşekkür ederim :ok
Bizden de hem şahsınıza hem de emeği geçen arkadaşlara teşekkürler Ado @Ado Ustam :ok
Ben de ara sıra BUG oluşuyor, Conax modül ile ilgili, menüde gezinirken veya Smart ekrandayken Conax Modül Ekranı çıkıp erişim rededildi uyarısı veriyor.
Ekran görüntüsünü yakalayabilirsem paylaşayım. Bu son yazılıma özgü değil, önceden de vardı.

• Beğen

barbarosso

Bronz Üye
7 Eki 2017
68
18
Bizi bağımlısı yaptın ya ado hocam alacağın olsun:mutlu:mutlu:clap2core update ''bugün yenisi var mı? ''diye maillerimize bakar gibi hergün bakıyoruz.teşekkürler:ok

• Beğen
Üst Alt