YUMATU FULL HD WİFİ DÖNÜŞÜMLERİ (1506G)

H Çevrimdışı

hadebe

Yeni Üye
8 Kas 2019
39
41
cihazın versiyonunu paylaş sana uygun yazılımı atayım
Cihazın versiyon bilgisi için resim aldım paylaşıyorum.

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Cihazın versiyon bilgisi için resim aldım paylaşıyorum.

20191108_223920.jpg

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
com u görüyor ama cihazı görmüyor bi türlü no such stamp ıd diyor sürekli.bi türlü çözemedim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bağlantısı 2-3-5 şeklinde jak uçlu olanın diğer kablo ise https://urun.n11.com/adaptor-ve-cevirici/usb-to-rs232-cevirici-kablo-rs-232-uydu-yazilim-guncelleme-P137542280?gclid=EAIaIQobChMI2tiB357b5QIVD4GyCh3ojwPuEAQYASABEgKV7vD_BwE&gclsrc=aw.ds bunun gibi var ama olmadı bi türlü yazılım atamadım
kablo şeman yanlıştır

G Çevrimdışı

graccus20

Yeni Üye
7 Kas 2019
5
43
Elimde bulunan Yumatu nun cihaz bilgisinde 1506f yazıyor...internette bulunan 1506f yazılımlarını doğrudan bu cihaza yukleyebilir miyim yoksa ilk önce doğru dönüşüm yazılımını bulup onu rs232 ile yukledikten sonra mi bu internette ki yazılımları yuklemem gerekiyor...

Z Çevrimdışı

zalomaz

Yeni Üye
7 Kas 2019
13
34
kumanda değişmeden baska cihaz yazılımı atılabiyor mu bu yumatu wifiye.
yardımcı olur musunuz .turksattaki kanal kapasitesi sınırlı bendeki cihazın.
elinizde varsa yumatu wifinin en son yazılımı verebilir misiniz.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
1- kumanda değişmeden baska cihaz yazılımı atılabiyor mu bu yumatu wifiye.
yardımcı olur musunuz .2- turksattaki kanal kapasitesi sınırlı bendeki cihazın.
elinizde varsa yumatu wifinin en son yazılımı verebilir misiniz..
1- %90 değişebilir kumanda,çok emin değilim ama ...
2- Kanal kapasitesi derken, bence kanallarını yedekle (yedeklenebiliyorsa) ,snra Türksat kanallarının tümünü sil,hatta TPlerinde tümünü sil,sonra aşağıdaki frekansı ekle ve network açık olarak arattır kanalları
12380 V 27500

Z Çevrimdışı

zalomaz

Yeni Üye
7 Kas 2019
13
34
Elimde bulunan Yumatu nun cihaz bilgisinde 1506f yazıyor...internette bulunan 1506f yazılımlarını doğrudan bu cihaza yukleyebilir miyim yoksa ilk önce doğru dönüşüm yazılımını bulup onu rs232 ile yukledikten sonra mi bu internette ki yazılımları yuklemem gerekiyor...

teraspy usta,
bu 1506f yumatuyu bir cok yazlıma dönuşturulebileceğini duymustum ama malesef hiçbi cihaza dönduremedik.
cihaz 5370 wifi ile internete bağlanmıyor.iptv yok.
bbu cihaza hangi yazılımı atabiliriz yardımcı olur musunuz.

U Çevrimdışı

uApsikopat

Yeni Üye
24 Kas 2019
3
39
selam bende redline ts 80 plus var,
sunplus 1506 işlemcili, buna nashare uyarmı , dönüşüm yazılımını rica etsem verebilirmisiniz en azından bi deneyeyim ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teraspy usta,
bu 1506f yumatuyu bir cok yazlıma dönuşturulebileceğini duymustum ama malesef hiçbi cihaza dönduremedik.
cihaz 5370 wifi ile internete bağlanmıyor.iptv yok.
bbu cihaza hangi yazılımı atabiliriz yardımcı olur musunuz.

selam bende redline ts 80 plus var,
sunplus 1506 işlemcili, buna nashare uyarmı , dönüşüm yazılımını rica etsem verebilirmisiniz en azından bi deneyeyim ?
Dönüşümleri mutlaka rs232 ile yapın, çünkü kesin geri dönersiniz,nashare yazılımının uyup uymayacağı en kesin yolla belli olur ,tabii önce kendi yazılımınızın dumpını(yedek) mutlaka alın,yoksa yezılım arar durursunuz :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt