Deneyim Yepyeni Smart Portal Çalışmaları

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Hocam mb100 startul.txt dosyasını paylaşabilirmisiniz.Birde tak kullan usb tv ye taktıgımda bein connect adresine gitmiyor.nerede yanlış yapıyorum acaba.Forumda her şeyi okudum aslında
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

M murican, @hoşbulduk

M murican, @hoşbulduk
https://tavsiyeforumu.com/konu/yepyeni-smart-portal-calismalari.3751/page-34#post-153590
burada yapmaniz gerekenler yaziyor.dosya halinde birsey yok siz beinconnect li portal linkini yazida anlatilan sekilde tv nize yükleyeceksiniz veya tarayicidan kullanacaksiniz.Bein connect uygulamasi bu durumda direk acilan portaldan calisacak..

M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49
Yepyeni Smart Portal Çalışmaları
burada yapmaniz gerekenler yaziyor.dosya halinde birsey yok siz beinconnect li portal linkini yazida anlatilan sekilde tv nize yükleyeceksiniz veya tarayicidan kullanacaksiniz.Bein connect uygulamasi bu durumda direk acilan portaldan calisacak..
Hocam denedim.Ancak sizin özelden verdiğiniz panasonic 1.34.28 çekirdek yazılımtv de yüklü.Ondan kaynaklı olmayabilirmi acaba

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Hocam denedim.Ancak sizin özelden verdiğiniz panasonic 1.34.28 çekirdek yazılımtv de yüklü.Ondan kaynaklı olmayabilirmi acaba
beinconnect uygulamasi olan portal yüklediniz ve calismiyor mu?Eger öyleyse sorun lisans kaynakli olabilir eger vestel üretimi Panasonic modeli tr de satilmiyor ise.Fakat beinconnect in tarayicidan calismasi gerek,alttaki linkleri deneyin bakalim farkli sonuc alacakmisiniz..
premiumiqdigitvportal.beinconnect.com.tr
smrtlg.beinconnect.com.tr
smrttv.beinconnect.com.tr

M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49
beinconnect uygulamasi olan portal yüklediniz ve calismiyor mu?Eger öyleyse sorun lisans kaynakli olabilir eger vestel üretimi Panasonic modeli tr de satilmiyor ise.Fakat beinconnect in tarayicidan calismasi gerek,alttaki linkleri deneyin bakalim farkli sonuc alacakmisiniz..
premiumiqdigitvportal.beinconnect.com.tr
smrtlg.beinconnect.com.tr
smrttv.beinconnect.com.tr
Çok teşekkür ederim hocam ilginize.Şimdiden hayırlı ramazanlar diliyorum.Deneyip bilgi veririm size

M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49
Rica ederim size de hayirli ramazanlar..
Hocam verdiğiniz adresleri denedim.Kumanda ile menüye giriş yapılmıyor.Ayrıca sayfagı aşagıya kaydırınca anasayfadan çıkıyor.smrtvestel.beinconnect.com.tr adresini startul olarak usb ile kaydettim.onda erhangi bir sıkıntı yok çalışıyor.Ancak oda normal smarta dediğiniz şekilde geçmeye çalışınca wifide sıkıntı oluyor.geri bilgi vermek için yazdım hocam.Tak kullanı dednedim.Mb100 kart oldugu için benim tv bağlanmadı

M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49
Hocam Dsmart go ya tarayıcı adresi olan adresinden girince kumanda ile sayfayı aşağı kaydıramıyorum.Sebebi nedir acaba.Birde exxenin widget adresi varmıdır sizde acaba@hosbulduk,

hosbulduk hosbulduk,

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Hocam Dsmart go ya tarayıcı adresi olan adresinden girince kumanda ile sayfayı aşağı kaydıramıyorum.Sebebi nedir acaba.Birde exxenin widget adresi varmıdır sizde acaba@hosbulduk,

hosbulduk hosbulduk,
Bende dsmartgo linki sorunsuz sekilde calisiyor o yüzden bir tahminim yok,exxen icin exxen.com seklinde webapptester e yazdiginizda uygulama aciliyor,üye bilgi giriside kumanda ile yapilabiliyor görünüyor..gerisini üyeliginiz var ise denemeniz gerek..

K Çevrimdışı

keeet1

Yeni Üye
23 Haz 2019
17
43
H Çevrimdışı

hero5401

Yeni Üye
28 May 2020
3
23
Ben açılış portalını direkt vestelin kendi vewd i yaptım. Linki tvnin tarayıcısından portaltv.tv oradan da vewd e girerek buldum. Aşağıda paylaşıyorum.
Kod:
https://vestel.tvstore.opera.com
Böylece tek tuşla vewd e oradan da uygulamalara girebiliyorum. Doğrudan internetten bulduğum linkleri ile starturl yaptığımda düzgün çalışmayan uygulamalar vewden girince çalışıyor. Gayet memnunun. Forumdan çok yardım aldığım için burada paylaşıyorum.

M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49
Ben açılış portalını direkt vestelin kendi vewd i yaptım. Linki tvnin tarayıcısından portaltv.tv oradan da vewd e girerek buldum. Aşağıda paylaşıyorum.
Kod:
https://vestel.tvstore.opera.com
Böylece tek tuşla vewd e oradan da uygulamalara girebiliyorum. Doğrudan internetten bulduğum linkleri ile starturl yaptığımda düzgün çalışmayan uygulamalar vewden girince çalışıyor. Gayet memnunun. Forumdan çok yardım aldığım için burada paylaşıyorum.
Bunu startul olarakmı yüklüyoruz acaba.Yoksa tarayıcıdanmı giriyoruz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt