Deneyim Yepyeni Smart Portal Çalışmaları

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Yaptım Dediğiniz gibi Uyarı verdi sistem çalışmaz falan filan Bende windowsa dedimki Emmi çalışır derse çalışır :hihi:hihi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:
Bu sizin windowsların genel prensibi,soyadını değiştirmek istediğinde böyle acaip davranıyor,merak etme birşey olmaz,zaten iyi de demişsin :ok

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Bu sizin windowsların genel prensibi,soyadını değiştirmek istediğinde böyle acaip davranıyor,merak etme birşey olmaz,zaten iyi de demişsin :ok
AYnen ya emmi aklıma şöyle bişey geldi

sağolasın emmi bir inceliyim

yani servis kafasına göre mi böyle yapmış :ciks HW SW tam dayaklık bu vestel ya

emmi aklıma takıldı sorayım şimdi ben tv ye full yazılım atıp kurulum yapmıştım kurulum sonrası Servisin verdiği profil dosyalarını yükledim şimdi senin dediğin işlemi yapsam bi yararı olurmu ? yoksa sil baştanmı yapsak

emmi dosyaları indirdim yalnız benim kartım yok burda MB110 kart Ekli dosyayı görüntüle 36Ekli dosyayı görüntüle 36
emmi aklıma parlak fikir geldi mb100 dosyasını masaüstüne alayım kopyala yapıştır yaparak mb110 diye değiştircem sonra klasöre mb110 dosyasını gine alcam öyle yapsam olurmu bide flaşa benim o ismini cismini değiştirdiğim dosyayı atcam bakalım inşallah sorun çıkmaz

Son düzenleme:
rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
AYnen ya emmi aklıma şöyle bişey geldi

emmi aklıma parlak fikir geldi mb100 dosyasını masaüstüne alayım kopyala yapıştır yaparak mb110 diye değiştircem sonra klasöre mb110 dosyasını gine alcam öyle yapsam olurmu bide flaşa benim o ismini cismini değiştirdiğim dosyayı atcam bakalım inşallah sorun çıkmaz

Her iki şekilde de Sorun çıkmaz

A Çevrimdışı

Ahmo3447

Yeni Üye
29 Haz 2019
47
25
Benim aklımda ki portal daha çok tv ile iç içe olması yönünde
Tv izlerken smart tuşuna basınca alttan logolar çıkacak tv izlemeye devam ederken alttan şeritten uygulama seçilecek

2 numaralı çalışmadaki yapının gelişmiş hali gibi

Hangi programla yapıyorsun. Çok merak ettim bende uğraşmak isterim, yazılım bilgsi gereklimi.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Hangi programla yapıyorsun. Çok merak ettim bende uğraşmak isterim, yazılım bilgsi gereklimi.
Bende bluefish var,bununla yapıyorum,ama sevgili rfve farklı uygulama kullanabilir,çünkü ben linux kullanıyorum,elbette biraz da olsa bilgi gerekir,portal konusunda buradan devam edebilirsin sevgili Ahmo3447 ,yapacaklarını-yaptıklarını bu konuda yayınlayabilirsin :ok

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
teraspy teraspy üstad kısaca yanıtlamış.
temel olarak tak kullan üzerinden widgetler ekleyerek çalışma yapıyoruz.

son bir adım olarak kumanda kodları ile portal yönetimi var.
kodları işlemek ile ilgili vakit ayırmak lazım. bir süredir salim kafa ile vakit ayıramıyorum maalesef.

Son düzenleme:
O Çevrimdışı

ONOFF

Aktif Üye
21 Şub 2019
140
teraspy teraspy üstad kısaca yanıtlamış.
temel olarak tak kullan üzerinden widgetler ekleyerek çalışma yapıyoruz.

son bir adım olarak kumanda kodları ile portal yönetimi var.
kodları işleek ile ilgili vakit ayırmak lazım. bir süredir salim kafa ile vakit ayıramıyorum maalesef.

Linux dışında windows ile çalışabilen program var mı?

B Çevrimdışı

bycincik

Aktif Üye
26 Haz 2018
67
38
IMG_20190710_232153.jpg

Netflix açmak istediğimde Bu şekilde hata veriyor açılmıyor.

B Çevrimdışı

bycincik

Aktif Üye
26 Haz 2018
67
38
Hayır netflix yok. Cep telefonundan denediğimde swf uzantılı dosya indirmek isteyince hemen tvde denedim ama netflix açılmadı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt