Yan binada hipernet var

E Çevrimdışı

em1r. 

Aktif Üye
25 May 2018
183
48
telekom santrele gittim.derdimi anlattım Allahtan işini yapan emekçi bir arkadaşa denk geldim.abi ilgilenicem ve seni arayacam dedi.hat değerlerin düşmüş senin devreni değıstirdik simdi 3.4 mbps stabil alırsın dedi ,aradı durumuda bildirdi demekki neymiş masadaki değil sahadaki insanlara hakkını vericen.3 aya kadarda fiber gelecek dedi yan bina hipernet olması ise yakına saha dolabı kurulmuş ordan besleniyorlar.200 mt var dolapla aramizda benim hat 2.5 km.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Gelelim diğer sağlayıcı ********.hadi telekoma *** atıyoruzda.sizden hizmet alalım şu kadar para verelim bana altyapı getir yada dibimde dolap var beni oraya taşı yook biz yapamayız ,be ***** kaydı acmazsın duzeltme yapmazsın.parayı bulunca garibanları işten cıkartıp mt yi bant kaydina alırsın.al birini vur ötekine.

Moderatör tarafında düzenlendi:
E Çevrimdışı

em1r. 

Aktif Üye
25 May 2018
183
48
IMG-20200227-WA0001.jpg

gelişmeler var çok yakında.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
eve kadar hocam.sevincime ortak oldunuz Allah razı olsun.proje detaylarını ve aşamalarını buradan paylaşıcam.biliyorsunuz konu hakkında muzdaribtim.isteyene ftth gönderebilirim?

FTTH bence en temizi, umarım sorunsuz bir şekilde kullanmak nasip olur size.
Bölge vs. detayı da verirseniz, hatta bunu yeni konu açarak yaparsanız, o bölgede altyapıyı merak eden arkadaşlara da bir rehber olabilir.

Hepgel Çevrimdışı

Hepgel 

Aktif Üye
24 Kas 2020
240
38
FTTH bence en temizi, umarım sorunsuz bir şekilde kullanmak nasip olur size.
Bölge vs. detayı da verirseniz, hatta bunu yeni konu açarak yaparsanız, o bölgede altyapıyı merak eden arkadaşlara da bir rehber olabilir.
Alt yapı ile ilgili sorgulamalarınızda yardımcı olabilirim.
Tüm arkadaşlara

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri