Yan binada hipernet var | Sayfa 3 | Tavsiye FORUMU

Yan binada hipernet var

em1r.

Bronz Üye
25 May 2018
175
44
telekom santrele gittim.derdimi anlattım Allahtan işini yapan emekçi bir arkadaşa denk geldim.abi ilgilenicem ve seni arayacam dedi.hat değerlerin düşmüş senin devreni değıstirdik simdi 3.4 mbps stabil alırsın dedi ,aradı durumuda bildirdi demekki neymiş masadaki değil sahadaki insanlara hakkını vericen.3 aya kadarda fiber gelecek dedi yan bina hipernet olması ise yakına saha dolabı kurulmuş ordan besleniyorlar.200 mt var dolapla aramizda benim hat 2.5 km.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Gelelim diğer sağlayıcı ********.hadi telekoma *** atıyoruzda.sizden hizmet alalım şu kadar para verelim bana altyapı getir yada dibimde dolap var beni oraya taşı yook biz yapamayız ,be ***** kaydı acmazsın duzeltme yapmazsın.parayı bulunca garibanları işten cıkartıp mt yi bant kaydina alırsın.al birini vur ötekine.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

sanko86 

Bilgi Paylaştıkça Güzel
Bronz Üye
28 Ocak 2020
267
33
Ne yazık ki üstad böyle durumlarla hep karşılaşıyoruz. Çoğu zaman şikayet bile hiç bir işe yaramıyor.
 

Umut Barış 

Sadece Forum
Süper Moderatör
23 Kas 2017
9,576
eve kadar hocam.sevincime ortak oldunuz Allah razı olsun.proje detaylarını ve aşamalarını buradan paylaşıcam.biliyorsunuz konu hakkında muzdaribtim.isteyene ftth gönderebilirim😆
FTTH bence en temizi, umarım sorunsuz bir şekilde kullanmak nasip olur size.
Bölge vs. detayı da verirseniz, hatta bunu yeni konu açarak yaparsanız, o bölgede altyapıyı merak eden arkadaşlara da bir rehber olabilir.
 

em1r.

Bronz Üye
25 May 2018
175
44
Umut Barış @Umut Barış
Ok hocam paylaşırım.hat döşendikten sonra 1.5 ay gibi süresi olur dendi bağlantı için.nihayete ersin konuyu açarım.
 
Üst Alt