Xiaomi Türkiye'ye mi Gelecek? MI MIX 2S Tanıtımında Türk Lirası Görüntülendi

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,232
Bende öyle düşündüm zaten! J7Prime bence biraz fazla şişiriliyor gibi geliyor bana belki de "MARKA" sın dan dolayı!
Xiaomi hala favorim(bu vermek istediğim rakamlara göre tabiki)

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Bende öyle düşündüm zaten! J7Prime bence biraz fazla şişiriliyor gibi geliyor bana belki de "MARKA" sın dan dolayı!
Xiaomi hala favorim(bu vermek istediğim rakamlara göre tabiki)
evet hocam gerçekten marka şişirmesi çok fazla.
Size şöyle örneklendireyim;
Samsungun kafa telefonlarından note 8 128 gb olan telefon (fiyat 4 bin tl ) snap dragon 835 işlemci kullanıyor.
Yine note 8 64 gb var s8 64 gb gibi telefonlara samsung snapdragon 835 den daha düşük bir işlemci koymuş. fiyatları yine 4 bin tl civarında.
Xiomi'nin şuanki kafa telefonu Mi6 nın işlemcisi de snapdragon 835 (fiyat 2 bin tl) ve 4 bin tlye satılan 64 gblııklardan daha iyi işlemciye sahip.

note-8-64-jpg.jpg

mi-6-jpg.jpg

note-8-jpg.jpg

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,232
sanırım Bloomberg kanalın da geçen gün izlemiştim;Ekonomi programı idi ve 3 kişi konuşuyordu;
birisi olayı şöyle bağladı ......bizi MARKA hastalığı bitirdi.....

"MARKA" olayın da gerçekten değil psikolojik artık psikiyatrik sendrom durumuna girdi milletin çok büyük bir bölümü!
valla ciddi hastalık oldu bu iş,acil ve çözümler gerekiyor!

eskiden klasik olarak hep şöyle denirdi "eğitim şart" ülen her olay için böyle denirdi!
adam çekmiş zevk için vurmuş adamı,"eğitim şart" diyoruz CEZA veremiyoruz dam gibi çünkü
eğitim şart diyip sıyrılıyoruz!

ülen MARKA diye takılanların en başında okumuş adamlar geliyor buna ne buyrulur peki al sana "eğitim şart"
olayının en tipik örneğini! hepsi okumuş çocuklar bunların!

Hamal veya Amele v.s de iPhone kullanıyor bu memleket de okumuş adam da kullanıyor!
ülen ne eğitimi kardeşim! herkes MARKA hastası olmuş memleket de!

Sonra herif video hazırlamış Türk lirası kullanmış; iyi de ne kullanacaktı ki!

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
sanırım Bloomberg kanalın da geçen gün izlemiştim;Ekonomi programı idi ve 3 kişi konuşuyordu;
birisi olayı şöyle bağladı ......bizi MARKA hastalığı bitirdi.....

"MARKA" olayın da gerçekten değil psikolojik artık psikiyatrik sendrom durumuna girdi milletin çok büyük bir bölümü!
valla ciddi hastalık oldu bu iş,acil ve çözümler gerekiyor!

eskiden klasik olarak hep şöyle denirdi "eğitim şart" ülen her olay için böyle denirdi!
adam çekmiş zevk için vurmuş adamı,"eğitim şart" diyoruz CEZA veremiyoruz dam gibi çünkü
eğitim şart diyip sıyrılıyoruz!

ülen MARKA diye takılanların en başında okumuş adamlar geliyor buna ne buyrulur peki al sana "eğitim şart"
olayının en tipik örneğini! hepsi okumuş çocuklar bunların!

Hamal veya Amele v.s de iPhone kullanıyor bu memleket de okumuş adam da kullanıyor!
ülen ne eğitimi kardeşim! herkes MARKA hastası olmuş memleket de!

Sonra herif video hazırlamış Türk lirası kullanmış; iyi de ne kullanacaktı ki!
vallahi haklısınız gerçekten. hastalık seviyesinde bizde bu var. takıntı ego tatmini her türlü alana da giriyor bu durum. yaptığımız çoğu alışverişte bu durum var.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,232
Japonları iyi bilirim,onlarda bir hastalık vardır;BATILI gibi giyinip-kuşanmak! kadınlar makyaj v.s konusunda ciddi takıntılıdır
hatta bazı manyaklar da gidip ameliyat olup üst göz kapaklarını aldırıp tam batılı gibi görünmek istiyorlar!
Erkekleri de böyledir! herif kesinlikle "capon" gibi görünmek istemiyor!

KORE lileri daha da iyi biliyorum bir süre yaşadığım için;bana en temiz-dürüst ve gerçekten saygılı ve geleneklerine göre yaşayan millet dir!
Az da olsa sapanlar var tabiki ama caponlar gibi değildir kesinlikle ve müthiş "milliyetçidirler"(nerdee bizde böyle işler!!)
Her şeyi illaki KORE malı olacaktır!(capon artık her malı alıyor ama Kore li almıyor)
MARKA lar zaten Kore de barınamıyor,genel de bunları ülke deki yabancılar alıyor!

yaw bizi "MARKA" bozdu vesselam

"TÜRK" malı diyorsun o da ne kadar TÜRK! bazı sektörler görünür de TÜRK ama %100 ithal girdi ile üretiliyor!
Zaten TR nin ithal girdi oranı(ihracat sektörün de)%75 civarı dır,bu hükümet 2002 de devraldığın da bu oran
%72 idi belliki ne kadar TÜRK olmuşuz!

Geçen bizim Apt. da birisine yeni Yatak odası takımı geldi sanırım İstikbal idi veya başka marka da olabilir unttum şimdi
aşağıya inmiştim bir baktım yatağın baş kısmı(Ahşap/Kumaş kaplı)>>> "Made in China idi" yaw ülen budamı Çin işi dedim!

MARKA hastalığı zaten tam bir illetlik durum bir de böyle her bir şeyin den Çin den ithal girdili olması da bir başka
sıkıntılı durum,ülen kıçımızda ki Don bile Çin işi yaw veya yerli bile olsa lastiği Çin malıdır veya illaki bir şeyi Çin işidir!

$ 150milyar ihracat yapıyoruz güyya! düşün %75 ithal girdisini=gerçek TÜRK işi burada $ 37,5milyar dır!!
Onun için Katma Değer üretemeyip hep içerdeyiz! manyak dış borç içindeyiz...

ülen Samsung tek başına $ 100milyar üzeri gibi ihracat yapıyor!(onun da %90 ı Çin girdili tabiki)
ama herifler zaten fabrikalarını oraya götürmüşler veya fason yaptırıyor! yetmiyor bir de 50/60.000
Kuzey Koreli içinde özel bir sınır bölgesinde(Kuzey bölgesinde) fason iş yaptırıyor "ucuz işçilikle"!

Bizim gibiler de hala Dersler almayıp MARKA takıntısıyla yola devam ediyoruz!

MARKA bizi öldürdü kardeşim!

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Sanırım bunlar hocam. Yeni birçok daha model çıkacak ama o fiyat bandında kalır redmi gibi geliyor bana. Kamera olarakta iyileştirme yapıyorlar.

O Çevrimdışı

orl1984

Yeni Üye
8 Ağu 2017
161
Gelebilir neden gelmesin ? daha düne kadar Türkiye de ZTE Nubia markası yoktu şimdi resmi distrübütör garantili satılıyor. Bende birtane Z17 Mini aldım 3 ay önce alacaklara şiddetle tavsiye ederim. Fiyatı da 1000 tl ye kadar indi o özelliklerde o telefon kaçmaz, İlk seçeceneğim Xiomi markasıydı ancak Türkiye desteği olmaması İth. Garantisi falan almama engel oldu :(

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Gelebilir neden gelmesin ? daha düne kadar Türkiye de ZTE Nubia markası yoktu şimdi resmi distrübütör garantili satılıyor. Bende birtane Z17 Mini aldım 3 ay önce alacaklara şiddetle tavsiye ederim. Fiyatı da 1000 tl ye kadar indi o özelliklerde o telefon kaçmaz, İlk seçeceneğim Xiomi markasıydı ancak Türkiye desteği olmaması İth. Garantisi falan almama engel oldu :(

Gelirse güzel olur. Gelme demeyiz. :kiskis:kas

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,232
valla gelen ağam-giden paşam yaw!
ama yeter ki tatlı rakamlara gelsinler MARKA diye yok bilmem nesi var diye milleti soyacak hale getirenler çıkmasın sahaya!

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,232
Bugün Konyaaltı da VATAN yeni bir şube açtı,sabah arkadaşla atladık gittik 10:30 da oradaydık,indirim dedikleri ürünlerinin hiç birisi kalmamış!
İçerisi kaynıyor,sıcak bir yandan,millet saldırır gibi! sankim beleşe dağıtıyorlar!
Arkadaşım J7 alacaktı,manzarayı görünce kendimizi zor attık dışarıya zaten telefon ilk biten üründü!
Ben de belki Xiaomi filan vardır demiştim ama herifler bunu satmıyormuş!
Millet sabahın köründe sıra olmuş dışarı da!
5/6 kalem mala indirim uygulamışlar,ancak amaç "gel-gelcilik" tabi ki! Mağaza da yeni açıldı bu arada,herifler 5/6 ayda belki zor yapacakları
Ciroyu da 1 günde kesin yapmışlar dır!

Geri
Üst Alt