Xiaomi Mi Box S - Mi Stick Kullananlar Derneği ( Uygulamalar )

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Yani şöyle bir özelliklerine baktım donanım olarak güzel ama 5ghz kablosuz bağlantı olmaması ne bileyim şaka gibi cidden. Böyle bir ürün sürüyorlar piyasaya, bu tarz ürünlerde ethernet çıkışı olmuyor zaten, sadece 2.4ghz kablosuz bağlantı ile sağlıklı bir kullanım olacağını düşünmüyorum.
Evet 5ghz olmaması gerçekten kötü. 2.4ghz ile bir test yapayım bakalım kaç mbps verecek. mi stick'e yükleyemediğim bir çok uygulama özelliklede penguim tv çalışıyor bu benim için önemli idi.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Bende bir önceki mi box 3 vardı. Satıp mi stick almıştım. TV arkasında derli toplu dursun diye birde cihazı yenileyim dedim ama 2 gb Ram bayağı fark attırıyor. Mi stick biraz kasıyor. Birde bunların WiFi kopması vardı. Gerçi onu hallettim.
Mi stick 2 çıkacak yakında.. Onda 2 gb Ram var.
Birde amazon stick var onu merak ediyorum. Bir sonrakini belki ondan alırım.

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Bende bir önceki mi box 3 vardı. Satıp mi stick almıştım. TV arkasında derli toplu dursun diye birde cihazı yenileyim dedim ama 2 gb Ram bayağı fark attırıyor. Mi stick biraz kasıyor. Birde bunların WiFi kopması vardı. Gerçi onu hallettim.
Mi stick 2 çıkacak yakında.. Onda 2 gb Ram var.
Birde amazon stick var onu merak ediyorum. Bir sonrakini belki ondan alırım.
Mi stick 2 de ram 2gb ve 4k desteği olacakmış hafıza konusu yine 8gb sanırım.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Xiaomi Mi Stick 4K cihazıda lisanslı olacağı için depolamada kısıtlama söz konusu olacak, 2gb ram 8gb depolama ile çıkacak.

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
şuan piyasada full lisanlı cihazlar içersin de hem en güçlüsü hem de en ucuzu.
ben botech wzone kullanıyorum. bu cihazdan daha pahallı ama işlemci ve romu bundan düşük 2021 model şuan alacak olsam direkt bunu alırdım The_SreT The_SreT

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
Mi Box S kullanıcısı olarak kıskanmadım değil cihazı ne yalan söyleyeyim ? başlık açtım cihaza bu arada

https://tavsiyeforumu.com/konu/sunny-prime-tv-stick-lisansli-tam-bir-f-p-urunu.13925/
güzel olmuş hocam elinize sağlık. Gerçekten çok başarılı şuan benzeri piyasada yok. fiyat olarak 950 liraya alınabilmesi kıymetini bilen için efsane
çünkü mi stick 2 piyasa sürülecek Türkiyeye gelecek, global rom çıkacak, fiyat ve vergiler yeni kur filan derken ohoo. Bu cihaz şuan alınabilir durumda ve aynı donanım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt