Windows ürün anahtarı hakkında

sincerelym Çevrimdışı

sincerelym 

Aktif Üye
10 Haz 2018
184
Windows lisansı bende aldım ve kullanıyorum sıkıntı yok. Office 365 lisansı da almıştım o patladı sanırım, one drive salt okunur hala geldi, ekim'de kapanacak hesap diyor ama office programlarını sıkıntısız kullanıyorum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

....

Ama öyle Windows 10 SSD'lerin canına okuyor diye bir durum söz konusu değil.
Öyle olsa çoğu kullanıcı isyan eder.
üç yıldır 850 evo kullanıyorm hiç sorun yaşamadım.

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
HDD'lerde sorunu var dedim zaten.
O kadar servis çalışıyor, illa ki okuma yapacaktır.

Ben SSD sorunlu diye ısrar etmiyorum, siz oraya takılıp kaldıınz.
Ben SSD'de sorun olabilir derken birden sağlık seviyesi düştü dediniz diye dedim.
Ki SSD'de sorun olması ısınacağı anlamına gelmez.

10'un tüm donanımları mahvetmesi gibi bir durum yok, ben R5 ekran kartı ile de 10 kullanıyorum RX ekran kartı ile de 10 kullanıyorum.

Ben Windows 10'da güncelleme ve mağaza uygulama sistemi altyapısı dışında bir sorun görmüyorum.
Güncelleme sistemindeki sorunlar Windows'ta ezelden beri var zaten, Windows 10'da geçilen yeni arayüz altyapısı ile biraz daha cacık oldu.

Ama 2-3 komut ile gayet rahat çözülebiliyor güncelleme sorunları. En kötü güncelleme manuel olarak indirilir yine sorun çözülür.

Görev yönetisinden bir süre gözlem yaptım, disk etkinliği çoğu uygulama açıkken yüzde sıfır seyrediyor, bazen kb düzeyinde yazım yapıyor görünüyor.
Garanti edilen yazım değeri terabaytlarla ifade edilen ürünler için komik değerler bunlar.

Sistem açılışında benim kullandığım 14 ayrı uygulama açılıyor ve oyundayken bile açık bıraktığım oluyor. Gerisini siz düşünün.
SSD sağlam diyorsanız, firmware - sofware sorunsuz diyorsanız, yükleyip kaldırdığınız oyunların hesabını yapın belki oradandır.

Ama öyle Windows 10 SSD'lerin canına okuyor diye bir durum söz konusu değil.
Öyle olsa çoğu kullanıcı isyan eder.
bak kardeş valla kalbini kıracam.
ya hdd ler ne alaka. sanıyon mu hdd söküp bakmadım?
valla saçmalıyorsun artık.
bak ben de senin gibi bi işte işçiye yol gösterem dedim. adam 10 senesini vermiş. bana bi laf etti. sana onun aynını etsem burdan kovarlar beni :)
yeter da. valla yeter. hdd yandı zaten atıldı hd ler. yenileri alındı. pc hep sıfır dizildi resmen. sadece dosyalar korundu. -onlar başka yere yedekli idi.- ha hdd ler de benim yaptığım tasarım hatası sonucu yandı o başka. gelip burda bana boşuna iş öğretmeye çalışma. sana diyorum ki 10 m2 ssd yoksa asla düzgün çalışmaz. çünkü sadece ssd ömrünü tüketmiyor. sanırım bilmiyorsun ama disk loading 0 a inmezse o zamna cpu sapıtır. ve işlem yükü artar. bu dediğimin en bariz örneği de crysis i amd de açmaktır. çünkü crysisde özel bi kod var. amd işlemci açınca hdd ye biniyor rame değil. ramin istediğin kadar çok olsun 1 gb üstüne zar zor çıkıyor. hdd den çalıştığı için de her adımda fps 5 e inip tekrar yükseliyor. ssd takınca sorun baya bi düzeliyor. çünkü cpu yu aşırı yorar bu tür durumlar.
10 ise napıyorsa arka planda yiyor da yiyor. dediğim gibi 10 olmadı. sen istediğn kadar aksini iddia et. 10 un gerçek hayatta yaşattığı tecrübe senin söylemleri -afedersin-zırvalık yapıyor. o kadar eski kafalı olsam zaten ryzen almazdım. ki intelde daha beter 10. onda 10 dakikada açılamayan 7. nesil işlemciler var. o yüzden geç bu söylemleri.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
bak kardeş valla kalbini kıracam.
ya hdd ler ne alaka. sanıyon mu hdd söküp bakmadım?
valla saçmalıyorsun artık.
bak ben de senin gibi bi işte işçiye yol gösterem dedim. adam 10 senesini vermiş. bana bi laf etti. sana onun aynını etsem burdan kovarlar beni :)
yeter da. valla yeter. hdd yandı zaten atıldı hd ler. yenileri alındı. pc hep sıfır dizildi resmen. sadece dosyalar korundu. -onlar başka yere yedekli idi.- ha hdd ler de benim yaptığım tasarım hatası sonucu yandı o başka. gelip burda bana boşuna iş öğretmeye çalışma. sana diyorum ki 10 m2 ssd yoksa asla düzgün çalışmaz. çünkü sadece ssd ömrünü tüketmiyor. sanırım bilmiyorsun ama disk loading 0 a inmezse o zamna cpu sapıtır. ve işlem yükü artar. bu dediğimin en bariz örneği de crysis i amd de açmaktır. çünkü crysisde özel bi kod var. amd işlemci açınca hdd ye biniyor rame değil. ramin istediğin kadar çok olsun 1 gb üstüne zar zor çıkıyor. hdd den çalıştığı için de her adımda fps 5 e inip tekrar yükseliyor. ssd takınca sorun baya bi düzeliyor. çünkü cpu yu aşırı yorar bu tür durumlar.
10 ise napıyorsa arka planda yiyor da yiyor. dediğim gibi 10 olmadı. sen istediğn kadar aksini iddia et. 10 un gerçek hayatta yaşattığı tecrübe senin söylemleri -afedersin-zırvalık yapıyor. o kadar eski kafalı olsam zaten ryzen almazdım. ki intelde daha beter 10. onda 10 dakikada açılamayan 7. nesil işlemciler var. o yüzden geç bu söylemleri.

Siz okuduklarınızı birbirine karıştırıyorsunuz. Ya da kasıtlı olarak böyle yanıtları veriyorsunuz. Bilemiyorum.
HDD'lerde sorun yaşattığını biliyorum demişim, HDD'ler ne alaka demişsiniz.

Siz SSD'lerin ömrünü yediğini söylemeye devam edin, ne diyeyim. :bye

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
Siz okuduklarınızı birbirine karıştırıyorsunuz. Ya da kasıtlı olarak böyle yanıtları veriyorsunuz. Bilemiyorum.
HDD'lerde sorun yaşattığını biliyorum demişim, HDD'ler ne alaka demişsiniz.

Siz SSD'lerin ömrünü yediğini söylemeye devam edin, ne diyeyim. :bye
yine uzatıyorsun arkadaşım. bak elemanın konuyu pert ettik. bize ne dese yeridir.
2. olarak sana hdd lerde sorun yaşayacağını kadar bilgimiz zaten var. zaten sistem hdd de kurulu değil ki. asıl sen topu taca ata ata ne kadar saçmaladığının farkında bile değilsin. ben sana diyom ki sistem ssd de. sen bana diyon ki hdd. sana diyorum ki ben o sistemi hdd siz bile kullandım. gene değişmedi. zaten alakası yok.
ya şöyle diyeyim. benim elimdeki 7 imajında sp1 yoktu. interneten w7 sp1 indir ona ryzen driverlerini entegre et formatla her şeyi kur tam 6 saatimi aldı. ben 10 dan nasıl bi nefret ettim ki çalışan sistemi bozup ssd yi daha da tüketmeyi üstüne de milletin "abi yapma bak ryzende mavi ekran veriyor 7 sorunlu. artık eskimiş çekirdeği" diye tavsiyelerine rağmen bunu bile göze alıp 7 ye düşürmeye azmetmişim.
sence bu dediklerini denemedim mi?
daha başka neler ettim sen bi düşün
sen 3 pc ile uğraşırken ben bi gecede 53 pc anakartı tamir etmiş insanım. yanlışlıkla sd kartımı patlatmayaydım sana fotolarını da atardım. o yüzden iş öğretmeye kalkma boşuna.

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
bu arada hala bana 10 güvenli diyen arkadaşlar yine bi kardeşimin hesapları uçtu. hem de tüm hesapları gitmiş. steam ve oyunları mahvolmuş. 10 o kadar güvenli ki.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
bu arada hala bana 10 güvenli diyen arkadaşlar yine bi kardeşimin hesapları uçtu. hem de tüm hesapları gitmiş. steam ve oyunları mahvolmuş. 10 o kadar güvenli ki.
Windows 7 kuracam bilgisayara 2 gb ram var. 32 bit mi kurayım 64 bit mi? Bide önceden kullanırken bilgisayarı kapat komutu verdiğim zaman arka plan uygulamaları kapatma taskhost.exe hatası veriyodu kapatmaya zorla deyince kaaptıyor du. Çözdün mü o sorunu

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
yine uzatıyorsun arkadaşım. bak elemanın konuyu pert ettik. bize ne dese yeridir.
2. olarak sana hdd lerde sorun yaşayacağını kadar bilgimiz zaten var. zaten sistem hdd de kurulu değil ki. asıl sen topu taca ata ata ne kadar saçmaladığının farkında bile değilsin. ben sana diyom ki sistem ssd de. sen bana diyon ki hdd. sana diyorum ki ben o sistemi hdd siz bile kullandım. gene değişmedi. zaten alakası yok.
ya şöyle diyeyim. benim elimdeki 7 imajında sp1 yoktu. interneten w7 sp1 indir ona ryzen driverlerini entegre et formatla her şeyi kur tam 6 saatimi aldı. ben 10 dan nasıl bi nefret ettim ki çalışan sistemi bozup ssd yi daha da tüketmeyi üstüne de milletin "abi yapma bak ryzende mavi ekran veriyor 7 sorunlu. artık eskimiş çekirdeği" diye tavsiyelerine rağmen bunu bile göze alıp 7 ye düşürmeye azmetmişim.
sence bu dediklerini denemedim mi?
daha başka neler ettim sen bi düşün
sen 3 pc ile uğraşırken ben bi gecede 53 pc anakartı tamir etmiş insanım. yanlışlıkla sd kartımı patlatmayaydım sana fotolarını da atardım. o yüzden iş öğretmeye kalkma boşuna.

Sevgili kardeşim;, Kardeşim diyorum çünkü üslubundaki sitemli ve atarlı halin ve tez canlılığın bana ergen yaşların bir tık üstündesin havasını veriyor. Mesleğini de bilemiyorum fakat eskiden yetkili servis olduğunu beyan etmiştin. Doğrudur. Şu internet alemi o kadar enteresan ki, Erzurum'un bir köyünde doğup, daha köyünün ilk okulunu bitirecek kapasiteye bile sahip değilken, sadece ve sadece merak ettiği bir radyonun içini açıp kurcalayarak elektronik bilgisi edinen, ve hatta İzmir'in Bayraklı ilçesinde Net Bilgisayar adı altında bakım, tamir, onarım hizmeti verdiği bir işletme koran ve bu hizmeti batana kadar 8 yıl sürdüren -ki şu anda kapatmış olduğu için markayı açıkça konuya dahil ettim- ve hatta hala internet aleminde binlerce video çekerek kendi aklınca insanlara akıl sattığını düşünen insanları bünyesinde barındırabiliyor.
[/QUOTE]
İkinci olarak, şunu belirtmeliyim ki, şu an dahil olduğun forum isminden de kolayca anlaşılabileceği gibi bir "tavsiye" forumu. Yani buradaki yönetici ve kullanıcı arkadaşlar, bilgileri ölçüsünde birbirlerine yardımcı olmaya çalışıyorlar. Yetersiz kaldıkları yerlerde de konunun uzmanı olmuş yönetici arkadaşlara konu ile ilgili bilgisini paylaşması için o kişinin kullanıcı isminin başına @ işaretini ekleyerek konuya dikkat etmesini sağlıyorlar. Yani senin tarzın gibi "Sadece ben bilirim ve çözerim" kafasında davranmıyorlar. Üzülerek belirtmeliyim ki, tarzının bir adım ilerisi "Ya sen .pt.l mısın, s.l.k mısın, gerizek.lı mısın gibi hakaretvari söylemlerdir. Ki tahmin edeceğin üzere böyle bir özgürlük hiç bir yerde yok. Olamaz da... Hele hele despotizmin hakim olduğu, site adının psikopat kelimesini çağrıştıran ve yöneticisinin recep b.lt.ş olduğu siteleri ve yönetim biçimlerini bu forum ile kıyaslama bile.
[/QUOTE]

Lafı çok uzatmadan, bilmem farkında mısın ama pek çok kişiyi küstürdün. Ve bu tarz mesajlarına devam ettiği sürece tahmin ediyorum ki (bunun kararını verecek kişi ben asla değilim) nickine uygun olarak yolunda gezmeye devam edeceksin gibi duruyor. Şimdi yazının içindeki sansürlü kelimeleri çözmek üzere bir sesli harf satın al ve söylenmek istenenleri ön yargılarından arınarak anlamaya çalış. Sevgi ve selametle. NOKTA ( konu polemik çıkarmak amacıyla kaleme alınmamıştır ve tartışma şeklinde sürdürülmesi istenmemektedir)

E Çevrimdışı

elcapitano

Aktif Üye
18 May 2018
200
32
Windows 7 kuracam bilgisayara 2 gb ram var. 32 bit mi kurayım 64 bit mi? Bide önceden kullanırken bilgisayarı kapat komutu verdiğim zaman arka plan uygulamaları kapatma taskhost.exe hatası veriyodu kapatmaya zorla deyince kaaptıyor du. Çözdün mü o sorunu

3gb ve altı ram varsa 32 bit kur.

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
Sevgili kardeşim;, Kardeşim diyorum çünkü üslubundaki sitemli ve atarlı halin ve tez canlılığın bana ergen yaşların bir tık üstündesin havasını veriyor. Mesleğini de bilemiyorum fakat eskiden yetkili servis olduğunu beyan etmiştin. Doğrudur. Şu internet alemi o kadar enteresan ki, Erzurum'un bir köyünde doğup, daha köyünün ilk okulunu bitirecek kapasiteye bile sahip değilken, sadece ve sadece merak ettiği bir radyonun içini açıp kurcalayarak elektronik bilgisi edinen, ve hatta İzmir'in Bayraklı ilçesinde Net Bilgisayar adı altında bakım, tamir, onarım hizmeti verdiği bir işletme koran ve bu hizmeti batana kadar 8 yıl sürdüren -ki şu anda kapatmış olduğu için markayı açıkça konuya dahil ettim- ve hatta hala internet aleminde binlerce video çekerek kendi aklınca insanlara akıl sattığını düşünen insanları bünyesinde barındırabiliyor.
İkinci olarak, şunu belirtmeliyim ki, şu an dahil olduğun forum isminden de kolayca anlaşılabileceği gibi bir "tavsiye" forumu. Yani buradaki yönetici ve kullanıcı arkadaşlar, bilgileri ölçüsünde birbirlerine yardımcı olmaya çalışıyorlar. Yetersiz kaldıkları yerlerde de konunun uzmanı olmuş yönetici arkadaşlara konu ile ilgili bilgisini paylaşması için o kişinin kullanıcı isminin başına @ işaretini ekleyerek konuya dikkat etmesini sağlıyorlar. Yani senin tarzın gibi "Sadece ben bilirim ve çözerim" kafasında davranmıyorlar. Üzülerek belirtmeliyim ki, tarzının bir adım ilerisi "Ya sen .pt.l mısın, s.l.k mısın, gerizek.lı mısın gibi hakaretvari söylemlerdir. Ki tahmin edeceğin üzere böyle bir özgürlük hiç bir yerde yok. Olamaz da... Hele hele despotizmin hakim olduğu, site adının psikopat kelimesini çağrıştıran ve yöneticisinin recep b.lt.ş olduğu siteleri ve yönetim biçimlerini bu forum ile kıyaslama bile.
[/QUOTE]

Lafı çok uzatmadan, bilmem farkında mısın ama pek çok kişiyi küstürdün. Ve bu tarz mesajlarına devam ettiği sürece tahmin ediyorum ki (bunun kararını verecek kişi ben asla değilim) nickine uygun olarak yolunda gezmeye devam edeceksin gibi duruyor. Şimdi yazının içindeki sansürlü kelimeleri çözmek üzere bir sesli harf satın al ve söylenmek istenenleri ön yargılarından arınarak anlamaya çalış. Sevgi ve selametle. NOKTA ( konu polemik çıkarmak amacıyla kaleme alınmamıştır ve tartışma şeklinde sürdürülmesi istenmemektedir)
[/QUOTE]
beyefendi. arkadaş uzattıkça uzattı. bana ergen diyorsun iyi güzel büyüğümsün.
ama bi şeyi unutuyorsun.
bu konu başkasının konusu. ben uzatmak istemesem de devamlı olarak uyarılarıma rağmen bana, ve elimdeki ürüne çamur atmaya kadar gitti iş. yok abi şunu alaydına kadar gitti. ya ben bu ürünü aylarca kullandım.. senesi devriliyor. diyorum ki şu işi yapana kadar sorun yoktu. eğer şu işi yapana kadar sorun yoksa bu ürünün çürüklüğünden değil yaptığım işteki sorundadır. yanlış mı? ya anlamıyorum. bu malın 10 yıl kullanım süresi var. ve deniyor ki günde 30 gb veri yazıp silmezsen 2 senede dolmaz. bu işletim sistemi sadece çalışarak günde 30 gb veri aktarımı yapıcak napıyor? bunu bana yanıtla diyorum hala yok güncellik yük güvenlik diye zırvalanıyor. evet söylemlerim sana ergence ya da kaba gelebilir. ama daha 2 saat önce 19 yaşında bi kardeşimin tüm hesaplarının yine 10 da çıkan bi virüs yüzünden patlamasını da unutma. bana ergen diyebilirsin de. umrumda olmaz. ama insanı cahil yerine koyan bi söylemi oluyorsa biri o karşısındaki de istediğini söyleme özgürlüğünü kendinde görmez mi? benim cümlelerimi takip ediyorsun. ben de arkadaşın sana burda ince bile olsa aslında sinirime dokunan kısımlarını göstereyim istersen bi?
bak sana şunu sorayım. kim aldığı ürünün garanti süresinden daha hızlı ömrünün tükendiğini görmek ister? hani bu tv olsa hani bu özellikle alınan oem pc olsa anlarım. zaten beni takip etti isen burda vestelin bi tv sinden resmen nefret ettiğmi ama bi tv sini de çok sevdiğimi anlarsın. yani ben öyle marka fanı falan pek olmam. he amd yi severim o ayrı ama hatasına kadar da yazarım.
ama arkadaş resmen technopattaki belli kişiler gibi 10 diyip diyip duruyor ve arkadaşa ısrarla öneriyor. ama anlamadığı, kafasının basmadığı bi nokta var.
arkadaşın bi programı var. ve 7 istiyor. ki yine ondan çok önce ben ona sanal makinede 7 kurması için gereken yolları da söyledim. ve izledi. amaaaaa.
arkadaşın programı seri ya a paralel port kullanıyor ya da usb farketmez. bu tür işlemleri yapıyorsa sanal makine pek işine yaramayacak. her türlü ona 7 zaten lazım. ama inatla 10 kursun diyor. bunu atlıyorsun.
kuramaz abi. sevsen de sevmesen de kuramaz. kurdu mu ne hatalar alacak bi düşün.
sonra gelip demeyecek mi bana. lan yolgezer. senin dediğini yaptım sanal makinede 7 kurdum ama plc yandı? bana sövse ne olucak? o yüzden ona kurma dedim. sonra arkadaş 10 un güzelliklerine sardı. aha dün feysten de bi arkadaşla yine aynı konudan atıştık. derken dediğim gibi 20 yaşında bi kardeşimin tüm hesapları patlatılmış. neden? çünkü virüs sanıyor. virüsü buldun mu diyorum. yok. çocuğun hesaplarını telemetry deki güvenlik açıklarından kim bilir hangi korsan çaldı. şimdi bu çocuğun steam hesabındaki tüm oyunların parasını kim vericek?
ki bunlar yine konu ile alakasız. dediğim gibi arkadaş inatla 10 da ısrar etse de ben inatla 7 de ısrar etse de konu sahibine lazım olan 7.
işte beni ergen olarak nitelendirmene neden olan konu, yani benim kendimi kaybettiğimi sanman aslında arkadaşın konuyu açan arkadaşın istediğine değil kendi hevasına uygun mesajlar yazıp konuyu pert etmesi. biz forumda yazıyoruz abi. forum kurallarının ilki nedir? konuyu açan ne sordu ise ona cevap vermek. değil mi? hiç unutmam k8n neo2 anakarta hd3850 olur mu diye soran arkadaşa abi o kart çok pahalı diyip agp anakarta hd5850 öneren biri vardı. işte bu arkadaşın da durumu bu. ben kızmıyorum senin tabirinle "ergen" lik de etmiyorum. sadece komik buluyor ve insan gibi yardım etmeye çalışıyorum. yani burda hatalı olan ben değilim. istenirsem yoluma da giderim merak etme. ama forumların bi amacı sorunlara çare bulmaktır. yeni sorun yaratmak değil. biri sana sistemini ve kullanacağı programları söylediğinde adamın mesajını hiç okumamış gibi sadece başlığa bakıp "abi sen 10 kur bakma 7 ye " diye atlamak olmaz. onu geçtim biri senin yanlışını düzeltme çabasına girdiğinde de çocukça söylemlere girip karşındakini tahrik etmez. hele o ssd nin aynısını bile kullanmadan zaten elinde olan birinin "sakın 10 kurma, o ssd de bi sorun çıkarıyor" sözüne de yok senin ssd bozuk yok takılı bile olmasa hdd sorun çıkarır demek ergence olmuyor da, üstüne uzatmak ve daha da farklı şeyler demek ergence olmuyor da benim cevabım mı ergence oluyor? abicim ben o ssd ye sahibim. yani nedir? nasrettin hocanın deyişi ile "eşşekten düşmüşün halinden anca eşşekten düşmüş anlar" afedersiniz eşşek bile anlamaz bu olayı.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Göz ardı ettiğin nokta microsoft, windows 7 için güvenlik güncellemelerini kaldırdı artı internet ortamında bedava diye bir şey asla yoktur k+m+s gibi geçici çözümler kullanılan bilgisayarda programı yazan için gizli portlar açmaktadır. Bu da arkadaşının başına gelen olayı açıklamaktadır. Geçmiş olsun yolgezer yolgezer

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
aha arkdaşın bi üst kademesi bi forumda adını vermiyim.
konuyu açan arkadaşın sorusu.
.....................................
hdd yi aygıt yöneticisi görüyor disk yönetimi görmüyor.
elemanın cevabı.
disk yönetiminde gözüküyor mu?
.......................................
şidmi abi bu konuyu ben açsam böyle bi karşılık alsam o adama ne derim? ya da siz ne dersiniz? işte bu tür yazılar bilgi kirliliğinden başka bi şey değil.
benim zaten kızacağım tek nokta bu. arkadaş bi şey sormuş, donanım bu kullanacağım yazılım bu. zaten 7 den başka bi yazılımda çalışması zormuş. bi yönetmi varmı.
ben de uygun cevabı verirken biri pat diye araya giriyor gel abi güncel 10 yükle. ya dur bismillah. bi adamın yazdığını oku. elinde lisansı bile olsa o 10 adamın pc ye uyacak mı? uysa da işine yarayacak mı? zaten adamda 1070 ekran kartı var. eh 1070 dx 12 için yeterli ama hala dx12 bile tam yaygınlaşamadı. anca belli başlı oyunlar dx12 ve çoğu dx11 de de çalışıyor. en az 2 senesi var. yani
Göz ardı ettiğin nokta microsoft, windows 7 için güvenlik güncellemelerini kaldırdı artı internet ortamında bedava diye bir şey asla yoktur k+m+s gibi geçici çözümler kullanılan bilgisayarda programı yazan için gizli portlar açmaktadır. Bu da arkadaşının başına gelen olayı açıklamaktadır. Geçmiş olsun yolgezer yolgezer
bak gene aynı şeyi sen başlattın. sonra ben ergen oluyorum.
abicim siz nesiniz_?
ADAMIN PROGRAMLARI 7 DE ÇALIŞIYOR. BU ADAM 10 LA KULLANAMAZ.
DAHA ÖNCE PİC PROGRAMMERİ XP İSTİYORKEN 10 LA KULLANMAYA ÇALIŞAN KİŞİLER PİC LERİNİN GERİ DÖNÜŞÜLEMEZ ŞEKİLDE ARZALANDIĞINI BİLDİRDİ.
bağırınca belki anlarsınız. saygılar.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

artı olarak 7 güncellemesi kalkmadı. olmadık yerden kehanettte bulunmayın 2020 ye kadar gelicek.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri