Windows ürün anahtarı hakkında

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu arada hemen aktif ediniz diye satıcı not bırakmış belki süresi vardır dijital key artık nerden çekiyorlar onu orası belli değil .

sorun çıkarsa satıcı ile iletişim kurun yeni key gönderimi yapıyorlar.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ya bu Amazonda Windows pro 10 - 11 lisans anahtarı 5 tl ye satılıyor. Nasıl oluyor bu ?

Niye 5 TL belli oldu bu key iş içinmiş çoklu olarak ücretsiz yada uygun fiyata okullara şirketlere temin ediliyormuş birgün patlacak patlayabilir

Zaten çalışmayan kodlar kapanan kodlar bugün çalışan key 3 gün sonra win hata mesajı ile devre dışı kalabilir sansa daha uzun sürede gider.

windows 10 cmd ile orjinallik sorgulama için sorgulama da volume max yazııyorsa birgün windows key uçar iki ayrı cmd kodu bırakıyorum

Orjinal mi ? diye sorgulama için cmd ekranına kodu yazın cmd= slmgr /xpr

Lisan türünü sorgulamak için cmd ekranına kodu yazın cmd= slmgr -dli

Screenshotd0773d753791d241.png

Ekran-Alintisi35305840e80a015a.png

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bu arada hemen aktif ediniz diye satıcı not bırakmış belki süresi vardır dijital key artık nerden çekiyorlar onu orası belli değil .

sorun çıkarsa satıcı ile iletişim kurun yeni key gönderimi yapıyorlar.
Toplu etkinleştirme keyi veriyorlar.
O keylerin etkinleştirilme sayısı oluyor.
Atıyorum bir şirketiniz var, 500 bilgisayarınız var ve 500 adet Windows lisansı lazım size.
Microsoft amele gibi 500 tane key üreteceğime, 500 kere etkinleştirilme hakkı olan key veririm daha iyi diyor.
501. kere yapılan etkinleştirme başarısız oluyor.
Olay bu.

OEM lisans sadece konfigürasyona özel olur.
Konfigürasyon değiştiğinde, yani temel parçalar değiştiğinde iptal olabilir.
Microsoftu arayıp halletmeniz gerekir.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
5 TL 5 TL'dir. :kiskis
Mesele karşılığını alabilmek.
Ben 70'e almıştım zamanında.
Windows lisansını rahatlıkla alabilecek gücüm olsa direkt Microsoft'tan alırdım.
Office vs de öyle.
Eskiden microsoft elemanları pc tamir format işi yapan dükkanları müşteri gibi dolaşıp korsan kurulum yapanlara caza keserdi,

Dükkana giren müşteri iyice süzerdik gözümüz tutmazsa PC linsanlı mı diye sorup lisansız kurulum yapmıyoruz derdik,

Yada üst dükkanlardan haber gelirdi dolanıyorlar ceza yedik gelen olursa ayık olun diye iş yerlerinde pahalıda olsa orjinal kullanmak lazım.

Şimdi nasıl bilmiyorum eskisi gibi dolanmazlar diye düşünüyorum patlarsa KMSpico crack çakIp geçerim ,

Dünya kadar müşterisi var microsoft'un milyar $'lar götürdüler doymadılar ucuz ucuz satsalar da herkes lisanlı ürün kullansa

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu donanımsal değerlere ancak Xp yakışır. Win7'ymiş 10'muş bunlar boş boş. Xp gibi yazılım gelmedi gelmez. Ne ram'ini boşa tüketir ne donanımsal girdileri ziyan eder.

Yok uyumsuzluk, yok driver sorunu yok kafan rahat kuracaksın Xp'i bakacaksın keyfine vuracaksın kırbacı.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bu donanımsal değerlere ancak Xp yakışır. Win7'ymiş 10'muş bunlar boş boş. Xp gibi yazılım gelmedi gelmez. Ne ram'ini boşa tüketir ne donanımsal girdileri ziyan eder.

Yok uyumsuzluk, yok driver sorunu yok kafan rahat kuracaksın Xp'i bakacaksın keyfine vuracaksın kırbacı.
XP bomboştu çünkü.
Formattan 2 gün sonra yavaşlayan sistemdi.
Microsoft'un hatası Windows 10'u olgunlaştırmadan piyasaya sürmesiydi.
Ki aynı durum 11 de mevcut.
Şirketin tuhaf bir yönetimi var belli ki.
8.1 den beri saçma sapan işlere imza atıyor.
O eski test kalitesini terk ettiğinden beri bu böyle.
Ki Windows 10 da çuvallamasının sebebi de bu. Test ekibinin büyük çoğunluğunu işten çıkartıp, kullanıcılardan geri bildirim bekledi. Kullanıcıların çoğu o seviyede değil ki. ?

Apple'ın kullanıcı kitlesi de ağırlıklı olarak son kullanıcı mesela ama cihaz sayısının ve donanım konfigürasyonu sayısının az olması nedeniyle kendisi testlerini ve geliştirmelerini rahatlıkla yapıyor.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Niye 5 TL belli oldu bu key iş içinmiş çoklu olarak ücretsiz yada uygun fiyata okullara şirketlere temin ediliyormuş birgün patlacak patlayabilir

Zaten çalışmayan kodlar kapanan kodlar bugün çalışan key 3 gün sonra win hata mesajı ile devre dışı kalabilir sansa daha uzun sürede gider.

windows 10 cmd ile orjinallik sorgulama için sorgulama da volume max yazııyorsa birgün windows key uçar iki ayrı cmd kodu bırakıyorum

Orjinal mi ? diye sorgulama için cmd ekranına kodu yazın cmd= slmgr /xpr

Lisan türünü sorgulamak için cmd ekranına kodu yazın cmd= slmgr -dli

Screenshotd0773d753791d241.png

Ekran-Alintisi35305840e80a015a.png
Bende almıştım iki tane bakalım bugün yüklemeye çalışıcam ?

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
XP bomboştu çünkü.
Formattan 2 gün sonra yavaşlayan sistemdi.
Microsoft'un hatası Windows 10'u olgunlaştırmadan piyasaya sürmesiydi.
Ki aynı durum 11 de mevcut.
Şirketin tuhaf bir yönetimi var belli ki.
8.1 den beri saçma sapan işlere imza atıyor.
O eski test kalitesini terk ettiğinden beri bu böyle.
Ki Windows 10 da çuvallamasının sebebi de bu. Test ekibinin büyük çoğunluğunu işten çıkartıp, kullanıcılardan geri bildirim bekledi. Kullanıcıların çoğu o seviyede değil ki. ?

Apple'ın kullanıcı kitlesi de ağırlıklı olarak son kullanıcı mesela ama cihaz sayısının ve donanım konfigürasyonu sayısının az olması nedeniyle kendisi testlerini ve geliştirmelerini rahatlıkla yapıyor.
Formattan 2 gün sonra yavaşlayan mı? Bu sistem yıllardır kullanıldı. Yani böyle demen saçma oldu. Xp halen bankalarda ve çoğu kuruluşta kasmadan çalışmaktadır ha ben Xp'i tasarım olarak sevmezdim o yüzden benim hep ilgimi çeken Vista kullanırdım.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Formattan 2 gün sonra yavaşlayan mı? Bu sistem yıllardır kullanıldı. Yani böyle demen saçma oldu. Xp halen bankalarda ve çoğu kuruluşta kasmadan çalışmaktadır ha ben Xp'i tasarım olarak sevmezdim o yüzden benim hep ilgimi çeken Vista kullanırdım.
Dostum kullandığımdan biliyorum. Format sonrası boş halinin hızı 2 gün sonra kalmıyordu.
Bankaların XP'de kalması imkansız, o konuda yanlışın var.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Benim aldığım anahtarlardan biri tırt çıktı çalışmıyor, bu çalışan ötekiyle diğer bilgisayarada yükleyebilir miyim ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt