WhatsApp

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
Size komik bi şey diyeyim şu gecenin köründe.
Hatırlayanlarınız olacaktır. Bu zıçenberg denen veletle yapılan bir röportajda fırlama gazetecilerden biri bir ayrıntı yakalar. Sıpanın telefonunun ön kamerası siyah bantla örtülüdür. Sonraları Elon abimiz de böyle yapmış diyorlar amma...

Ha şindi tartışın durun gari :hihi

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
telegram da gayet başarılı
Telegramı asla başarılı bulmuyorum.
Öncelikle, telegram saldırıya çok açık bir sistem kullanmakta. Yahu ne diyorsun ibrahim anlat bakalım şu konuyu dersen

Telegram özellik bakımından WhatsApp'ın önüne gecmek için bir takım şeyler geliştirdi bunlar (bot'lar) bu botlar ile gruplar, vs vs her şey yönetiliyor. Hâliyle bir çok bot mevcut bunları 3 parti kişilerde yazıyor. Bu botu yazan kişiler açık bırakarak (sohbetlerimizi resimlerimizi) hackleyebilir.. bu botlar hiç güvenli değil

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Telegramı asla başarılı bulmuyorum.
Öncelikle, telegram saldırıya çok açık bir sistem kullanmakta. Yahu ne diyorsun ibrahim anlat bakalım şu konuyu dersen

Telegram özellik bakımından WhatsApp'ın önüne gecmek için bir takım şeyler geliştirdi bunlar (bot'lar) bu botlar ile gruplar, vs vs her şey yönetiliyor. Hâliyle bir çok bot mevcut bunları 3 parti kişilerde yazıyor. Bu botu yazan kişiler açık bırakarak (sohbetlerimizi resimlerimizi) hackleyebilir.. bu botlar hiç güvenli değil

Bana arayüzü kullanışlı gelmediği için ve kullanan arkadaşım olmadığı için kullanmadım. :hihi

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri