WhatsApp

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
güncelleme öncesi
Screenshot_2019-12-05-20-21-27-061_com.whatsapp.jpg

Güncelleme sonrası

Screenshot_2019-12-05-20-22-13-588_com.whatsappb55e24c39fcd9b69.jpg

Facbook olarak açılıyor ?

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
Eeeeeeee.
Adam tonla para gömüp satın aldı, reklamını yapacak elbette.
Dua edin de facebook kullanmayanları öyle ya da böyle facebook'a bağlamasa.
Olmaz mı? Olur valla. Facebook yazılımını kullanmak için facebook üyesi olma zorunluluğu. Ben düşünebiliyorsam kesin onlar da düşünmüştür.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Eeeeeeee.
Olmaz mı? Olur valla. Facebook yazılımını kullanmak için facebook üyesi olma zorunluluğu. Ben düşünebiliyorsam kesin onlar da düşünmüştür.
Ben, tarayıcıdan girme imkanı olan şeylerin apk'sını yüklemiyorum... Kendimce tepkimi böyle koyuyorum.

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
Telegram kullanıyorum her konuda başım rahat.

mIRC, icq, msn...
şimdiki belamız ise "fart"zap.

"eabüü, fassapdan gonum at da malzeme getürecüük" diyen adama "Telegram kullanıyorum canım" deme ihtimalim yok ki. (Telegramın yapısını bilmiyorum açıkçası, telegramdan wahtsapp'a data yollama olayı varsa iyi olur belki.) Tabi bir de desteklenen işletim sistemi olayı var. Wsp 4,0 altını desteklemiyor androidde. Eh, bu yazıyı yazarken bi yandan baktım ki telegram android 4,1 istiyor.

Benim 5800 bu gidişle batarya ve kart yenilemenin ardından mp3/mpeg player olacak gibi.

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Adam tonla para gömüp satın aldı, reklamını yapacak diye geçiştirilemez Benmi al dedim zulberg'e

Bunun adı resmen casusluk veri hırsızlığı iki uygulamanın amacı farklı. zaten facebook mesenger olmadan mesaj yazdırmıyor whatsaapı facebook gibi kullanması doğru değil.
facebook messsenger whatsaap ınstagram başka varsa resmen etrafımızı casuslukla donatıyor
Türkiye
'de

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Facebook kullanmamama rağmen her yerde karşıma çıkıyor.
Eeeeeeee.
Al bendende o kadar. Kullanmıyorum inşallah kullanma zorunluluğu da gelmez

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
Adam tonla para gömüp satın aldı, reklamını yapacak diye geçiştirilemez Benmi al dedim zulberg'e

Bunun adı resmen casusluk veri hırsızlığı iki uygulamanın amacı farklı. zaten facebook mesenger olmadan mesaj yazdırmıyor whatsaapı facebook gibi kullanması doğru değil.
facebook messsenger whatsaap ınstagram başka varsa resmen etrafımızı casuslukla donatıyor
Türkiye
'de

Ahahahaha, ciddiye almayın, o mesajda dalga geçtiydim, ama işin sıkıcı yönünü siz söylediniz.
Dedikleriniz bu hizmeti sağlayanlar tarafından biliniyor ama sallanmıyor ne yazık ki.
Yasaların elverdiği ölçüde verilerinize erişme derdindeler ve etik kütük taktıkları yok. Bunu siz de biliyorsunuz, biz de, onlar da.
Ama sadece bu herifçioğlunun sağladığı hizmetler/uygulamalar ile ilgili değil ki.
Yüklenen uygulamaların çoğu ebesinin cebine kadar bilgiye erişim hakkı istiyor. İzni vermezsan uygulama çalışmıyor. "Yersen" diyorlar.
Milli Eğitim Bakanlığı gibi bir yer "watsaptan yollanan evraklar tebellüğ edilmiş sayılır" diyorsa, yandı gulüm keten helva.

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
Kendi markasını öne çıkarmaya başlıyor facebook artık. Yakında Google Play'de ismi Whatsapp from Facebook falan olursada hiç şaşırmam. Beta kullanıcısı olursanız çok önceden geliyor bu güncellemeler. Bende yaklaşık 1 aydır böyle. Güzel bir reklam düşüncesi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt