Vodafone Koçailem İndirimli Tarifeleri

B Çevrimdışı

brlmayk

Aktif Üye
4 Ara 2018
100
41
20 gb paketini kullanıyorum.49 tl olan memnunum internet bitmiyor ve bir dünya indim vs si var.tavsiye ederim...

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Başka bir yerden Vodafone Fsk çalışanı tarafından koçailem şifresi buldum arkadaşlar , arayan bulurmuş derler ? şimdilik Red 30 tarifesine hat taşıma başvurusu yapıldı , yarın hattım gelecek inşallah.

2000dk her yöne - 30gb internet - 250sms her yöne - Vodafone ve sabit hatlarla sınırsız konuşma 24 ay taahhüt aylık 71 tl.

E Çevrimdışı

Ela.1905

Yeni Üye
10 Eki 2020
3
35
Başka bir yerden Vodafone Fsk çalışanı tarafından koçailem şifresi buldum arkadaşlar , arayan bulurmuş derler ? şimdilik Red 30 tarife3
Başka bir yerden Vodafone Fsk çalışanı tarafından koçailem şifresi buldum arkadaşlar , arayan bulurmuş derler ? şimdilik Red 30 tarifesine hat taşıma başvurusu yapıldı , yarın hattım gelecek inşallah.

2000dk her yöne - 30gb internet - 250sms her yöne - Vodafone ve sabit hatlarla sınırsız konuşma 24 ay taahhüt aylık 71 tl.

sine hat taşıma başvurusu yapıldı , yarın hattım gelecek inşallah.

Bende konudan muzdaribim. Şifre temin edebilirsem bende vodafone nin tariferinden yararlanmak istiyorum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Herkese merhaba;
Bu mecrada çok yeniyim. Koç ailem şifresi olan ve paylaşmak isteyen varsa çok memnun olurum:) Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bende konudan muzdaribim. Şifre temin edebilirsem bende vodafone nin tariferinden yararlanmak istiyorum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Herkese merhaba;
Bu mecrada çok yeniyim. Koç ailem şifresi olan ve paylaşmak isteyen varsa çok memnun olurum:) Şimdiden teşekkürler.
Bana burada ki arkadaş yardımcı oldu , sen de bi sor istiyosan hocam.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt