Vodafone Koçailem İndirimli Tarifeleri

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Koç şirketler grubu bünyesinde çalışan herkesin alabileceği şifre ile Vodafone'nun indirimli tarifelerine geçilebiliyor. Her bir kişinin 4 şifre alma hakkı var.

590x600px-v4.jpg

Koç Ailem nedir

KoçAilem, Koçluların hayatlarının her alanında kendilerini özel hissetmelerini hedefleyen, Koçlulara özel ayrıcalık platformudur. Koç çalışanı, emeklisi, öğrencisi ya da bayisi fark etmez; KoçAilem kart sahibi olan herkes ayrıcalıklardan faydalanır. Dilerse yakınları için ek kart çıkartabilir; KoçAilem ayrıcalıklarını ailesiyle de paylaşabilir.

Eğer KoçAilem’liysen;
Dilediğin menüyü seçer, en iyi restoranlarda yeni tatlar keşfeder ve indirimlerin tadını çıkarırsın. KoçAilem’le mobilde de otomobilde de avantajlısın. Dilediğin şehirde, istediğin aracı sana özel fiyatlara kiralar, depoyu doldurur, indirimli ödersin. KoçAilem’liysen buzdolabın da gardırobun da doludur. Vitrinde beğendiklerini gönlünce alır, market alışverişlerinde sakınmadan harcarsın. Sinemadan da konserden de geri kalmazsın. Kültür, sanat ve eğlencede de ayrıcalıklısın. KoçAilem’le hayal ettiğin tatil senindir! İstediğin yere özel fiyatlarla uçar, otobüs yolculuğundan vize işlemlerine kadar indirim kazanırsın.

Eğer KoçAilem’liysen hayatı doyasıya yaşarsın; çünkü “Aileden ayrıcalıklısın”.

Android Uygulama -

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Var mı arkadaşlar aramızda Koç bayisi , emeklisi , Koç üniversite öğrencisi veya Koç çalışanı ( arçelik , aygaz , grundig , beko v.s.. )

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
Hakkaten ayrımcılıktır bu simdi adrese girdim tamamiyle kafa karistirici bu ne ya
gunumuz çagı kesinlikle akıl oyunları çağı

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
bu linkteki red20 ile buradaki indirim pek fazla degil taahhutlu zaten 59 ilk 3ay 50
buradada 49tl nerde yüzde45indirim +sınırsız bişiler aslinda guzelmiş paket

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
bu linkteki red20 ile buradaki indirim pek fazla degil taahhutlu zaten 59 ilk 3ay 50
buradada 49tl nerde yüzde45indirim +sınırsız bişiler aslinda guzelmiş paket
Liste fiyatı üzerinden %45 diyor kelime oyunu var orada aslında , koçailem ile 24 ay taahhüt oluyor diye biliyorum. Ben aslında şifre bulsam red 35 alacağım onda fark bayağı var , ama bulamadım koç şirketinde çalışan biri ? en sonunda mahallede ki tüpçüye gidicem o olacak , gel de anlat adama :hihi

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
Liste fiyatı üzerinden %45 diyor kelime oyunu var orada aslında , koçailem ile 24 ay taahhüt oluyor diye biliyorum. Ben aslında şifre bulsam red 35 alacağım onda fark bayağı var , ama bulamadım koç şirketinde çalışan biri ? en sonunda mahallede ki tüpçüye gidicem o olacak , gel de anlat adama :hihi
Onceden vodafonenet ev internet sahibiydim cok guzeldi internetmi lazım bi msj evdeki netten yolluyor yeni tasındıgım yerde malesef yok altyapı mecburiyettnet
baglattık oda kepaze cıktı. Vodafonenet ev interneti olan keyf icinde bence. ( bir zamanlar bende keyfliydim :) )

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Onceden vodafonenet ev internet sahibiydim cok guzeldi internetmi lazım bi msj evdeki netten yolluyor yeni tasındıgım yerde malesef yok altyapı mecburiyettnet
baglattık oda kepaze cıktı. Vodafonenet ev interneti olan keyf icinde bence. ( bir zamanlar bende keyfliydim :) )
Ev interneti yönünden ben şanslıyım kablonet alt yapısı var çok memnunum hocam ?

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,105
43
Koç ailesi ile alâkam yok, ben daha ucuza o tarifeleri alıyorum :clap2
12 GB internet, 750 her yöne dakika, 1000 SMS, 35₺?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri