Vestel Venüs z20 pişmanlığı ve Garanti dışı denilip para istenmesi

M Çevrimdışı

Mustafa.c

Yasaklı Üye
12 May 2021
20
Forum dışarıdan bakıldığında böyle görünüyorsa eğer, atar gider yapmıyorum çok çok çok samimi şekilde diyorum ki ''sevgili Sota Sota çok yanlış yolda ilerliyoruz abi uğraşmaya gerek yok, direkt olarak kapatalım kimse ömrünü boşuna tüketmesin burada.''

Yukarıda yazdığım cümle gönülden kalpten yazılmıştır.

Eğer dışarıdan bakan birisi şu forumda By_Trol By_Trol TEKNOwest TEKNOwest Sota Sota F fikoloji ve daha nicelerinin emeğini görmek yerine ''şevket naber la'' tarzı bir şey görüyorsa gerçekten biz yaklaşık 4 yılımızı boşa vermişiz demektir.
Abi kusura bakmayın da hakkaten üstün körü okuyorsunuz. Onu mu dedik biz. Neyse çok ısrar etmenin manası yok. Burda elektrik uyuşmazlığı var belli ki. Size kolay gelsin.

Ben haksızım tamam.
Özür diliyorum arkadaşlardan.
Hadi Allah'a ısmarladık.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi kusura bakmayın da hakkaten üstün körü okuyorsunuz. Onu mu dedik biz. Neyse çok ısrar etmenin manası yok. Burda elektrik uyuşmazlığı var belli ki. Size kolay gelsin.

Ben haksızım tamam.
Özür diliyorum arkadaşlardan.
Hadi Allah'a ısmarladık.
Abi sen de diyorsun diyorsun sonra '''yok onu demediyim'' diyorsun

yapma böyle Şevket :kiskis

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,427
32
Bak yaaaaaa, sen laptop yazınca aklım ageldi, Benim laptopları yazmamışım yukarıdaki listeye :kiskis

Birisi solumda duruyor hemen, yadigar, çok derdimi çekti diye atamıyorum yazık reset atmaktan beyni döndü garibimin, arızayı da bulamıyoruz bir türlü, Diğeri ise test videoları için kullanıyorum ama malum yaşlandı artık çok işlevi yerine getiremiyor.

Ne çok ürün almışız abi biz bu markadan gerçekten :alala

20210517_211011.jpg
20210517_210948.jpg
Hehe ? üstteki siyah kasalı olanı casper a ürettirdiler diye biliyorum abi.En çok laptop ve cep telefonu işi tutmadığı için üzülüyorum.Laptop fabrika kurulduğunda Ahmet Nazif Zorlu nun domates kg = laptop hesabı söylemi vardı.Şaşırmıştım bir laptop için benim çiftçimin bin bir emekle ürettiği domateslerden kamyon dolusu veriyormuşuk.

İşte o zaman Ahmet beyin dediği gibi bu yüzden böyle katma değerli ürünlerin güzel ülkemde üretilmesi gerektiğine inanmıştım.Ama olmadı olamadı burada suçu şahsen tek yoldan vestel de bulmuyorum.Biraz siyasi ,biraz ekonomik biraz şartlar vs . vs. vs. Belki ileride yine olur inşallah.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Herkes kendi seviyesine göre yazar. Kendinizle eğleniyorsunuz şu anda.
(Bu bölümler tarafımdan revize edilmiştir. Forumda bu tatsız yazıların durmasına gerek yok. )

Selametle diyorum. Allah yolunu bahtını açık eylesin. Bizi lütfen popülist, reklam kasmak için üye kaprisi çeken forumlarla karıştırmayın. Biz forumdan ziyade bir aileyiz, kimseyi kimseye de yedirmeyiz burada.

Yolunuz açık olsun.

Saygı ile.

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hehe ? üstteki siyah kasalı olanı casper a ürettirdiler diye biliyorum abi.En çok laptop ve cep telefonu işi tutmadığı için üzülüyorum.Laptop fabrika kurulduğunda Ahmet Nazif Zorlu nun domates kg = laptop hesabı söylemi vardı.Şaşırmıştım bir laptop için benim çiftçimin bin bir emekle ürettiği domateslerden kamyon dolusu veriyormuşuk.

İşte o zaman Ahmet beyin dediği gibi bu yüzden böyle katma değerli ürünlerin güzel ülkemde üretilmesi gerektiğine inanmıştım.Ama olmadı olamadı burada suçu şahsen tek yoldan vestel de bulmuyorum.Biraz siyasi ,biraz ekonomik biraz şartlar vs . vs. vs. Belki ileride yine olur inşallah.
Ben de senin gibi Sn Ahmet Nazif Zorlu'ya halen Ahmet Bey diye hitap ederim zira o adamın ticari zekasını gerçekten seviyorum. Politik duruşu nedeniyle eleştiren çoktur lakin orası beni ilgilendirmiyor burada ticari kafadan bahsediyoruz.

Hatta dur bekle senin için bir selfie çekeceğim şimdi :kiskis

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,427
32
Ben iki defa okudum ama anlamadım sanırım kafam iyi değil bu gün yoğundum. Umarım sıkıntı yok ?
Valla hocam ben yazdıklarımı şu cümleler3 istinaden yazdım.

(Hakkınızı ararken durduk yere insanları suçlamayın, kötülemeyin. Mesele neyse onu konuşun.)

Dışarıdan nasıl görülüyor bilmiyorum ama burada kimsenin kimseyi durduk yere kötülemediğinden eminim.Ha burası hak hukuk yeri değildir onun yeri devletin ilgili merciileridir.Ancak birçok kişi hakkını burada biliyor öğreniyor bunuda kimse inkar edemez.

(Olay sıvı mıvı her neyse onu konuşup güzel bir dil kullansaydınız benim tanıdığım Zorlu, çıkarıp masaya vurmuştu bir üst modelini.)

Servis elinde kanıt varsa koyar forma , müşteri de zaten yalan söylüyorsa susar.Gerçekten haklıysa da gider THH tine yada mahkemeye verir.Kimse kimse ile hele servis ile güzel bir dil ile konuşmak zorunda değil.Lafım ekmeğinin peşinde olan çalışanlarda değil ancak söz konusu servis hizmetini vermekle yükümlü yetkili servis ise tüketici güzelleme yapmak zorunda değil.‼️

Şimdi biz bu gibi forumlarda körler sağırlar birbirini ağırlar muhabbeti yaparsak kime ne yararı olacak?

bunu konuştuk zaten.Neyse susayım Maraşlı başladı?Sonra adım kavgacı kızıştırmacıya çıkacak.??

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yani sevgili meebbe meebbe diyeceğim o ki konulara popülist yaklaşmamak, gerçekçi olmak lazım
Ben Vestel'i severim, Ahmet Bey'i de severim ki ben istifamı vereli olmuş 6 sene, halen çalıştığım dönemlerdeki çekilmiş fotolarım bu gün çalışma odamda GURURLA en kıymetli noktada yerini alır. Vestel'i senin sevdiğini de bilirim ancak kötü yönetiliyor ise kötü yönetiliyordur kardeşim burada biz marka güzellemesi yapmak zorunda değiliz.

Futboldan hiç anlamam ama mesela FENERHABÇE kötü yönetilip şampiyon olamıyorsa biz Fenerbahçe'ye mi sitem ediyoruz yoksa kötü yöneticilerine mi? Elbette yöneticilerine
Peki biz isyan ederken isim olarak FENERBAHÇE kullanıyormuyuz? Elbette kullanıyoruz. E yani takım kötü yönetiliyorsa biz hayalperest yaklaşıp Aslansınız kralsınız mı diyelim? Değilsiniz kardeşim neden diyelim?

O bahsi geçen onbinlerce istihdamın devam etmesi için Vestel markasını eleştiriyoruz biz.

Yukarıda yazdıklarımıza gelip bakıp SOMUT veriler ile ''Hayır bu kısım yanlış'' diyen var ise buyursun gelsin, onun ötesindekiler uzak dursun lütfen.

Telefon işini beceremediler kardeşim bu kadar net, becerememeyi bırak resmen içine ..çtılar.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Bu arada Casper ile ilgili yorum yazmayı unutmuşum, Evet o serilerden yani kronik ses sorunu olanlardan. Bu laptopun da sesi yok zaten. Dedim ya sadece test videolarında kullanıyorum :)

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,427
32
Bu arada Casper ile ilgili yorum yazmayı unutmuşum, Evet o serilerden yani kronik ses sorunu olanlardan. Bu laptopun da sesi yok zaten. Dedim ya sadece test videolarında kullanıyorum :)
Aynısını akrabada var ,getirecek hatta tutturdu sesi çıkmıyor diye bende diyorum nasıl çıkmaz?
Kız haklıymış demek ki?

Çaresini bilen var mı acaba??

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Aynısını akrabada var ,getirecek hatta tutturdu sesi çıkmıyor diye bende diyorum nasıl çıkmaz?
Kız haklıymış demek ki?

Çaresini bilen var mı acaba??
Var diyen de var, uğraşma diyen de var, ses chipi arıza yapıyor ve bulunmuyor.

İlginç durum ise, kulaklık takarsan çalışıyor ona göre :kas

Geri
Üst Alt