Vestel ve Vestel Üretimi Tv lerin Model Anakart Panel Bilgileri

ugurcoskun Çevrimdışı

ugurcoskun 

Yeni Üye
16 Tem 2018
21
34
Bilgi alabilir miyim. Vestelden sıfırlanmış JVC 50VU73T aldım. Kendi televizyonumda aynı marka modeldi. Paneli kırıldı. Stok olmadığından birkaç model önerdiler. Bende kendi tv modelimi seçtim. Bir fark var mı ? Görsele bakıp yorumlayacak uzman bir arkadaş olursa sevinirim.
Mesela tv life time kullanıldığı süre anlamına mı geliyor ? Eğer öyleyse bize bayağı bir kullanılmış tv vermişler

IMG_20210213_234919.jpg

O Çevrimdışı

ozgurin

Yeni Üye
15 Ocak 2020
4
47
Gelişen teknoloji ile satış politikası olarak böyle ufak dokunuşlar yaparak yeni model türemiş oluyorlar. Maksat muhabbet olsun ?
Üstadım, bu ara televizyon izlerken arada bir kendi kendine kapanıp yeniden açılıyor, bunun sebebi ne ola ki?
Burada paylaşılan güncellemeyi yapmalı mıyım. Çok nadir açılıp kapanma oluyor. Bu güncelleme dosyalarını yüklemek herhangi bir risk taşıyor mu?
(Vestel Tv 49fd7400 ana kart 17MB110S)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Üstadım, bu ara televizyon izlerken arada bir kendi kendine kapanıp yeniden açılıyor, bunun sebebi ne ola ki?
Burada paylaşılan güncellemeyi yapmalı mıyım. Çok nadir açılıp kapanma oluyor. Bu güncelleme dosyalarını yüklemek herhangi bir risk taşıyor mu?
(Vestel Tv 49fd7400 ana kart 17MB110S)
Güncelleme yapabilirsiniz sorun yok, arada internet, modem, sinyal, voltaj, yazılım gibi nedenlerden reset atabilir. Nadir yaptığı için donanımsal düşünmüyorum

K Çevrimdışı

kutolo

Yeni Üye
18 Mar 2021
10
37
Herhangi bir TV seri no bakılarak panel bilgisine nasıl ulaşıyorsunuz?Program mı var yoksa listeler mi?Teşekkürler....

K Çevrimdışı

kutolo

Yeni Üye
18 Mar 2021
10
37
Harikasınız..?
O zaman zahmet olmazsa
58ua9600
58u9400
58u9500
Panel ve işlemci özelliklerini ve fiyat bağımsız tavsiyenizi almak isterim...

K Çevrimdışı

kutolo

Yeni Üye
18 Mar 2021
10
37
Hocam zahmet olacak chot ve panda paneller VA mı ypksa IPS ?midir?Teşekkürler.Ben ikisi de Va biliyordum ama bir yabancı forumda 55ua9600 için IPS demiş,ondan kafam karıştı.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bir de 58 inç samsung panelli model var mı Vestel?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri