Vestel ve Vestel Üretimi Tv lerin Model Anakart Panel Bilgileri

Y Çevrimdışı

yemresoglu

Yeni Üye
23 Kas 2021
12
42
Q9900 serisinin panellerini ekleyebilir misiniz acaba listeye üstad. 55 olanında tek tip panel vardı değil mi

G Çevrimdışı

gece.serkan

Yeni Üye
10 Mar 2018
43
peki tavsi edermisiniz hiçbir özellik istemiyorum
sadece ekran büyük ve resimler kaliteli canlı görünsün yeter

Y Çevrimdışı

Yunus61

Yeni Üye
2 Ocak 2022
38
49
Güzel çalışma elinize sağlık... Paylaşılan Liste 2020 yılı, bu konuda en güncel benzer liste de yayınlarsanız daha da memnun oluruz.

Y Çevrimdışı

Yagun

Yeni Üye
10 Ocak 2022
18
Merhaba Daewoo 50DM54U Televizyon hakkinda pek bi bilgi bulamadim HDR10 yaziyor ama kac Hz oldugu yazmiyor. Bu Daewoo 50DM54U Tv hakkinda Kac HZ yazilimsal ayrica HDR10 var mı bilgisi olan var mi? Simdiden herkese tesekur eder forum uyeleri ve yetkililere basarilar dilerim. Panel ve anakart bilgisi ve Vestel üretimi oldugu soyleniyor.

T Çevrimdışı

thementalist

Yeni Üye
18 Ocak 2022
6
35
Merhaba Daewoo 50DM54U Televizyon hakkinda pek bi bilgi bulamadim HDR10 yaziyor ama kac Hz oldugu yazmiyor. Bu Daewoo 50DM54U Tv hakkinda Kac HZ yazilimsal ayrica HDR10 var mı bilgisi olan var mi? Simdiden herkese tesekur eder forum uyeleri ve yetkililere basarilar dilerim. Panel ve anakart bilgisi ve Vestel üretimi oldugu soyleniyor.

İyi günler epey linki vermek yasak mı bilmiyorum şimdiden mazur görün

Bu linkte detaylı bilgileri, bilgilerin en altında kullanım kılavuzunu bulabilirsiniz.

Bu arada techwood 55TEC9000 üzerinde mb230 anakart bulunmaktaymış ve karma panel, merak edenler için yazayım. Direk vsoutlet mağazasından aldığım bilgi bu yönde. Sitelerden aldığınız takdirde, direk vestel servisine gidip, size öyle geliyormuş sanırım.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504

Bu linkte detaylı bilgileri, bilgilerin en altında kullanım kılavuzunu bulabilirsiniz.

Bu arada techwood 55TEC9000 üzerinde mb230 anakart bulunmaktaymış ve karma panel, merak edenler için yazayım. Direk vsoutlet mağazasından aldığım bilgi bu yönde. Sitelerden aldığınız takdirde, direk vestel servisine gidip, size öyle geliyormuş sanırım.
Burada bilgi paylaşımı yapılmıştı. :)

Y Çevrimdışı

Yagun

Yeni Üye
10 Ocak 2022
18

Teşekkürler . 55 Seg Sbu710 larda kullanılan karma paneller IPS mi VA mı? Yoksa Karışık mı? Bir de mesela 55 inch lerde hep IPS olur 65 te hep VA olur diye bi üretim standardı var mı ? Teşekkürler

Y Çevrimdışı

Yagun

Yeni Üye
10 Ocak 2022
18

Sağolasın kardeşim ...

Z Çevrimdışı

Zaferszs

Yeni Üye
19 Ocak 2022
3
38
F80BB6B8-EFF3-4D1D-B30D-C3B61A697A09.jpg

Panel bilgisi alabilir miyim? şimdiden teşekkürler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri