Vestel ve Vestel Üretimi Tv lerin Model Anakart Panel Bilgileri

O Çevrimdışı

OrcunGlr

Yeni Üye
14 Ocak 2021
4
37
Merhaba 31 Aralık günü kurulumu yapılan regal 50 R7560 ua televizyonum dokuzuncu gününde Led bar arızası verdi. Değişim istedim ve kabul edildi. Yalnız stoklarında aynı üründen bulunmadığı için yerine 50 R 754ua9 göndereceklerini söylediler. Alternatif de sunmadılar. Ben de kabul ettim. Listede bu tv'nin panel bilgisini göremedim. Bilen varsa söyleyebilir mi? Yerine verdikleri tv eskisinden daha mı iyi ya da kötü ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Merhaba 31 Aralık günü kurulumu yapılan regal 50 R7560 ua televizyonum dokuzuncu gününde Led bar arızası verdi. Değişim istedim ve kabul edildi. Yalnız stoklarında aynı üründen bulunmadığı için yerine 50 R 754ua9 göndereceklerini söylediler. Alternatif de sunmadılar. Ben de kabul ettim. Listede bu tv'nin panel bilgisini göremedim. Bilen varsa söyleyebilir mi? Yerine verdikleri tv eskisinden daha mı iyi ya da kötü ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
Tvnin seri numarası olmadan panel bilgisi çıkmaz maalesef :ok

O Çevrimdışı

OrcunGlr

Yeni Üye
14 Ocak 2021
4
37
Sevgili teraspy geri dönüş için teşekkürler. Ürün elimize ulaştığı an tekrar bilgilendireceğim. Saygılar.

T Çevrimdışı

tarimtek

Yeni Üye
24 Ocak 2021
3
65
Konuyu, kendisine ait başlık ile açmasını rica etmiştim, Sevgili kardeşimize desteğinden ötürü teşekkür ediyorum.

B baran5454 ün de tavsiyesi dikkate alınıp mümkün olduğunca forumdaşların işlerini kolaylaştırmaya çalışacağız.

Yani tv tavsiyesi işi YILLARDIR yazdığım üzere belli başlı tekellerde olmamalı.

Bizler insanlara işin MANTIĞINI öğretip gerekli verileri sunalım, kendileri araştırmalarını bu yönde yapıp yine de merak ettikleri hususları elbette ki ''Sizlerin verdiği X bilgiler doğrultusunda Y ve Z modelleri arasında şu nedenle kaldım'' sizin fikriniz nedir?'' diye sorsun başımız gözümüz üstüne.

:ok
Merhaba çalışmalarınızı ilgiyle izliyorum; teşekkür ederim. Bu televizyonumdan (Vestel pixellence super slim ful hd 26850 lcd tv) memnunum.Ancak son zamanlarda ekranın açılması 1 dakikayı buluyor.Güncel yazılımı varmıdır, güncel yazılım yüklenirse düzelirmi ?

YANITLA

O Çevrimdışı

OrcunGlr

Yeni Üye
14 Ocak 2021
4
37
Tvnin seri numarası olmadan panel bilgisi çıkmaz maalesef :ok
Merhaba tv geldi

20210120_100222.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri