Vestel ve Vestel Üretimi Tv lerin Model Anakart Panel Bilgileri

dtyakup Çevrimdışı

dtyakup 

Aktif Üye
4 Kas 2020
280
37
dtyakup dtyakup cevabınız için teşekkür ederim listeye göre 43" olan model LG panel kullanıyor. 40" için bir bilgi yok gördüğüm kadarıyla?
ben bu listeyi vestel panel bilgi hattından derledim. tek tek mesajları incelemek biraz güç olduğu 32'' ve 40'' tvler çok az sorulduğu için listeye almadım.belki ilerleyen zamanlarda onları da eklemek nasip olur. listenin esas kaynağı başta F fikoloji olmak üzere üstadlardır.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
ben bu listeyi vestel panel bilgi hattından derledim. tek tek mesajları incelemek biraz güç olduğu 32'' ve 40'' tvler çok az sorulduğu için listeye almadım.belki ilerleyen zamanlarda onları da eklemek nasip olur. listenin esas kaynağı başta F fikoloji olmak üzere üstadlardır.
Yavaş yavaş eklersin ,tekrar ellerine sağlık :ok

B Çevrimdışı

Berber

Yeni Üye
23 Kas 2020
5
31
Merhaba
Toshiba 50ul3b63dt anakart ve hangi panel olduğu hakkında bilgisi olan paylaşabilirmi

U Çevrimdışı

Ulaş_7

Yeni Üye
30 Kas 2020
3
33
IMG_20201206_110539.jpg

Panel bilgisi alabilir miyim teşekkürler

rakpunar Çevrimdışı

rakpunar

Yeni Üye
7 Ara 2020
1
33
Merhaba,

Elimde bazı anakart modelleri var. Bunların hangi ürün modellerinde kullanıldığını nasıl bulabilirim? Bazıları bu listede görünüyor. Hepsi var mı bilmiyorum. Aşağıda aradığım anakart modellerini yazacağım. Ancak amacım balık vermeniz değil, balık tutmayı öğretmeniz. Nasıl öğreneceğimi bulursam hem size yük olmaz hem de farklı anakartlar için ihtiyacım olursa yine arayıp bulabilirim.

Kod:
MB130
MB230
MB181
MB180G31
MB180G32

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt