VESTEL USB 'DEN KANAL YÜKLEME-YEDEK ALMA RESİMLİ ANLATIM

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Tv vestel hocam. Gerçekten bende anlamış değilim. Tkgs kurulumu yapıp kanalları usb ye aktardım. Bilgisayarda kanalları sıralayıp tekrar TV'ye atmaya çalışınca tanımlı kanal listesi oluyor. Ancak ilk kurulup yaptıktan sonra hiç kanal olmasa bu sefer listem oluyor ama bu sefer Tkgs ile kanal güncellemesi olmuyor. Kendim güncelleme yapınca seyrek modta bile bütün kanal yerleri değişiyor. Siz nasıl kendi kanal listenizi tanımlı yaptınız. Acaba kullandığım programda mi hata olabilir.
kanalları sırala, sonra yukardaki adımlardan usb ye aktar, yer değişirse flaştan direk geri yüklersin.
kanal yerleri sürekli değişiyorsa ; tkgs kapalı olacak, ayarlar diğer ayarlarda hbbtv ve cec kapalı olmasında fayda var

O Çevrimdışı

Otku72

Yeni Üye
4 May 2019
15
32
Kanalları sıraladım usb ye aktarıp attım ama tanımlı liste geliyor yine. Dediğiniz ayarları kapatıp denedim ama sorun aynı devam ediyor. Gerçekten anlamış değilim sebebi ne olabilir acaba. Eğer hiç kanal yoksa ve ben yükleme yapsam oluyor başka türlü olmuyor.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Kanalları sıraladım usb ye aktarıp attım ama tanımlı liste geliyor yine. Dediğiniz ayarları kapatıp denedim ama sorun aynı devam ediyor. Gerçekten anlamış değilim sebebi ne olabilir acaba. Eğer hiç kanal yoksa ve ben yükleme yapsam oluyor başka türlü olmuyor.
O zaman full ardından güncelleme atıp deneyiniz

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Mb110 seri numarasinin son versiyonunu yükledim ve öyle denedim sorun devam etti üstad.
Garantisi devam ediyorsa servisten destek alın yada şunu diyeyim eğer ayarları pek kurcalamiyorsaniz ve kendinizden şüphe ediyorsanız (evdeki çoluk çocuk bazen kurcalayabiliyor) otel menü ile bir süre kullanın olmassa servise bilidrirsiniz
Otel menü ; menü 7935
Otel menüyü aktif yapın bir süre deneyin ?

O Çevrimdışı

Otku72

Yeni Üye
4 May 2019
15
32
Garantisi devam ediyorsa servisten destek alın yada şunu diyeyim eğer ayarları pek kurcalamiyorsaniz ve kendinizden şüphe ediyorsanız (evdeki çoluk çocuk bazen kurcalayabiliyor) otel menü ile bir süre kullanın olmassa servise bilidrirsiniz
Otel menü ; menü 7935
Otel menüyü aktif yapın bir süre deneyin ?
Üstad herhangi bir ayarla oynamıyor. Ilk kurulum yaptıktan sonra deniyorum olmuyor yine. Iki ay önce aldım tv'yi zaten

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt