VESTEL USB 'DEN KANAL YÜKLEME-YEDEK ALMA RESİMLİ ANLATIM

M Çevrimdışı

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
235
36
Bu kanal tablosunu Android bir cihazda düzenlemek mümkün müdür. İlla pc mi lazım

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
benim kartım ama beğenmedim
Begenmediginiz seyin ne oldugunu paylasirsaniz ona göre yönlendirme yapmak daha saglikli olabilir.Mesala sorun smart icerik yetersizligi ise linkdeki konuyu inceleyin derim .Mb120 kart sahibi olarak arka kapak uyumsuzlugu sebebiyle baska anakart takmak icin arka kapagi uyumlu hale getirmezseniz fazla seceneginiz yok.
Smart icerik linki

Z Çevrimdışı

ZaLiMM

Yeni Üye
8 Mar 2020
28
Begenmediginiz seyin ne oldugunu paylasirsaniz ona göre yönlendirme yapmak daha saglikli olabilir.Mesala sorun smart icerik yetersizligi ise linkdeki konuyu inceleyin derim .Mb120 kart sahibi olarak arka kapak uyumsuzlugu sebebiyle baska anakart takmak icin arka kapagi uyumlu hale getirmezseniz fazla seceneginiz yok.
Smart icerik linki
Smart icerik linki
hocam mesela ott playeri USB ile oynatmıyor..ip TV izlemek için M3U ve m3u8 i desteklemiyor..illede TS olacak..ben ott playera çok takıldım,USB ile direkt açılmamasına..

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
ott playeri USB ile oynatmıyor
Yazdiginizdan Tak kullan olarak usb den ott player i kullanmak istediginiz sonucunu cikardim?!, Eger öyleyse bu islem mb97 ve üstü kartlarda olmuyor.Starturl.txt ile uygulamanin widget adresini tv ye yüklerseniz vewd acmadan kullanma imkaniniz var,yukarda paylasdigim linkteki son sayfadaki mesajda konu ile ilgili aciklama/uyari var.Yükleyeceginiz kanallarin formati ve degistirme ihtimali konusunda forumda bilgi paylasildi diye hatirliyorum.Ilgim olmadigi icin yanlis bilgi vermeyeyim .

Z Çevrimdışı

ZaLiMM

Yeni Üye
8 Mar 2020
28
Yazdiginizdan Tak kullan olarak usb den ott player i kullanmak istediginiz sonucunu cikardim?!, Eger öyleyse bu islem mb97 ve üstü kartlarda olmuyor.Starturl.txt ile uygulamanin widget adresini tv ye yüklerseniz vewd acmadan kullanma imkaniniz var,yukarda paylasdigim linkteki son sayfadaki mesajda konu ile ilgili aciklama/uyari var.Yükleyeceginiz kanallarin formati ve degistirme ihtimali konusunda forumda bilgi paylasildi diye hatirliyorum.Ilgim olmadigi icin yanlis bilgi vermeyeyim .
. Evet ott hocam.. USB ile tak kullan mantıklı..öbür türlü start URL widget vs'leri kullanmaktansa vewd daha rahat..ben IPTV kanal formatlarınida biliyorum zaten,zaten IPTV yüklü..işte TS olarak yüklemek M3U ve m3u8'e göre daha çok uğraştıriyor..hoca MB 120 yi aldigima gerçekten çok pişmanım...

E Çevrimdışı

eemmfatih

Yeni Üye
6 Ara 2020
8
37
İyi günler. Tvision 24TE5000 model tv aldım. Buna hazır kanal listesi atmam mümkün müdür? Çünkü uydu kanal ayarları menüsü çıkmıyor bende.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt