VESTEL USB 'DEN KANAL YÜKLEME-YEDEK ALMA RESİMLİ ANLATIM

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Merhaba hocam, yedeklemekten ziyade temiz bir kurulum yapmak istiyorum. Biraz hantallık farkettim tv de. MB91 güncellemesi de kalkmış sanırım. Hem kanallarımda düzelmiş olur.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Adım adım ne yapmam gerekir? Fabrika ayarlarına döndürürsem tv yi? Herhangi bir yedekleme olmadan.
Konuda yapılması gerekenler anlatılıyor. basit bir işlem, temiz kurulum sonrası tüm ayarlamaları yaptıktan sonra otel menü ile yedek alıp tekrar temiz kurulum yaptığınız da aynı ayarları yapmanız gerekmez hatta televizyonun en rahat çalıştığı zaman yedeği alırsanız televizyonu sıfırlamak yerine aldığınız yedeği yükleyip o zaman aldığınız performansı alabilirsiniz.

B Çevrimdışı

Bahadiraykt

Yeni Üye
26 Kas 2019
27
32
Konuda yapılması gerekenler anlatılıyor. basit bir işlem, temiz kurulum sonrası tüm ayarlamaları yaptıktan sonra otel menü ile yedek alıp tekrar temiz kurulum yaptığınız da aynı ayarları yapmanız gerekmez hatta televizyonun en rahat çalıştığı zaman yedeği alırsanız televizyonu sıfırlamak yerine aldığınız yedeği yükleyip o zaman aldığınız performansı alabilirsiniz.
Harika, çok teşekkür ederim vakit ve cevabınız için.

B Çevrimdışı

Bahadiraykt

Yeni Üye
26 Kas 2019
27
32
F fikoloji
Hocam iyi akşamlar. Listeyi yükledim herşey harika ancak Hotbird kanallarını yeniden yüklemem gerekti.

Güncel olarak hotbird ve turksat kanallarını beraber içeren bir liste nereden bulabilirim?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji
Hocam iyi akşamlar. Listeyi yükledim herşey harika ancak Hotbird kanallarını yeniden yüklemem gerekti.

Güncel olarak hotbird ve turksat kanallarını beraber içeren bir liste nereden bulabilirim?
ne yazıkki tek çanak kullandığım için bu tabloyu hazırlayamıyorum. daha öncede belirttiğim gibi; cihaza kanalları kurduktan sonra uydu ayarlarına gelip; discq ayarlarından hotbird gelip sarı tuşla manuel arama yaptırıp mevcut kanal listenizin arkasına otomatik eklenecektir.

I Çevrimdışı

ilidili

Yeni Üye
18 Ara 2019
13
50
Teşekkürler. Güncelleme sonrası TKGS çalışmadığı için iyi oldu bu liste. Hemen deneyeyim. (MB96, 376s)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt