B Çevrimdışı

berkantonce

Yeni Üye
22 Şub 2021
5
23
terranova.jpg

Vestel terranova televizyonum açılmıyor, yazılım atmak istiyorum var mıdır elinde olan yardımcı olacak ?
seri numarasını nasıl bulucam bilmiyorum televizyonun arkasındaki etiket kayıp ?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,574
terranova.jpg

Vestel terranova televizyonum açılmıyor, yazılım atmak istiyorum var mıdır elinde olan yardımcı olacak ?
seri numarasını nasıl bulucam bilmiyorum televizyonun arkasındaki etiket kayıp ?
Standby ledi sürekli yanıp sönüyorsa yazılım ile alakası yok işlemcide temassızlık var sıcak hava aparatı ile lehimlerin tazelenmesi lazım. Yaşı nedeniyle kronik arıza

H Çevrimdışı

Haznedar

Yeni Üye
21 Şub 2021
6
50
Teşekkür ederim yeni usb aldım yarın fat 32 dönüştürüp yükleyeceğim sonucu sizede yazarım tşk ederim ilginize
Mrb yazilimintv yuledim usb
Linkteki yazılımı denermisin
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Mrb yazılımı aynı dediginiz şartlarda uyguladım yükledim ama tv aciyo sıfırlanmış kurulum ayarında açıyor ama hemen kapanıyor başka bir yapılacak işlem mi var acaba

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,574
Mrb yazilimintv yuledim usb

Mrb yazılımı aynı dediginiz şartlarda uyguladım yükledim ama tv aciyo sıfırlanmış kurulum ayarında açıyor ama hemen kapanıyor başka bir yapılacak işlem mi var acaba
Sıfırlanmış kurulum ayarlarında açıyorsa yazılım yüklenmiş demektir sizin tv nin sorunu donanımsal yazılımsal olsaydı kapanmayacaktı.

O Çevrimdışı

oguzhancolak

Yeni Üye
22 Şub 2021
2
25
WhatsApp-Image-2021-02-22-at-22.25.32.jpg

fişe takılınca ışık yanıp sönüyor 10-15 saniye kadar sonra sabit kalıyor. Açma tuşuna basınca da yanıp sönüyor baya, sonra yine sabit ışık yanıyor. Yardımcı olur musunuz?

M Çevrimdışı

MUSYILMAZ

Yeni Üye
22 Şub 2021
8
44

Yazılım link

Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.
Kullandığınız flash bellek 4GB üzeri olmasın.
Bu yazılımı yükleme prosedürü budur.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılım için teşekkürler.
Lakin cevabınızı beklerken bizim çocuk TV ye bir yazılım yüklemiş . Ekran SEG yazısı ile ters ve negatif görüntülü olarak geliyor.
Sizin daha önceki talebim için belirttiğiniz "Mb140_kurtarma_Carbon" yazılımı, ters ve negatif görüntülü TV ye yüklenmiyor.
Bu şekildeki TV için problemi çözecek bir yazılım varmıdır?
İyi akşamlar.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,574

Yazılım için teşekkürler.
Lakin cevabınızı beklerken bizim çocuk TV ye bir yazılım yüklemiş . Ekran SEG yazısı ile ters ve negatif görüntülü olarak geliyor.
Sizin daha önceki talebim için belirttiğiniz "Mb140_kurtarma_Carbon" yazılımı, ters ve negatif görüntülü TV ye yüklenmiyor.
Bu şekildeki TV için problemi çözecek bir yazılım varmıdır?
İyi akşamlar.
Yazılım link

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt