D Çevrimdışı

DIMITRI

Yeni Üye
24 Ara 2020
42
54
17MB211.MEMORIES 1.U135 SPI MX25L1606E 2.NAND U133 29F4GO8ABAEA 3.U72 H5TQ4G63EFR.EACH MEMORY WHAT KIND OF INFORMATION CONTAINS.CAN SOMEONE KMOWS SOMETHING.PLEASE REPLY.MANY THANKS ????

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,694
paylaştığınız full yazılımlarda hep 3-4 adet dosya vardı. Benimkinde,

kulo_usb_update.bin ve kylo_usb_update.scr var sadece. Bu ikisini usb'ye atıp kuruluma başlamam yeterli midir ?

teşekkür ederim.
Kylo upgrade yazan full yazılım sonrası yüklenen güncelleme yazılımıdır. Yazdıklarınızı yüzeysel okumuştum güncellemeyi zaten yüklemişsiniz sorun devam ediyor. Siz full yazılım istemiştiniz. TEKNOwest TEKNOWEST Usta size full yazılım linki verdi. Dosyaların hepsi flash bellek içerisinde olacak OK tuşu yöntemi ile yüklenecek.

D Çevrimdışı

distorsion

Yeni Üye
31 Ara 2020
4
46
resimde verdim bilgileri. orjinal ana yazılım yüklemem gerekecek sanırım. yardımcı olursanız sevinirim.

IMG-72505d1159d412444f10.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Tv nin arka kapağındaki barkod resmini ekleyin.
ekledim.

IMG-7250b3804c129e301f44.jpg

O Çevrimdışı

ozaniskender

Aktif Üye
20 Eki 2020
62
29
Kylo upgrade yazan full yazılım sonrası yüklenen güncelleme yazılımıdır. Yazdıklarınızı yüzeysel okumuştum güncellemeyi zaten yüklemişsiniz sorun devam ediyor. Siz full yazılım istemiştiniz. TEKNOwest TEKNOWEST Usta size full yazılım linki verdi. Dosyaların hepsi flash bellek içerisinde olacak OK tuşu yöntemi ile yüklenecek.

Full yazılım linkinden dediğim dosyalar çıktı zaten o yüzden şüphelendim ve sormak istedim.

TEKNOwest TEKNOWEST hocam full yazılım yerşne update vermiş olabilir misiniz ?

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
D Çevrimdışı

distorsion

Yeni Üye
31 Ara 2020
4
46
Yazılım link
Yazılımı zipten çıkartın
Boş bir flash bellek içerisine kopyalayın
Flash belleği tv nin usb portuna takın
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun
Tv nin fişini prize takın
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir
Kullandığınız flash bellek 4GB üzeri olmasın
bu yazılımı yükledikten sonra sorun oldu zaten. şimdi panel yazılımı yükledim sorunum düzeldi çok şükür....

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,694
bu yazılımı yükledikten sonra sorun oldu zaten. şimdi panel yazılımı yükledim sorunum düzeldi çok şükür....
Eklediğiniz barkodtaki seri numarasına ait full yazılım linkini verdim sorun olmaz barkod resmini eklediğiniz tv bana da gelse servise de gitse size verilen linkteki yazılım yüklenecek önceki yüklediğiniz yazılım ile karıştırmayın.

A Çevrimdışı

archer22

Yeni Üye
2 Ocak 2021
14
44
Merhabalar, 32 inch bir seg tvmiz var. Tv açılmıyor alttaki kırmızı nokta yanıp yanıp sönüyor. Fişi çekip bekleyince açılabiliyor, açıldığı zaman da ses açma ya da kanal listesi açmaya ya da kanal değiştirme tuşuna bastığımızda genellikle kendini kapatıyor ve yine açılmıyor açılsa bize biraz çalışıp yine kapanabiliyor. Tvinin arkasındaki etiketi sökülmüş bulamadım dediğim gibi 32 inch seg tv menu fotoğrafını paylaşıyorum:

seg_tv.jpg

Bir de internette tvnin modelini bulmaya çalışırken letgoda bir ilan gördüm önden bakınca benim tv ile tamamen aynı o da 32 inch ilanı açan arkadaş arkasındaki etiketi de yüklemiş belki işe yarayabilir diye burada paylaşıyorum dediğim gibi benim tvnin etiketi değil ancak görünüş olarak birebir aynı bir tvnin etiketi:

seg_tv_olabilir.jpg

Tvdeki problem belki yazılım ile çözülebilir diye düşündüm bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

O Çevrimdışı

ozaniskender

Aktif Üye
20 Eki 2020
62
29
mb230 da iki dosya cikar ful yazilimlarda , normalde 3 dakikada ilk kurulum islemi icin ekran hazir hale gelir..

kulo_usb_update.bin ve kylo_usb_update.scr dosyaları çıktı 10 dk kadar bekledim ama hızlı yanıp sönme devam etti fişi çıkarıp taktım tv açıldı. Belki usbden dolayı olmamıştır farklı usb ile denerim daha sonra dosyalar uygun ise. Teşekkür ederm destekleriniz için

Geri
Üst Alt