A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Kuzene 65UD9000 aldık.
Servis kurulum yaptı, bağlantı ayarları ekranında sadece kablolu bağlantı tipi var. Buradan uyumlu güncel yazılımı indirdim. Full yazılım lazım, yükseltme yazılımı olmaz dediler. Yine de deneyelim dediler, yüklediler ama wifi gelmedi. Yanlarında da full yazılım olmadığı için pazartesiye kaldık gibi :)

Menü 4725 options 3 de wifi kapalı diyor, pasif menü işlem yaptırmıyor.

Bu forumu bilmiyorlar sanırım. Profil dosyası ile oynamadan size bir danışayım istedim. :)

Aşşağıda serisini paylaştığım tv için full yazılım alabilir miyiz ? Teşekkür ederim şimdiden.

TEKNOwest teknovest F fikoloji A Adem Helvacı

Screenshot_20191012-121054__01.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
adem bey bende bir android uyumlu box almak istiyorum ucuz yollu varmi önerebilecegin yutube video izlenmiyor.
Bu tarz sorulara sağlıklı ve teyit edilmiş cevap verebilmek adına ucuz bir X96 Smart Box TV aldım ancak henüz kutuyu dahi açamadım 2 aydır elimde duruyor. Bu akşam evde tv ye takıp test edeyim sizin için :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abim, teşekkürler. yazılımı yükledim ama wifi yine yok :/

Sadece kablolu bağlantı ve kapalı seçenekleri var.

Neden böyle olabilir ?
Bence o modelde aslında dahili wifi ve wieles dısplay olmasına rağmen olmayan modelin epromu yüklenmiş tv ye sanki. Servisler modlamayı yapamayacağı için muhtemelen fabrikadan yeni kart veya alternatif bir çözüm talep edeceklerdir. :alala

T Çevrimdışı

teacher

Yeni Üye
12 Eki 2019
15
37
selam,
full yazılımın:
yükleme anlatımı için Tıklayınız
sorun düzelince core yazılımın :
selam,
full yazılımın:
yükleme anlatımı için Tıklayınız
sorun düzelince core yazılımın :
aynı sorun bendede var ama full yazılım linkinden kaldırılmış dosya acil yardımcı olur musunuz lütfen
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

[HIDE
MB96 3.7.6 s sürüm güncellemesini yükledim. Güncelleme tamamlandı ama yeniden başlatılırken açılmadı tv. 376f sürüm yükledim tv ters ve çözünürlük düşük SN:7465596500864 yardımcı olabilirmisiniz? F fikoloji TEKNOwest teknovest
aynı sorun bendede var ama full yazılım linkinden kaldırılmış dosya acil yardımcı olur musunuz lütfen

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri