T Çevrimdışı

teacher

Yeni Üye
12 Eki 2019
15
37
telefonu televizyona yansitmak icin telefonda ve televizyonda ayar yok bunun icin bir onerin varmi ben pek bilmiyorum bu konulari
telefonda screen mirror özelliği olması gerekiyor. Eğer varsa televizyonun kaynak bölümünden wireless display özelliğini açıp yapabilirsiniz ancak hem tv hemde televizyon aynı internet ağında olması lazım.

F Çevrimdışı

Fatih 46

Yeni Üye
12 Eki 2019
8
40
telefonda screen mirror özelliği olması gerekiyor. Eğer varsa televizyonun kaynak bölümünden wireless display özelliğini açıp yapabilirsiniz ancak hem tv hemde televizyon aynı internet ağında olması lazım.
teşekkürederim ama her ikiside yok destegin icin sonsuz tesekkurler

S Çevrimdışı

Systematik

Yeni Üye
13 Eki 2019
1
39
Merhaba, Tvision marka 40" tv mevcut evimde. Benim şöyle bir sorunum var televizyonumda Soundbar takılı optik kablo ile bağlı fakat tv den sesi açtığımda hem tvden ses geliyor hem soundbar dan. Ayarlardan herşeyi denedim ama bir fayda etmedi. Anakartı MB96 buna yazılım yükleyerek bu sorunu gidemem mümkünmü? Konu hakkında tyardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Saygılar

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Merhaba, Tvision marka 40" tv mevcut evimde. Benim şöyle bir sorunum var televizyonumda Soundbar takılı optik kablo ile bağlı fakat tv den sesi açtığımda hem tvden ses geliyor hem soundbar dan. Ayarlardan herşeyi denedim ama bir fayda etmedi. Anakartı MB96 buna yazılım yükleyerek bu sorunu gidemem mümkünmü? Konu hakkında tyardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Saygılar
Optik çıkış olduğundan ,tvdeki sesi kesmek mümkün değil maalesef,yazılımla da değişeceğini sanmıyorum,en azından benim düşüncem bu yöndedir,kart önemli değil bu konuda :ok

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
SN: 8301381 900141 full yazılım alabilir miyim

Edit: Full yazılım acilen lazım HDR felan da işlemiyor. Şu göz kırpmayı kapatayım derken herşey dağıldı :/

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt