TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
G gurkangumrah, @TFCteam
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

G gurkangumrah, TEKNOwest teknovest

Yeni aldığım technika t43fhd-278-170s 43 inç smart tv de tivibu smart uygulaması yok nasıl ekleyebilirim yardimci olun lutfen
modlama konusundan destek alabilirsin

A Çevrimdışı

arapkasim

Yeni Üye
4 Ağu 2019
37
34
Yazılım gönderebilimisiniz

IMG-20191009-WA000355fff81d68527cb0.jpg

D Çevrimdışı

doubleways

Yeni Üye
16 Ocak 2019
3
34
Arkadaşlar bugün çok enteresan bir olay olmuş. Eşim evdeyken televizyonu açıyor ve birden NETFLIX Açılıyor. Normalde MB97 Şase var ve daha önce yazılım güncellemesi yapmama rağmen RAM yetmemesinden kaynaklı sizde NETFLIX çalışmaz dediler. Eşim Foto da attı yoksa ben de inanmazdım. Hatta geçici bir hesap açtım çalıştığını ve Mogli yi bile izlediğini söyledi. Akşam SMART TV kısmında çok aradım ama UYGULAMA ortada yok. Böyle birşeye ne sebep olmuş olabilir. Yardımlarınızı bekliyorum.

F Çevrimdışı

Fatih 46

Yeni Üye
12 Eki 2019
8
40
mb95_ anakarta versiyon 3.2.9r mb97 veya mb98 yuklersem sorun olurmu acil cevap bekliyom simdiden teşekkürederim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Arkadaşlar bugün çok enteresan bir olay olmuş. Eşim evdeyken televizyonu açıyor ve birden NETFLIX Açılıyor. Normalde MB97 Şase var ve daha önce yazılım güncellemesi yapmama rağmen RAM yetmemesinden kaynaklı sizde NETFLIX çalışmaz dediler. Eşim Foto da attı yoksa ben de inanmazdım. Hatta geçici bir hesap açtım çalıştığını ve Mogli yi bile izlediğini söyledi. Akşam SMART TV kısmında çok aradım ama UYGULAMA ortada yok. Böyle birşeye ne sebep olmuş olabilir. Yardımlarınızı bekliyorum.
MB97 - 98 serisi kartlarda çalışıyor,ama birden açılması tuhaf olmuş bana göre,modlamayla getirilmesi gerekir(di) :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
ne yapmam lazım yutube acilmiyor gogleden video dizi hiç bir şey izlenmiyor.
Evet,maalesef youtube açılmıyor MB96 ve altı kartlarda, hele MB95 artık iyice eskidi donanım olarak ,kaç yıllık kart ,hatta burakalım MB kartları,bendeki uydu alıcısında bile açılmıyor youtube artık ,ana ekranda kalıyor :)
En iyisi andorid olan ucuz yollu box almak (kendime de yazdım bunu :) )

F Çevrimdışı

Fatih 46

Yeni Üye
12 Eki 2019
8
40
Evet,maalesef youtube açılmıyor MB96 ve altı kartlarda, hele MB95 artık iyice eskidi donanım olarak ,kaç yıllık kart ,hatta burakalım MB kartları,bendeki uydu alıcısında bile açılmıyor youtube artık ,ana ekranda kalıyor :)
En iyisi andorid olan ucuz yollu box almak (kendime de yazdım bunu :) )
teşekkürederim

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Kuzene 65UD9000 aldık.
Servis kurulum yaptı, bağlantı ayarları ekranında sadece kablolu bağlantı tipi var. Buradan uyumlu güncel yazılımı indirdim. Full yazılım lazım, yükseltme yazılımı olmaz dediler. Yine de deneyelim dediler, yüklediler ama wifi gelmedi. Yanlarında da full yazılım olmadığı için pazartesiye kaldık gibi :)

Menü 4725 options 3 de wifi kapalı diyor, pasif menü işlem yaptırmıyor.

Bu forumu bilmiyorlar sanırım. Profil dosyası ile oynamadan size bir danışayım istedim. :)

Aşşağıda serisini paylaştığım tv için full yazılım alabilir miyiz ? Teşekkür ederim şimdiden.

TEKNOwest teknovest F fikoloji A Adem Helvacı

Screenshot_20191012-121054__01.jpg

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Kuzene 65UD9000 aldık.
Servis kurulum yaptı, bağlantı ayarları ekranında sadece kablolu bağlantı tipi var. Buradan uyumlu güncel yazılımı indirdim. Full yazılım lazım, yükseltme yazılımı olmaz dediler. Yine de deneyelim dediler, yüklediler ama wifi gelmedi. Yanlarında da full yazılım olmadığı için pazartesiye kaldık gibi :)

Menü 4725 options 3 de wifi kapalı diyor, pasif menü işlem yaptırmıyor.

Bu forumu bilmiyorlar sanırım. Profil dosyası ile oynamadan size bir danışayım istedim. :)

Aşşağıda serisini paylaştığım tv için full yazılım alabilir miyiz ? Teşekkür ederim şimdiden.

TEKNOwest teknovest F fikoloji A Adem Helvacı

Screenshot_20191012-121054__01.jpg

Azzzsonraaaa :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt