teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
İşte bu kötü görünüyor,bakalım hele yazılım verilsin, yine dene ama usbden okumuyorsa işin biraz zor gibi,servislik olabilir belki.
İlginiz için teşekkür ederim fakat paylaştığınız yazılımı anlatıldığı uyguladım yinede usb okumadı televizyon usb takılı olmazken televizyonu açtığımda mavi ışık yavaş yavaş yanıp sönüyor öylece kalıyor
Hımmm,umarım dediğimde haklı çıkmam sevgili sdnlgu ,çünkü ya flashı programlıyacaksın, olmadı servise vereceksin veya iyi bir tamirciye vermen gerekir maalesef ?

M Çevrimdışı

Mysecondrym1 

Aktif Üye
3 Ağu 2019
64
32
yokoono yokoono teşekkürler bu yazılımı yükledim TV çalıştı. Çalışmakla kalmadı TV her şeyiyle Vestel oldu. Teması felan herşey Vestel oldu. Olmayan özelliği daha önceki yazılımda yoktu vireles display özelliği de çıktı ve üstelik sorunsuz çalışıyor. Sorun olur mu sadece sahibi önceki teması güzeldi dedi. Herşey için teşekkürler. Sanırım bu westvood yazılımı değil Vestel yazılımı

yokoono Çevrimdışı

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,475
73
Google translate:
İşe yaraması iyi. Ve kesinlikle gerekli olmadıkça herhangi bir güncelleme yapmayın.
I'm glad the resuscitation was successful. Do not update unless something has happened to the TV and can no longer be used.

M Çevrimdışı

Mysecondrym1 

Aktif Üye
3 Ağu 2019
64
32
yokoono yokoono teşekkürler bu yazılımı yükledim TV çalıştı. Çalışmakla kalmadı TV her şeyiyle Vestel oldu. Teması felan herşey Vestel oldu. Olmayan özelliği daha önceki yazılımda yoktu vireles display özelliği de çıktı ve üstelik sorunsuz çalışıyor. Sorun olur mu sadece sahibi önceki teması güzeldi dedi. Herşey için teşekkürler. Sanırım bu westvood yazılımı değil Vestel yazılımı
Hocam bunun orijinal full yazılımını bulabilir misiniz. Menü felan değiştiya ondan . Adamlar eski menüye alışmış. Sana zahmet hocam

yokoono Çevrimdışı

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,475
73
There is a situation where the MENU function is accessed only once: when the TV is purchased and the settings are made. I don't see what's so disturbing. If you want to change the theme of the menu you will need another software, possibly the original one. But if you want to try again, it is possible to break it again.

M Çevrimdışı

Mysecondrym1 

Aktif Üye
3 Ağu 2019
64
32
There is a situation where the MENU function is accessed only once: when the TV is purchased and the settings are made. I don't see what's so disturbing. If you want to change the theme of the menu you will need another software, possibly the original one. But if you want to try again, it is possible to break it again.
Haklısınız hocam sadece menü değişmiş. Westvood gitmiş tamamen Vestel olmuş bence çok güzel ama TV benim değil. Üstelik vireles display özelliği yoktu bu yazılımla geldi. Dlna özelliği çalışıyor. Diğer tüm özellikleri aktif. Bence çok güzel. Teşekkürler hocam. Benden de bu kadar zaten. TV hiç açılmıyordu. Şimdi harika bence.. tekrar teşekkür ediyorum görüşmek üzere

K Çevrimdışı

kadir_12

Yeni Üye
9 Eyl 2019
18
36
slm bende vestel 43" smart led tv 3D tv var 2016 da aldım youtube de biraz oynadıktan sonra yükleniyor diyor ama bir türlü açılmıyor müsteri hizmetleriyle görüştüğümde youtube desteği kaldırmış onun için açmıyor bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
slm bende vestel 43" smart led tv 3D tv var 2016 da aldım youtube de biraz oynadıktan sonra yükleniyor diyor ama bir türlü açılmıyor müsteri hizmetleriyle görüştüğümde youtube desteği kaldırmış onun için açmıyor bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim
cihazınız mb97-mb98 hariç 9x anakartlı ise donanımsal (işlemci-ram)olarak düşük kaldığı için açmaz .android tizen webos işletim sistemli tv ler dışında smart özelliği uzun vadeli olmaz .android box araştırabilirsiniz forumda konular mevcut.

S Çevrimdışı

sdnlgu

Aktif Üye
8 Eyl 2019
64
32
İ
Hımmm,umarım dediğimde haklı çıkmam sevgili sdnlgu ,çünkü ya flashı programlıyacaksın, olmadı servise vereceksin veya iyi bir tamirciye vermen gerekir maalesef ?
[/QUOT
bir çözüm öneriniz var mı ?

K Çevrimdışı

kadir_12

Yeni Üye
9 Eyl 2019
18
36
cihazınız mb97-mb98 hariç 9x anakartlı ise donanımsal (işlemci-ram)olarak düşük kaldığı için açmaz .android tizen webos işletim sistemli tv ler dışında smart özelliği uzun vadeli olmaz .android box araştırabilirsiniz forumda konular mevcut.
Mb96 galiba buna bi çüzüm olur mu

image3c0cd7f6a725b7f6.jpg

Geri
Üst Alt