B Çevrimdışı

boretti80

Yeni Üye
9 Mar 2019
2
43
selam
full yazılım:
full yazılım yükleme anlatımı için Tıklayınız
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkür ederim hemen indirip deniyorum. Fabrika yazılımına döndükten sonra hangi versiyonu yüklememi tavsiye edersiniz? Bu modelde hdr varmıdır?

selam
full yazılım:
full yazılım yükleme anlatımı için Tıklayınız
yüklemeyi yaptım tv düzeldi ilginiz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Eseses

Yeni Üye
9 Mar 2019
2
47
Kolay gelsin Regal 40 ekran 3d 4k TV için güncel stabil çalışan yazılım varmıdır ve nasıl yuklyuklerim.Cevap için şimdiden teşekkürler

1552151058976971131584585293432.jpg

K Çevrimdışı

kaanaltar

Yeni Üye
9 Mar 2019
3
43
IMG_20190310_010049.jpg
IMG_20190310_010121.jpg

Netflix.i açabilmek için ilk olarak manuel profil oluşturma ile uğraştım, o noktada menü+4725' de ilk mb120 yazıyordu.
Sonra mb95 oluverdi ve sistemsel hata aldım, yayın açamadım vb. Mb120'nin netflix çekirdek versiyonunu yükledim, kanalları kurdum,
fakat tv.nin güzelim sesi gitti, boğuk, kısık, bozuk bir ses geldi, Bulduğum en son sürüm çekirdem yazılıma kadar yükselttim, fakat değişen
birşey olmadı. Herşey tıkır tıkır çalışıyor ama ses boğuk ve kısık. yeni profile yüklemeye de çalıştım, düzelmedi. İlgi için şimdiden teşekkürler.
yardım edin hanım beni kesecek.. :polis

@teknovest @Ado

Y Çevrimdışı

yalcincavdar

Yeni Üye
10 Mar 2019
3
32
WhatsApp-Image-2019-03-10-at-01.48.411.jpg
WhatsApp-Image-2019-03-10-at-01.48.41.jpg

Merhaba Vestel'in
Model No: 3D Smart 50FA8200 50" LED TV sahibiyim
Menü -4725 Tuşlarını kullanıp baktığımda anakartımın MB96 olduğunu görüyorum,
Menü-Sistem'den baktığımda yazılımımın "V.3.7.5x" olduğunu görüyorum,
Araştırmalarım doğrultusunda bu model tv ve anakarta yazılım güncelleme vasıtasıyla "NETFLIX" uygulamasının yüklenebildiği bilgisine eriştim,ama yazılımımı tv üzerinden güncelleyemiyorum lütfen konu hakkında yardım edin.

Güncel Driver elinizde var mıdır ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,712
64
Menü -4725 Tuşlarını kullanıp baktığımda anakartımın MB96 olduğunu görüyorum,
Menü-Sistem'den baktığımda yazılımımın "V.3.7.5x" olduğunu görüyorum,
Araştırmalarım doğrultusunda bu model tv ve anakarta yazılım güncelleme vasıtasıyla "NETFLIX" uygulamasının yüklenebildiği bilgisine eriştim,ama yazılımımı tv üzerinden güncelleyemiyorum lütfen konu hakkında yardım edin.
Güncel Driver elinizde var mıdır ?
Sevgili yalcincavdar, kart MB96 bence netflix imkansız,ama altını çizdiğim cümlenin linkini verirsen bende bakarım,çünkü bendede MB96 tv var,en azından "MB9x tvlere netflix olmaz" yazımı editliyeyim.

K Çevrimdışı

kaanaltar

Yeni Üye
9 Mar 2019
3
43
Y Çevrimdışı

yalcincavdar

Yeni Üye
10 Mar 2019
3
32
Sevgili yalcincavdar, kart MB96 bence netflix imkansız,ama altını çizdiğim cümlenin linkini verirsen bende bakarım,çünkü bendede MB96 tv var,en azından "MB9x tvlere netflix olmaz" yazımı editliyeyim.
efendim doğrudur siz öyle diyorsanız,ben dh forum gibi sitelerde gördüm ama çözüm yoktu eski vestelin driver sitesinden güncelleme yaparak uygulamanın aktif olduğu yazıyordu yanlış bilgi olma ihtimali yüksek olabilir. peki bu mb9x anakarta ne gibi yenilikler getirebiliriz ? güncellemesi mevcutmudur,meccut ise güncelleme yaparsak yeni neler gelir ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
efendim doğrudur siz öyle diyorsanız,ben dh forum gibi sitelerde gördüm ama çözüm yoktu eski vestelin driver sitesinden güncelleme yaparak uygulamanın aktif olduğu yazıyordu yanlış bilgi olma ihtimali yüksek olabilir. peki bu mb9x anakarta ne gibi yenilikler getirebiliriz ? güncellemesi mevcutmudur,meccut ise güncelleme yaparsak yeni neler gelir ?
Mb9X şaselere güncelleme yada yazılım tavsiye etmiyoruz. Bu sizin faydanıza

Y Çevrimdışı

yalcincavdar

Yeni Üye
10 Mar 2019
3
32
Mb9X şaselere güncelleme yada yazılım tavsiye etmiyoruz. Bu sizin faydanıza
peki bir sorum olucak,laptop ile uzakdan wireless üzerinden görüntüyü yansıtmak istiyorum tvye ama olmuyor,bağlanıyor diyor wifi alliance ekranında iken sonra ekran siyah olup saniyelik normale dönüyor bağlantı kurulamadı hatası veriyor laptopda sonrasında.Windows 10 var ,ne gibi bir program indirmeliyim görüntüyü yansıtabilmek için ? HDMI' a alternatif çok güzel olurdu,telefondan görüntüyü yansıtabilir iken laptopdan olmuyor,6.nesil intel işlemci var laptopda windows 10

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
peki bir sorum olucak,laptop ile uzakdan wireless üzerinden görüntüyü yansıtmak istiyorum tvye ama olmuyor,bağlanıyor diyor wifi alliance ekranında iken sonra ekran siyah olup saniyelik normale dönüyor bağlantı kurulamadı hatası veriyor laptopda sonrasında.Windows 10 var ,ne gibi bir program indirmeliyim görüntüyü yansıtabilmek için ? HDMI' a alternatif çok güzel olurdu,telefondan görüntüyü yansıtabilir iken laptopdan olmuyor,6.nesil intel işlemci var laptopda windows 10
kablosuz görüntü paylaşımı her zaman için sorunludur. ne yaparsanız yapın sıkıntısız bir görüntü paylaşımı her cihaz için geçerli olmuyor.
https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...b120-mb130-mb140-cekirdek-yazilim-konusu.445/ sayfasından 376s güncellemesini indirip yükleyip deneyebilirsiniz.
ama donanımsal çok eski bi kart mevcut

Geri
Üst Alt