M Çevrimdışı

murat0690

Yeni Üye
11 Mar 2019
13
32
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
teşekkürler hocam
güncellemeden sonra tv de ne gibi değişiklikler oluyor peki bilginiz var mı ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

teşekkürler hocam
güncellemeden sonra tv de ne gibi değişiklikler oluyor peki bilginiz var mı ?
mb 82 donanımsal çok düşük olduğu için pek bişey olmuyor sadece tema rengi değişiyor, basit arıza çözümleri oluyor o kadar

U Çevrimdışı

Uğur2727

Yeni Üye
11 Mar 2019
2
27
Selâmün aleyküm Vestel 127 ekran v.2.2.4f sürüm Yükseltmek İstiyorum Lütfen Yardımcı olur musunuz rica ediyorum

U Çevrimdışı

Uğur2727

Yeni Üye
11 Mar 2019
2
27
V2.2.4f sanırım MB9x serisi (galiba MB95 serisi olabilir) kart ,tvde sorun-problem yoksa hiç uğraşma sevgili Uğur2727 ,çünkü tv için pek bir kazanç olmaz yazılım yükseltmenin.

Abi youtube falan girmiyor çok Yavaş O yüzden yükseltmek istiyorum

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64

Abi youtube falan girmiyor çok Yavaş O yüzden yükseltmek istiyorum
Üzgünüm ama verim alamazsın,çünkü o kartlara yazılım desteğinin olduğunu sanmıyorum ,ki buna benim tvlerde dahildir maalesef ,en iyi çare android boxtur nacizane fikrim olarak (bende ekranı kırık eski bir laptop kullanıyorum şimdilik)

M Çevrimdışı

murat0690

Yeni Üye
11 Mar 2019
13
32
Merhaba mb82 için 1.3.7 yükselttim ancak kanal geçişlerinde görüntü boyutu kendi kendine değişiyor yani 16:9 dan 4:3 e geçiyor ayarlıyorum tekrar aynısı oluyor başka bi ayarı var mı yoksa eski sürüme geçebilir miyim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Kanal geçişlerinde hocam. Yazılım güncelleme yapmadan önce böyle birşey olmuyordu
selam, güncel ve stabil yazılımdır ilk defa sende duydum. ilk kurulum yapın yada menü 4725 yapıp orada factory reset varsa onu deneyin (mb82 menüsünü hatırlayamadım) genelde diasonic içindedir.
not: bu işlemler ardından tv sıfırlanacaktır. kanal yedeklemesi için : https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-usb-den-kanal-yukleme-yedek-alma-resimli-anlatim.2759/

M Çevrimdışı

murat0690

Yeni Üye
11 Mar 2019
13
32
selam, güncel ve stabil yazılımdır ilk defa sende duydum. ilk kurulum yapın yada menü 4725 yapıp orada factory reset varsa onu deneyin (mb82 menüsünü hatırlayamadım) genelde diasonic içindedir.
not: bu işlemler ardından tv sıfırlanacaktır. kanal yedeklemesi için : https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-usb-den-kanal-yukleme-yedek-alma-resimli-anlatim.2759/

saol hocam. peki güncelleme yapmadan önce ki sürüm v.0.6.6a onu geri yüklemem mümkün mü ?

Geri
Üst Alt