F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
merhaba! seg 43SC7600 Güncel yazılımını verebilirmisiniz?
selam,
bahsi geçen model bir çok ana kart la üretilmiş; mb96, mb97, mb211 gibi hepsinin güncel yazılımı farklıdır. tv arkasındaki seri numarası ve menü tuşuna basıp 4725 yapın çıkan ekran resmni ekleyin yardımcı olalım

H Çevrimdışı

hitman-46

Yeni Üye
28 Şub 2019
24
38
bu yazılımı attıktan sonra tv 100 hz oldu normalde 800hz yazılımdan kaynaklı bir düşüş oldu sanırım bu tv ler yazılımla 800 hz çıkıyor normalde 50 hz bunu nasıl yükseltebiliriz. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. mağaza modunda 100 hz yazıyor önce 800hz yazıyordu full yazılım attıktan sonra böyle oldu bu cihazın hz nasıl yükseltebiliriz görüntüde gölgelenmeler oluyor

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
bu yazılımı attıktan sonra tv 100 hz oldu normalde 800hz yazılımdan kaynaklı bir düşüş oldu sanırım bu tv ler yazılımla 800 hz çıkıyor normalde 50 hz bunu nasıl yükseltebiliriz. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. mağaza modunda 100 hz yazıyor önce 800hz yazıyordu full yazılım attıktan sonra böyle oldu bu cihazın hz nasıl yükseltebiliriz görüntüde gölgelenmeler oluyor
selam full yazılım arkasından güncel yazılımı denediniz mi ?
mb 120 şase olarak gördüm eğer mb120 ise şu formdan https://tavsiyeforumu.com/konu/mb120-yeni-yazilim-geldi-mujde.3011/ günceli indirip deneyin

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
evet hepsini denedim yine 100hz en son yazılımdan eskiye dönünce yine çöktü full yazılımla tekrar açtım ama yine 100hz
daha önce modlama yaptınız mı ?
ve 100 hz anladığım kadarı ile farklı uydu alıcısı veya cihazla kontrol ediyorsunuz. cihaz ayarlar ekran ayarlı yapıp hdmi gelişmişe aldınız mı ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
ürünü mağaza moduna aldığınızda açtığınız bütün özelliklerin üst tarafta resimleri geliyor. orda yazıyor
Öncelikle orijinal olarak vestelde parmak sayısı geçmeyecek 100 hz vardır. Gerisi 50 dir. Yazılımla farklı versiyonlar çıkar. Yayına gelince Türkiye'de 50 hz yayın bile yok diye biliyorum , hz olayına takılı kalmanıza gerek yok. Mağaza modu da saçma birşey çoğunun gerçeklik payı yok. Orijinal full yazılım verilmiş. Ayrıca orijinal güncellemeleri denemissiniz. Yani biz buradan başka bişey diyemeyiz. Gerekirse servisten destek alın ama onlarda bişey yapmazlar. Hz olayı daha çok fps ile bağlantılı diyebiliriz

Geri
Üst Alt