W Çevrimdışı

Webgench

Yeni Üye
26 Ocak 2019
3
34
BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
959
41
merhaba,
geçtiğimiz günlerde kuzenimin aldığı LG Oled tv'nin smart menüsünü kullandım. inanılmaz kullanışlı ve bol aplikasyon seçeneği mevcuttu. vestel neden vewd denilen uyduruk uygulama marketine talep gören uygulamaları yüklemiyor, yada bir yolu varda yüklemenin ben mi bilmiyorum. Mesela smart ip tv uygulaması, spotify, blu tv, puhu tv vb uyglamaları ben bulamadım..

bence vestelin bu işe acilen el atması lazım. bu zamana kadar inanın çok gözüme batmamıştı ama başka bir tv nin smart sistemi ile karşılaşınca bizim ki cilalı taş devrinden kalma bir sistemmiş onu anladım:hoba1

teraspy teraspy TEKNOwest teknovest VEWD uygulama marketin geliştirilmesi için kime, nereye başvurmalıyız?

B Çevrimdışı
5 Şub 2019
38
35
Merhaba. Toshiba 49L2963dat full hd televizyonumun ekranı kırıldı. Servis değişim talep etti ama 4k olan 49U7763dat tv geldi. Ve tv nin yazılımı diğerine göre eski geldi bana. Ayarlardan yazılım güncelleme istediğimde ise 2017 tarihli yazılım görünüyor ve yeni yazılım yok diyor. Servis şase mb120 dedi. Yazılım yok mudur bu model için? Kırılan tv dr kumanda da netflix youtube tuşları vardı. O kumandayı bununla kullanıyorum ama o tuşlar çalışmıyor

KaLYo Çevrimdışı

KaLYo

Yeni Üye
9 Nis 2018
33
44
Merhaba bende 65ud9650 mb100 mevcuttu Netflix sevdasına değiştirdim oldu bi şekilde pufu tv içinde çekirdek yazılımı buldum onu yükledim sıkıntısız çalıştı ama netflix ağır bastığı için önceki versiyonu yüklemek istedim herşeyi denedim olmadı nasıl olmuşsa mb100 mb211 olmuş ama versiyon mb100 ün v2.7.00 i olarak duruyor full yazılımla geri fabrika versiyonuna yüklemek istiyorum bu konuda yatdımcı olabilecek bir yetkili varsa rica edecektim

F15905A7-B44A-417F-A643-2C20A0EFCDEC.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
teraspy teraspy TEKNOwest teknovest VEWD uygulama marketin geliştirilmesi için kime, nereye başvurmalıyız?
Sevgili BlackB;
vewd uygulaması vestelin değil zaten,vestelle ilişkisi sadece uygulama linkidir,çok önceden, opera tv store olduğu zamanlar bir ara geliştiriciler arasına katılmak istedim,adresi
ama sonra hem yabancı dili unuttuğumdan,hem ilerleyen yaşımdan hemde artık bazı nedenlerden vazgeçtim,fakat hem opera tv sore hemde vewd emulator olarak halen kurcalıyorum doğrusu ?
Bende indirip kurayım dersen eğer indirebilirsin ,virtualbox kullanıyorsan daha da kolay,hazır diski sadece VB'ye ekliyorsun ?
operatv.png

F fikoloji ;
Sevgili fikoloji,lütfen imzanı koyu renkli yazıyla değiştir,ben bile okuyamıyorum neredeyse ?
Kod:
*araştırma yapmadan sorulan sorulara ve çok acil konulara bakmıyorum, burası ücretiz hizmet veren bir sitedir bu nedenle aceleniz varsa servisten destek alınız.
*tv tavsiyesinde bulunmuyorum.
 *Yazılım Yüklemek Her Zaman RİSK içeren bir durumdur. Yazılım Yüklemeden Evvel UYARILARIMIZI Mutlaka Okuyunuz.
 *Forumda Tarafımızdan Paylaşılan Yazılım Konularında Paylaşılan Yazılımların Tamamı Orijinaldir. Ücretsizdir.
 *Üyeler Tarafından Yayınlanan Yazılımların Kaynağı ve Orijinalitesi Bizim Sorumluluğumuzda Değildir.
*Hiç Bir Yüklemenin Sorumlusu Bizler Değiliz. Sorumluluk Her Zaman Yükleyiciye aittir.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
Merhaba bende 65ud9650 mb100 mevcuttu Netflix sevdasına değiştirdim oldu bi şekilde pufu tv içinde çekirdek yazılımı buldum onu yükledim sıkıntısız çalıştı ama netflix ağır bastığı için önceki versiyonu yüklemek istedim herşeyi denedim olmadı nasıl olmuşsa mb100 mb211 olmuş ama versiyon mb100 ün v2.7.00 i olarak duruyor full yazılımla geri fabrika versiyonuna yüklemek istiyorum bu konuda yatdımcı olabilecek bir yetkili varsa rica edecektim
Sevgili KaLYo KaLYo ; senin adında herkese yazayım,ekran resmini görünce artık yazma gereği duydum kusuruma bakma ?
Şimdi MB100 kartı olanlar yazılımı yükleyince MB211 olmuş,her şey iyi ve normal görünüyor,elbette geri dönebilirsiniz fakat buradaki ekran resmini görünce şaşırmadım ve üstteki mesajıma eklemeden özel yazayım dedim,neden derseniz eğer,resme bakınca tvnin neredeyse tüm profilleri yok olmuş yerinde sadece :
Kod:
 FILE NOT FOUND
var,yani tvnin profilleri yok görünüyor,hep diyorum evet,vestel tvler süper değiller ama taş gibiler,ne yaparsanız yapın zor çöküyor,işte net örnek,tabii güzel birşey değil ama tv halen canlı ve servise ihtiyaç duymuyor henüz ?
Kısacası elbette tvlerinizle oynayabilirsiniz,ama bu herzaman tvleriniz geri kurtarılır anlamına da gelmez,bilginiz olsun.

B Çevrimdışı
5 Şub 2019
38
35
Sevgili KaLYo KaLYo ; senin adında herkese yazayım,ekran resmini görünce artık yazma gereği duydum kusuruma bakma ?
Şimdi MB100 kartı olanlar yazılımı yükleyince MB211 olmuş,her şey iyi ve normal görünüyor,elbette geri dönebilirsiniz fakat buradaki ekran resmini görünce şaşırmadım ve üstteki mesajıma eklemeden özel yazayım dedim,neden derseniz eğer,resme bakınca tvnin neredeyse tüm profilleri yok olmuş yerinde sadece :
Kod:
 FILE NOT FOUND
var,yani tvnin profilleri yok görünüyor,hep diyorum evet,vestel tvler süper değiller ama taş gibiler,ne yaparsanız yapın zor çöküyor,işte net örnek,tabii güzel birşey değil ama tv halen canlı ve servise ihtiyaç duymuyor henüz ?
Kısacası elbette tvlerinizle oynayabilirsiniz,ama bu herzaman tvleriniz geri kurtarılır anlamına da gelmez,bilginiz olsun.

Hocam merhaba benim sorunum için de yardımcı olabilir misiniz. Değişimden üst model tv geldi ama menü çok yavaş ve kullanışsız geldi. Ayarlardan baktım yazılım tarihi 2017 ve yeni güncelleme yok diyor. Servis de güncelleme ypk dedi. Mb120 şase içim cihaz.

Screenshot_20190205-221242_WhatsApp.jpg

Bu yazılım güncel ve kullanışlı mı sizce? Eski kumandadaki youtube netflix gibi tuşlar bunda çalışmıyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
Hocam merhaba benim sorunum için de yardımcı olabilir misiniz. Değişimden üst model tv geldi ama menü çok yavaş ve kullanışsız geldi. Ayarlardan baktım yazılım tarihi 2017 ve yeni güncelleme yok diyor. Servis de güncelleme ypk dedi. Mb120 şase içim cihaz.Bu yazılım güncel ve kullanışlı mı sizce? Eski kumandadaki youtube netflix gibi tuşlar bunda çalışmıyor
İnan bu konuda fikir yürütemem,üst model demişsin sevgili Bayezidthethunderbolt,yazılım tarihlerine aldanmamak lazım,genelde bunları değiştirmezler,ama sen tvnin arkasındaki veya kutusundaki barkod resmini okunaklı olarak burada yayınlarsan sevgili @fikoloji ve @teknovest dostlarım kesin bilgiyi verirler,yardımcı olamadığım için üzgünüm.

B Çevrimdışı
5 Şub 2019
38
35
İnan bu konuda fikir yürütemem,üst model demişsin sevgili Bayezidthethunderbolt,yazılım tarihlerine aldanmamak lazım,genelde bunları değiştirmezler,ama sen tvnin arkasındaki veya kutusundaki barkod resmini okunaklı olarak burada yayınlarsan sevgili @fikoloji ve @teknovest dostlarım kesin bilgiyi verirler,yardımcı olamadığım için üzgünüm.
İlginiz için teşekkürler seri no bu hocam

Screenshot_20190205-223540_WhatsApp.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

@Bayezidthethunderbolt,
8698902735759

VPAZ 20273575

R Çevrimdışı

Rusixx

Yeni Üye
29 Ocak 2018
20
arkadaşalr slm
Vestel
sn: 6905405 200364
17mb61 2.5
full yada kurtarma yazılımı paylaşırmısınız ...

Geri
Üst Alt