A Çevrimdışı

aydın fıratlı

Yeni Üye
2 Şub 2019
11
39
size vermiş olduğum kurtarma yazılımını deneyin . öncesinde servisde işlem görmüşmüydü.
Hayır kahramanlik yapayim derken kökten gitti sizin link denedim olmuyor malesef indirdim flas ha attim denedim olmuyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hayır kahramanlik yapayim derken kökten gitti sizin link denedim olmuyor malesef indirdim flas ha attim denedim olmuyor
Servis görmemisti

3 Çevrimdışı

34girdap

Yeni Üye
31 Ocak 2019
30
33
Merhaba Arkadaşlar VESTEL marka televizyonum var ilk açılışta ekrandaki resim geliyor sonra tv açılıyor cihazın versiyonu ve çıkan ilk resim ektedir napmam lazım yardım ?

20190131_204741.jpg
20190131_200840.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba Arkadaşlar VESTEL marka televizyonum var ilk açılışta ekrandaki resim geliyor sonra tv açılıyor cihazın versiyonu ve çıkan ilk resim ektedir napmam lazım yardım ?

20190131_204741.jpg
20190131_200840.jpg
selam,
büyük ihtimalle flaş bellekteki bir resmi ekran açılış logosu yapmışsınız.
link:
linkteki dosyayı indirin.
  1. USB bellek içerisinde "spi" isimli bir klasör oluşturulur.
  2. boot_logo.bin dosyası USB içerisindeki spi klasörüne kopyalanır.
  3. USB bellek TV'nin USB portuna takılır
  4. Service menüden "USB operations" yapılır
  5. Power on/off sonrası yeni dosyalar yüklenmiş olacaktır.
veya seri numarası verin full yazılım atıp deneriz

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
559
selam,
büyük ihtimalle flaş bellekteki bir resmi ekran açılış logosu yapmışsınız.
link:
linkteki dosyayı indirin.
  1. USB bellek içerisinde "spi" isimli bir klasör oluşturulur.
  2. boot_logo.bin dosyası USB içerisindeki spi klasörüne kopyalanır.
  3. USB bellek TV'nin USB portuna takılır
  4. Service menüden "USB operations" yapılır
  5. Power on/off sonrası yeni dosyalar yüklenmiş olacaktır.
veya seri numarası verin full yazılım atıp deneriz

Peki MB90 MB91 MB92 MB95 MB95M MB96.ZİP yazıyor diğer tüm modeller içinde uyumlu mu bu sistem.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
959
41
merhaba,
geçtiğimiz günlerde kuzenimin aldığı LG Oled tv'nin smart menüsünü kullandım. inanılmaz kullanışlı ve bol aplikasyon seçeneği mevcuttu. vestel neden vewd denilen uyduruk uygulama marketine talep gören uygulamaları yüklemiyor, yada bir yolu varda yüklemenin ben mi bilmiyorum. Mesela smart ip tv uygulaması, spotify, blu tv, puhu tv vb uyglamaları ben bulamadım..

bence vestelin bu işe acilen el atması lazım. bu zamana kadar inanın çok gözüme batmamıştı ama başka bir tv nin smart sistemi ile karşılaşınca bizim ki cilalı taş devrinden kalma bir sistemmiş onu anladım:hoba1

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
@tek
Abiler yardim edin lütfen ahmet abinin selamıda var

TEKNOwest teknovest abi sen yardım et ne yapacam ben

20190202_000627c04267ecb0283e44.jpg

Ne olur yardım edin
Seri numarası nerede yazar bilmiyorum
yükledim şu an televiyon acıldı ama hiç birşey kalmadı kanal vs geri gelmiyot
televizyon iyice kafayı yedi aynı hata devam ediyor ip tv de ses var görüntü yok ve wriless display çıkmıyor telefonu bağlamak istiyorum eskiden oluyor idi şimdi yazmıyor dahi
eski yazılıma dönme şansımız yokmu
fikololi abi full yazılımı yükledim ss ip tv düzelmedi ama wireless display özelliği varda benim cihazda oda silinmiş kaynaklardan aktif etmek içim baktım ama orada yok acil yardım et lütfen
İlk önce çekirdek yazılım attık sırf ss ip TVde arada donmalar oluyor die atmaz olaydık çekirdek yazılımda ses var görüntü yok olayı oldu sonra dediler full yazılım şimdide ss ip TVde yine ses var görüntü yok ve wriless display de gitti keşke arada sırada donsa idi yapacağımız başka birşey yok mu şimdi bizim
Ss ip TV için forumda denilen herseyi denedim hem ts olarak hem m3u8 olarak ama düzelmedi maalesef üç kez attım üst üstte yazılımı da değişen birşey olmadı ne kadar kolay diyorsun servis çağır die benim TV de sorun yok idi sizin verdiğiniz yazılımlar ile TV bu hale geldi ve ne masraf çıkacak Allah biliyor birde bana trip atıyorsun hazır cvp bekliyor die ayıptır sizin yazılımı yanlış atma şansınız yok değilmi

selam,
senin için vestelin bütün drive sitelerini helak ettim
2 tane full yazılım buldum
önce bunu dene :
eğer sorun devam eder se bunu dene:
yükleme anlatımı için Tıklayınız
full adımlarını uygulayın.
not: dosya boyutu nedeni ile, rar içinde rar var lütfen rarlardan dosyaları çıkarıp boş bir flaşa atınız.
ilk başta ne yazılımını yüklediniz ne yaptınız bilemem,ses var görüntü yok için iptv firmanız la iletişime geçiniz. Eğer sorun devam ederse yazılımsal değildir, buradan yapabileceğim destek anca budur. bilginiz olsun

E Çevrimdışı

ERKAN67800

Yeni Üye
4 Kas 2018
16
36
selam,
senin için vestelin bütün drive sitelerini helak ettim
2 tane full yazılım buldum
önce bunu dene :
eğer sorun devam eder se bunu dene:
yükleme anlatımı için Tıklayınız
full adımlarını uygulayın.
not: dosya boyutu nedeni ile, rar içinde rar var lütfen rarlardan dosyaları çıkarıp boş bir flaşa atınız.
ilk başta ne yazılımını yüklediniz ne yaptınız bilemem,ses var görüntü yok için iptv firmanız la iletişime geçiniz. Eğer sorun devam ederse yazılımsal değildir, buradan yapabileceğim destek anca budur. bilginiz olsun
Herşey için çok sağol yinede akşam eve geçince deneyeceğim ilk çekirdek yazılım yükledim 2.7.00 yükselttim. Her ne ise sağol onlarıda deneyip artık olmaz ise servis çağıracağım

Geri
Üst Alt