A Çevrimdışı

aydın fıratlı

Yeni Üye
2 Şub 2019
11
39
Değerli Arkadaşlarım;

Günümüz koşullarında artık hepimizin bildiği üzere Dijital yaşamın kaçınılmazı ve temeli YAZILIM konusudur.

Yine bilindiği üzere FULL yazılımlar ürünümüzün yapı taşıdır.

Bu konu başlığı altında VESTEL üretiminde olan

VESTEL
REGAL
SEG
FİNLUX
HI LEVEL
TVİSİON
TELEFUNKEN
HİTACHİ

ve daha hatırlayamadığım tüm TV ürünlerinin FULL yazılımlarını paylaşmaya çalışacağım.

FULL yazılımlardaki sorun, boyutun büyük ve paylaşımın zaman alıyor olmasıdır bu nedenle sizlerden tek ricam, ''BULUNSUN'' mantığı ile yazılım talep etmemenizdir.

Bu Doğrultuda talepleriniz esnasında öncelikle TV seri numarası, sonrasında da yaşadığınız hangi soruna istinaden yazılım talep ettiğinizi yazmanızı rica ediyorum.

Yazılımları elimden geldiğince kısa sürede sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Konu zaman içerisinde revize edilecektir.

20190202_214151.jpg

arkadaşlar televizyonuma güncelleme yapayım derken ekran komple gitti yeni yazılım için yardımınıza ihtiyacım var@Ado, F fikoloji

20190202_214151c3924d3eb92d9a83.jpg

TEKNOwest teknovest

Değerli Arkadaşlarım;

Günümüz koşullarında artık hepimizin bildiği üzere Dijital yaşamın kaçınılmazı ve temeli YAZILIM konusudur.

Yine bilindiği üzere FULL yazılımlar ürünümüzün yapı taşıdır.

Bu konu başlığı altında VESTEL üretiminde olan

VESTEL
REGAL
SEG
FİNLUX
HI LEVEL
TVİSİON
TELEFUNKEN
HİTACHİ

ve daha hatırlayamadığım tüm TV ürünlerinin FULL yazılımlarını paylaşmaya çalışacağım.

FULL yazılımlardaki sorun, boyutun büyük ve paylaşımın zaman alıyor olmasıdır bu nedenle sizlerden tek ricam, ''BULUNSUN'' mantığı ile yazılım talep etmemenizdir.

Bu Doğrultuda talepleriniz esnasında öncelikle TV seri numarası, sonrasında da yaşadığınız hangi soruna istinaden yazılım talep ettiğinizi yazmanızı rica ediyorum.

Yazılımları elimden geldiğince kısa sürede sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Konu zaman içerisinde revize edilecektir.
@Ado, F fikoloji@Ado,
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

A Çevrimdışı

aydın fıratlı

Yeni Üye
2 Şub 2019
11
39
E
A aydın fıratlı, anakartın mb 81 olduğundan eminseniz kurtarma linki
[Gizli içerik]
Eminim kardeşim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

A aydın fıratlı, anakartın mb 81 olduğundan eminseniz kurtarma linki
[Gizli içerik]
denedim kırmızı ışık yanıp sönmeye başlıyor usb de öyle 10 saniye sürmeden tv nin kırmızı ışığı sönüyor ve ekran yanıyor ama kap kara

Son düzenleme:
Z Çevrimdışı

zoradam45

Yeni Üye
29 Tem 2018
3
51
Vestel tv 42FA7500 FULL YAZILIM
Ado hocam yanlış yazılım yükledim tv açılış ekranında kalıyor açılmıyor ne yapmalıyım bi yardım ederseniz sevinirim sanırım full yazılım lazım ama onu da nasıl atacağımı bilmiyorum yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim

A Çevrimdışı

aydın fıratlı

Yeni Üye
2 Şub 2019
11
39
Vestel tv 42FA7500 FULL YAZILIM
Ado hocam yanlış yazılım yükledim tv açılış ekranında kalıyor açılmıyor ne yapmalıyım bi yardım ederseniz sevinirim sanırım full yazılım lazım ama onu da nasıl atacağımı bilmiyorum yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim
aynı sıkıntı bendede mevcut çözülmedi

E Çevrimdışı

ERKAN67800

Yeni Üye
4 Kas 2018
16
36
Full yazılım istediniz bende verdim. Full demek fabrika ayarları yazılımı demek. Formda kurulum anlatımları var bakınız
fikololi abi full yazılımı yükledim ss ip tv düzelmedi ama wireless display özelliği varda benim cihazda oda silinmiş kaynaklardan aktif etmek içim baktım ama orada yok acil yardım et lütfen

Geri
Üst Alt