S Çevrimdışı

starboss

Yeni Üye
5 Eyl 2024
15
74
Tv deki sorun nedir?
Tamir sırasında Lg tv ye vestel M140 kart takılmış.Görüntü ters olarak geliyor.
Size her servis menü resmini göndermiştim ve bana program yüklemeye gerek yok ve başka başlık altında ara dediniz ...ama ben Hiçbir yerde bulamadım Peki servis menüsü içinde herhangi bir ayarla yapmak mümkün değil mi.. YouTube'da bazı menülerde panel settings diye bir satır geliyor buradan ekran düzeltiliyor Ama bu benim servis menüsünde yok..

20240904_162424882e8d7f4895c02e.jpg

Ustam yardımını Rica

yokoono Çevrimdışı

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,572
73
Tamir sırasında Lg tv ye vestel M140 kart takılmış.Görüntü ters olarak geliyor.
Size her servis menü resmini göndermiştim ve bana program yüklemeye gerek yok ve başka başlık altında ara dediniz ...ama ben Hiçbir yerde bulamadım Peki servis menüsü içinde herhangi bir ayarla yapmak mümkün değil mi.. YouTube'da bazı menülerde panel settings diye bir satır geliyor buradan ekran düzeltiliyor Ama bu benim servis menüsünde yok..

20240904_162424882e8d7f4895c02e.jpg

Ustam yardımını Rica
Save the panel profile from the TV and post it here to return the image.

S Çevrimdışı

sedat5

Yeni Üye
6 Eyl 2024
4
52
:polis
Merhabalar,

Vestel 40FA5050 televizyonum açtığımda sadece logo gösteriyor ve sonra ekran simsiyah kalıyor, hiçbir şeye cevap vermiyor.
Tv orijinaldir ve hiçbir parçası değişmemiş, hiç yazılım güncellenmemiştir.
Acil yardımınızı talep ediyorum, ilgili yazılımı gönderebilir misiniz lütfen?
Önceden teşekkürler.
TV etiketi ektedir.

Televizyon-etiket.jpg
Could anyone please help? I need urgent fix for the "no display after logo" problem for this TV! Please help!

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,845
Bana da yardımcı olursanız sevinirim. Bir önceki sayfada gönderdim problemi
Elektrik kesintisi nedeniyle mi bilmiyorum ama tv açılırken kapanıp tekrar açılıyor .
Sadece zaman zaman açıl şekilde kalıyor.

FF8540C9-E9EC-472D-94E6-0FCEDB3A3916.jpg
Kendi kendine kapanıp açılması arızanın donanımsal olduğunu gösterir. Güç kartı kontrol edilmeli.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,845
Merhabalar,

Vestel 40FA5050 televizyonum açtığımda sadece logo gösteriyor ve sonra ekran simsiyah kalıyor, hiçbir şeye cevap vermiyor.
Tv orijinaldir ve hiçbir parçası değişmemiş, hiç yazılım güncellenmemiştir.
Acil yardımınızı talep ediyorum, ilgili yazılımı gönderebilir misiniz lütfen?
Önceden teşekkürler.
TV etiketi ektedir.

Televizyon-etiket.jpg
kurtarma yazılımı bildirim çanından ulaşabilirsin.

S Çevrimdışı

sedat5

Yeni Üye
6 Eyl 2024
4
52
kurtarma yazılımı bildirim çanından ulaşabilirsin.
Çok teşekkür ederim ama çalışmadı. Dediğiniz tüm adımları uyguladım. Led hızlı hızlı yanıp söndükten sonra ekrana sadece ışık gelip kalıyor. 3 defa üst üste denedim, her defasında 5 dakika bekledim ama durum aynı.

Başka bir versiyon var mıdır acaba deneyebileceğimiz?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,845
Çok teşekkür ederim ama çalışmadı. Dediğiniz tüm adımları uyguladım. Led hızlı hızlı yanıp söndükten sonra ekrana sadece ışık gelip kalıyor. 3 defa üst üste denedim, her defasında 5 dakika bekledim ama durum aynı.

Başka bir versiyon var mıdır acaba deneyebileceğimiz?
full yazılım verildi.

Geri
Üst Alt