A Çevrimdışı

adem5

Yeni Üye
8 Mar 2024
8
40
Hımm, bence önce bir tak bakalım ,sana ne gibi sorunlar gösterecek,bence alınan kartta yazılım vardır mutlaka, bu arada MB95 en riskli karttır, 2 türlü bellek ile üretilmiştir, 1mb ve 2 mb ,kartın tam seri numarasının istenmesinin de nedeni budur :ok
anladım bır kart vardı elımde taktım cıhaz stanby geldı actıgımda ledlerı acıp kapadı acıp kapadı yenı bır kart ıstedım meslektasımızdan onu deneyecem arızalı o taktıgın dendı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,264
65
anladım bır kart vardı elımde taktım cıhaz stanby geldı actıgımda ledlerı acıp kapadı acıp kapadı yenı bır kart ıstedım meslektasımızdan onu deneyecem arızalı o taktıgın dendı

Arızalı denilen kart yeni aldığın mı :alala
Ve ben çıkıyorum maalesef :)

Y Çevrimdışı

yanar

Yeni Üye
18 Haz 2024
1
33
Selamın aleyküm hayırlı geceler. bi hususta yardımınızı istiyorum kafayı yemek üzereyim. tv kendi kendine açılıp kapanıyor ve logo ekranını geçmiyor. araştırırken yazılımla alakalı olduğunu anladım. ama yazılımı nedir? Hangi yazılımı indirip kurayım ?

thumbnail_image084b01f43b3b5be75.jpg

nerden bulurum bilmiyorum. Allah rızası içi bi yardımcı olun, kafayı yemek üzereyim. Marka model resimdeki ürün.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,443
Selamın aleyküm hayırlı geceler. bi hususta yardımınızı istiyorum kafayı yemek üzereyim. tv kendi kendine açılıp kapanıyor ve logo ekranını geçmiyor. araştırırken yazılımla alakalı olduğunu anladım. ama yazılımı nedir? Hangi yazılımı indirip kurayım ?

thumbnail_image084b01f43b3b5be75.jpg

nerden bulurum bilmiyorum. Allah rızası içi bi yardımcı olun, kafayı yemek üzereyim. Marka model resimdeki ürün.
Yazılım verildi bildirimi kontrol edin yükleme talimatı orada yazıyor uygulayın

S Çevrimdışı

sedat5

Yeni Üye
6 Eyl 2024
4
52
Merhabalar,

Vestel 40FA5050 televizyonum açtığımda sadece logo gösteriyor ve sonra ekran simsiyah kalıyor, hiçbir şeye cevap vermiyor.
Tv orijinaldir ve hiçbir parçası değişmemiş, hiç yazılım güncellenmemiştir.
Acil yardımınızı talep ediyorum, ilgili yazılımı gönderebilir misiniz lütfen?
Önceden teşekkürler.
TV etiketi ektedir.

Televizyon-etiket.jpg

Y Çevrimdışı

YzcHalil

Yeni Üye
5 Eyl 2024
2
34
Yazılım verildi bildirimi kontrol edin yükleme talimatı orada yazıyor uygulayın
Bana da yardımcı olursanız sevinirim. Bir önceki sayfada gönderdim problemi
Elektrik kesintisi nedeniyle mi bilmiyorum ama tv açılırken kapanıp tekrar açılıyor .
Sadece zaman zaman açıl şekilde kalıyor.

FF8540C9-E9EC-472D-94E6-0FCEDB3A3916.jpg

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

ampulyanakis

Yeni Üye
6 Eyl 2024
2
34
Merhaba,

MB120 vestel cihazım ilk açılışta kendi kendine kapanıp açılmaya başladı, 3-5 kez kapanıp açıldıktan sonra açık kalıyor.

Mevcut yazılım sürümü (Raphael) (V.2.45.29.1)

Anakartım orijinal. Parça değişimi olmadı. Yazılım göndermenizi rica ederim.

tUh-iYpA.jpg

8KEHvVYa.jpg

Teşekkürler

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt