E Çevrimdışı
15 Ağu 2022
26
40
Merhaba;
full yazılım ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz.

WhatsApp-Image-2024-07-03-at-11.24.27-1.jpg
WhatsApp-Image-2024-07-03-at-11.24.27-2.jpg
WhatsApp-Image-2024-07-03-at-11.24.27.jpg
yardımcı olabilirmisiniz

G Çevrimdışı

gatos45

Yeni Üye
22 Kas 2020
19
69
after try to download somthig says "

Oops! We ran into some problems.​

Your permission does not meet to extra requirements to download this resource. Please feel free to contact us if you need any further information. "

why ?

I Çevrimdışı

icivan

Yeni Üye
4 Tem 2024
1
34
WhatsApp-Image-2024-07-04-at-17.02.27.jpg

Televizyonu açtığımızda VESTEL logosu geliyor ancak 1-2 milisaniye sonra kayboluyor. Ses olmasına rağmen görüntü gelmiyor. Full yazılım için yardımcı olabilir misiniz? Televizyon hiç tamir görmedi, orijinal anakart üzerinde diye biliyorum.

C Çevrimdışı

celalperen

Yeni Üye
3 Tem 2024
3
30
Merhaba,

Öncelikle şimdiden yardımınız için teşekkür ederim. Arkadaşımın vestel marka bir televizyonu var ve yaklaşık 1 haftadır kullanamıyor. Durumu fark edince internette biraz araştırma yaparak bu formu buldum. Televizyon kırmızı ışığı yanıp sönüyor ardından vestel logosu ekrana gelip gidiyor. Bir süre sonra kırmızı ışık sabit kalıyor ardından tekrar açtığınızda yine logo gelip gidiyor ve beklerseniz 5 dk içinde bu olay tekrarlanıyor.

Burada televizyona ilişkin bilgilerin yer aldığı etiketi paylaşıyorum.

Not: konu actim ancak butun talepler yazinca buraya da eklemek istedim, yanlislik olduysa kusura bakmayin.
WhatsApp-Image-2024-07-04-at-12.08.06.jpg

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,701
Merhaba,

Öncelikle şimdiden yardımınız için teşekkür ederim. Arkadaşımın vestel marka bir televizyonu var ve yaklaşık 1 haftadır kullanamıyor. Durumu fark edince internette biraz araştırma yaparak bu formu buldum. Televizyon kırmızı ışığı yanıp sönüyor ardından vestel logosu ekrana gelip gidiyor. Bir süre sonra kırmızı ışık sabit kalıyor ardından tekrar açtığınızda yine logo gelip gidiyor ve beklerseniz 5 dk içinde bu olay tekrarlanıyor.

Burada televizyona ilişkin bilgilerin yer aldığı etiketi paylaşıyorum.

Not: konu actim ancak butun talepler yazinca buraya da eklemek istedim, yanlislik olduysa kusura bakmayin.
WhatsApp-Image-2024-07-04-at-12.08.06.jpg
Merhaba hoş geldiniz. Size kurtarma yazılımı verdim sağ üstteki bildirim çanından yazılıma ulaşabilirsin indirme linki ve kurulum talimatları aynı yerde.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,701
WhatsApp-Image-2024-07-04-at-17.02.27.jpg

Televizyonu açtığımızda VESTEL logosu geliyor ancak 1-2 milisaniye sonra kayboluyor. Ses olmasına rağmen görüntü gelmiyor. Full yazılım için yardımcı olabilir misiniz? Televizyon hiç tamir görmedi, orijinal anakart üzerinde diye biliyorum.
tv'den ses gelirken ekrana fener tutatak görüntü var mı kontrol edin.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,701
after try to download somthig says "

Oops! We ran into some problems.​

Your permission does not meet to extra requirements to download this resource. Please feel free to contact us if you need any further information. "

why ?
Televizyonun arkasında bulunan seri numaraların olduğu etiketi ve tv'de yaşadığınız sorun neyse burada paylaşın.

Geri
Üst Alt