Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,622
Sorunum cozulmedi düzgün bir cevap alamadım.Forumu kullanmayı bilmiyorum kusura bakmayın bir daha yazmayacağım.Kolay gelsin
verdiğiniz bilgiler yetersiz. Kart değişimi yapmışsınız fakat yeni kartı serisi bilgisi yok. Yazılımlar kartın seri numarasına göre verilir.
Kısaca hastasınız ama doktora hastalığınız hakkında bilgi veremiyorsunuz.

S Çevrimdışı

serkan koc

Yeni Üye
20 Ağu 2019
26
42
Selamlar.. 43ud8360 televizyon sürekli restart ediyor "vestel logosu" gelip gidiyor.. çekirdek yazılımı denedim upgrade eror hatası veriyor tekrar aynı döngü devam ediyor.
full yazılım var ise denemek istiyorum.. anakart 17mb130s

IMG-20240626-WA0002.jpg

S Çevrimdışı

suattanriver

Yeni Üye
22 Haz 2024
21
41
size yazılım verilmiş. Yüklediniz mi.? Yüklediyseniz son durum nedir.?
Yazılımı yüklemeye çalışıyorum usb belleği fat 32 olarak formatladim.220 beslemeyi takmadan önce kumandadan Ok tuşuna basılı tutuyorum ve enerjiyi veriyorum,15 kez blink yapıyor vestel yazısı geliyor ve standby hızlı hizli yanip sönmüyor.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,622
Yazılımı yüklemeye çalışıyorum usb belleği fat 32 olarak formatladim.220 beslemeyi takmadan önce kumandadan Ok tuşuna basılı tutuyorum ve enerjiyi veriyorum,15 kez blink yapıyor vestel yazısı geliyor ve standby hızlı hizli yanip sönmüyor.
flash belleğin gpt bölümlü olabilir rufus programıyla kontrol edin MBR çevirin disk biçimi de fat32 olacak

Geri
Üst Alt