N Çevrimdışı

nasmi.gr

Yeni Üye
31 Eki 2021
27
54
I have nothing in the archive for this TV.

toshiba58uaeaf8825b68d73711.jpg

17MB170bd359f598349d154.jpg
17MB170.jpg

VES580.jpg

S Çevrimdışı

suattanriver

Yeni Üye
22 Haz 2024
23
41
Bulamadim ne yazık ki rica etsem görünür Bi şekilde atabilirmisiniz
Anakartlarin barkod numaraları farklı ama kart 17mb82 ikiside yazılım ile düzelirim by trol

S suattanriver, yok malesef programı yon ergedeki gibi atmaya çalışıyorum Ok tuşuna basılı tutup enerjiyi verdiğimde 15.kez blink yaptıktan sonra standby ledi sonuyor vestel logosu gelip gidiyor

S suattanriver, yok malesef programı yon ergedeki gibi atmaya çalışıyorum Ok tuşuna basılı tutup enerjiyi verdiğimde 15.kez blink yaptıktan sonra standby ledi sonuyor vestel logosu gelip gidiyor

S suattanriver, by_trol

Son düzenleme:
O Çevrimdışı

OrangePower

Yeni Üye
26 Haz 2024
2
21
HL49FIL403/0216 Akıllı Hi-Level TV'nin anten yayın ve ekran yansıtma görüntüsünde negatife benzer renk bozuklukları oluyor. Ana menü veya chrome da böyle bir durum olmadığı halde yalnızca yayınlarda böyle bir sıkıntı var. TV içerisinden yazılım güncellemeye çalıştım ancak işe yaramadı, fabrika ayarlarına döndürdüm yine aynı sorun oldu. Core yazılım elinizde var mı acaba? İyi günler.

image071e9d1a5e34d885.png

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

Tahsin38

Yeni Üye
25 Mar 2020
18
49
Merhaba arkadaşlar,
Regal 55R754UA9 android televizyonum var, 2 hafta kadar önce yazılım güncellemesi yaptık, önceki versiyona tekrar nasıl alabiliriz, garantisi devam ediyor.
Müşteri hizmetlerine yazdım hiç oralı olmadı

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,930
Anakartlarin barkod numaraları farklı ama kart 17mb82 ikiside yazılım ile düzelirim by trol

S suattanriver, by_trol
üstat size yazılım verilmiş ve dosyayı 14:32'de indirmişsiniz. Alakasız çoğu konuların altına ustaların nicklerini etiketlemeye devam ediyorsunuz sorun nedir.?

S Çevrimdışı

suattanriver

Yeni Üye
22 Haz 2024
23
41
üstat size yazılım verilmiş ve dosyayı 14:32'de indirmişsiniz. Alakasız çoğu konuların altına ustaların nicklerini etiketlemeye devam ediyorsunuz sorun nedir.?
Sorunum cozulmedi düzgün bir cevap alamadım.Forumu kullanmayı bilmiyorum kusura bakmayın bir daha yazmayacağım.Kolay gelsin

Geri
Üst Alt