slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Merhaba. SEG 40SBF500 model cihazımızı açtığımızda logo ekrana geliyor ve gitmiyor. Standby ışığı yanıp sönüyor. Cihaz öylece kalıyor. Yardımınızı rica ediyoruz.

TV-1.jpg
TV-2.jpg
Kurtarma yazılımı verildi. Detaylar için imzama bakın.

Ö Çevrimdışı

Özdenözden

Yeni Üye
23 Ara 2023
11
45
Merhaba Ustalarım,
Vestel 43fb5000 TV için daha önce yazılım talebinde bulunmuştum, verilen yazılımın yüklemesini bir türlü beceremedim, talimatlara aynen uyuyorum usb belleği fat32 ile biçimlendirdim verilen 2 dosyayı klasörsüz bir şekilde kopyaladım, belleğim 4gb yükleme esnasında standby ışığı saatlerce yanıp sönüyor TV açılmıyor. TV nin arkasındaki etiketi ve anakart resmini ekliyorum, yardımlarınızı rica ederim.

IMG_20240416_17060947e63b1a356d92ca.jpg

IMG_20231209_1816478a6744da6a8bc603.jpg

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Merhaba Ustalarım,
Vestel 43fb5000 TV için daha önce yazılım talebinde bulunmuştum, verilen yazılımın yüklemesini bir türlü beceremedim, talimatlara aynen uyuyorum usb belleği fat32 ile biçimlendirdim verilen 2 dosyayı klasörsüz bir şekilde kopyaladım, belleğim 4gb yükleme esnasında standby ışığı saatlerce yanıp sönüyor TV açılmıyor. TV nin arkasındaki etiketi ve anakart resmini ekliyorum, yardımlarınızı rica ederim.

IMG_20240416_17060947e63b1a356d92ca.jpg

IMG_20231209_1816478a6744da6a8bc603.jpg
Rica ederim. 🙏 Anne ve babaya selamlar. Tv yazılımın ön yükleme boot kısmını yüklemiştir. Size kötü bir haberim var forumda anlamsız nicklere izin vermiyoruz profilinize ait bölüme girip kişisel detaylar seçeneğinden değiştir seçip kendinize uygun bir nick talebinde bulunun.
Önce nick değişim talebini ivedilikle yapın. 23 Aralıktaki mesajın sonucunda halen değişim yapılmamış!

By_Trol ustam, ihtiyar Anne ve Baba' ma ait bir televizyon idi talimatları dikkatlice okudum elimde en küçük 16gb flash bellek olmasına rağmen denemeye değer deyip bir koşu gittim dediklerinzi uyguladım sanırım yükleme başarısız oldu, tv nin yükleme esnasındaki hızlı yanıp sönen kırmızı ışığının durumu 10dkk boyunca değişiklik göstermedi fişi çekmek zorunda kaldım fakat ne enterasandırki tekrar taktığımda cihaz açıldı. Şuan çalışır durumda 4gb bir flash bellek edinir edinmez tekrar yükleme yapıp sonucu paylaşacağım.

Not; Anne ve Babam yaşa bağlı olarak evden çok çıkamadıkları için tek eylenceleri televizyonlarıydı, size nasıl dua ettiklerini tahmin bile edemezsiniz. Bende bu karşılıksız bilgi tecrübe ve paylaşımınız için sonsuz teşekkür ederim.

Saygılarımla
TV açıldı demişsiniz. Tekrar mı arızalandı ne oldu?

Ö Çevrimdışı

Özdenözden

Yeni Üye
23 Ara 2023
11
45
Önce nick değişim talebini ivedilikle yapın. 23 Aralıktaki mesajın sonucunda halen değişim yapılmamış!

TV açıldı demişsiniz. Tekrar mı arızalandı ne oldu?

Değişiklik için talepte bulunmuştum, yapabileceğime dair dönüş yapıldı fakat sisteminiz erişime müsaade etmiyor.

Son düzenleme:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Aşağıdaki kocaman TELEVİZYON YAZILIM TALEBİ mesajını da görmeyip bu şekilde spam yapan üyelerimiz;

O ozer09 Üyemiz uzaklaştırılmıştır.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Teşekkür ederim. Yazılımı söylenilen şekilde yükledim iki kez de denedim ancak bir sonuç alamadım. Aynı problem devam ediyor. Farklı yazılım denememiz lazım galiba, dönüşünüzü bekliyorum.
MB140 anakartlar flash bellek seçer. Farklı belleklerle denemeniz gerekebilir. Her ihtimale karşı bir yazılım daha veriyorum. İkisini de deneyin. Ayrıca flash belleği win11 altında formatlıyorsanız, Disk genius programı ile Boot sektörünü mbr yapın. Aktif partition olarak ayarlayın ve ondan sonra fat32 formatlayın. Bunlar olmazsa yine TV belleği görmez.

Diğer kurtarma yazılımı verildi.

B Çevrimdışı

BETA ELEKTRONİK

Yeni Üye
4 Mar 2020
35
23
1608cde3-18da-46ac-84e0-8d6ad2686a2f.jpg

e57a34d1-d47e-47fc-8cdf-6896f20ed0d5.jpg

MERHABA ARKADAŞLAR KOLAY GELSİN RESİM GÖNDERDİĞİM TV İÇİN FULL YAZILIM GEREKİYOR YARDIMINIZI RİCA EDİYORUM

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

cemyikilmaz

Yasaklı Üye
24 Nis 2020
2
42
hı level mb120 anakart için yazılım yüklemek istiyorum. iyi günler

vestel mb120 anakrt için sitenizdeki uygun yazılımı talep ediyorum. talep zorunluymuş diye yazıyorum.iyi günler iyi çalışmalar

vestel marka mb120 anakartlı televizyon için yazılım talebi doldurmam gerektiği için yazıyorum. ne yaptığımı biliyorum. iyi günler diliyorum.

hı level marka mb120 anakartlı televizyon için yazılım talebi doldurmam gerektiği için yazıyorum. ne yaptığımı biliyorum. iyi günler diliyorum.

tv-resim.jpg

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

Fuad21

Yasaklı Üye
2 Haz 2020
6
25
17MB97-98 güncelleme ve youtube çözüm; mb97youtube calısmoyor yazılımı gerı cekme ıznı ıstıyorum vestel

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt