S Çevrimdışı

serkant

Yeni Üye
22 Mar 2024
2
36
Yazılım verildi bildirimi kontrol edin yükleme talimatı orada yazıyor uygulayın sonucu
Yükleme talimatında maksimum 4gb flash kullanılması gerektiği yazıyor. Bulunduğum yer ve bölgede buna ulaşmam imkansız elimde 32 gb var ve kurtarma bu bellek ile başlamadı denedim yine de. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

E Çevrimdışı

erginuys

Yeni Üye
23 Mar 2024
3
35
merhaba
Vestel 55UB9100S cihazım SN 7800956-700174 güncel yazılımına ihtiyacım var. destek olurmusunuz.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,650
Merhaba, Vestel 65UD9000 TV açılmıyor Vestel logosu geliyor ve restart ediyor. Çok nadir TV açılıyor. Açılınca normal çalışıyor. Bunun için full yazılım varmıdır?
Anakart orjiinal 17MB130S
Panel yazılım etiketteki : 10123125 1911 900234
S/N : 8337564 900234
Teşekkürler...

Şimdiden teşekkürler. Bekliyor olacağım.
Yazılım verildi bildirimi kontrol edin yükleme talimatı orada yazıyor uygulayın sonucu yazın.

C Çevrimdışı

civisitivi

Yeni Üye
14 Kas 2020
6
37
merhaba, ekte güncel versiyonu ve model numaralarını gönderdiğim tv için en son yazılımı indirmek istiyorum, genel olarak kendi kendine kırmızı ışığın yanıp sönmesi tv'nin açılıp kapanması, harici ses sisteminin tv kumandasından kontrol edilememesi gibi sorunlarım var. bu son yazılımın bu sorunları çözeceğinden emin değilim ancak son sürüm yüklü olmasını tercih ederim. dosyaya erişim için yardımcı olursanız sevinirim.

IMG_1013.jpg
IMG_1012.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,650
merhaba, ekte güncel versiyonu ve model numaralarını gönderdiğim tv için en son yazılımı indirmek istiyorum, genel olarak kendi kendine kırmızı ışığın yanıp sönmesi tv'nin açılıp kapanması, harici ses sisteminin tv kumandasından kontrol edilememesi gibi sorunlarım var. bu son yazılımın bu sorunları çözeceğinden emin değilim ancak son sürüm yüklü olmasını tercih ederim. dosyaya erişim için yardımcı olursanız sevinirim.

IMG_1013.jpg
IMG_1012.jpg
Yazılım verildi bildirimi kontrol edin yükleme talimatı orada yazıyor uygulayın.

C Çevrimdışı

civisitivi

Yeni Üye
14 Kas 2020
6
37
Yazılım verildi bildirimi kontrol edin yükleme talimatı orada yazıyor uygulayın.
teşekkür ederim, verdiğiniz yazılımı yükledim ancak harici ses sisteminin ses seviyesini tv kumandası üzerinden kontrol etme sorunum hala devam ediyor. ses çıkışını kulaklık olarak seçtim ancak işe yaramadı. soundbar, tv'ye optik çıkıştan bağlı. farklı bir bağlantı mı gerekli yoksa yazılım içinden bir parametre değeriyle çözülebilen bir konu mu? televizyonu değiştirme noktasına geldim bu sebepten dolayı. her cihazın bir kumandası oldu mecburen çok can sıkıcı bir durum.

N Çevrimdışı

naimusak

Yeni Üye
25 Mar 2024
1
23
merhaba 10111944 modelde Regal televizyon için yazılım indirmek istiyorum.

merhaba 10111944 modelde Regal televizyon için yazılım indirmek istiyorum.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,650
teşekkür ederim, verdiğiniz yazılımı yükledim ancak harici ses sisteminin ses seviyesini tv kumandası üzerinden kontrol etme sorunum hala devam ediyor. ses çıkışını kulaklık olarak seçtim ancak işe yaramadı. soundbar, tv'ye optik çıkıştan bağlı. farklı bir bağlantı mı gerekli yoksa yazılım içinden bir parametre değeriyle çözülebilen bir konu mu? televizyonu değiştirme noktasına geldim bu sebepten dolayı. her cihazın bir kumandası oldu mecburen çok can sıkıcı bir durum.
Tv değiştirmeye gerek yok hallederiz ses sistemi kulaklıktan mı bağlı

C Çevrimdışı

civisitivi

Yeni Üye
14 Kas 2020
6
37
Tv değiştirmeye gerek yok hallederiz ses sistemi kulaklıktan mı bağlı
Kabaca sistem bu şekilde bağlı:

Apple Tv Box ---hdmi 2.1---> TV ----- Optik Kablo-----> Bose Solo ii soundbar

Yapmak istediğim: Soundbar ses seviyesini Apple TV kumandası üzerinden kontrol etmek, en kötü şartta TV kumandasından kontrol etmek.

Screenshot_15.jpg

K Çevrimdışı

kokanche 

Aktif Üye
14 Ara 2020
67
42

Merhaba

USB'den kanal yükleme konusunu son birkaç gündür meşgul ediyorum. Belki sizde denk gelmişsinizdir. TV'de yüklü olan Android sürümü 11, yazılım sürümü ise V1.15.2.0 yani en son yazılım olmakla birlikte "SatcoDX Taraması" menüsü çıkmıyor.

Vestel ile görüştüm "Servis gelip halleder dedi. Muhtemelen yazılımsal bir durum." Ancak Garanti bittiği için ücret talep edecekler gibi görünüyor. Servisin yazılım ile çözebileceği bu durumu kendim halledebilirim diye düşünerek yeni yazılım talep ettim.

Teşekkürler,

Geri
Üst Alt